Arabako Campuseko Batzarkideak

  • Campuseko Errektoreordea:
     Iván Igartua Ugarte
  • Campuseko Gerenteordea:
    Miren Mateo Aierza
  • Campuseko Idazkaria:
    Elisabete Arrese Arratibel
  • Campuseko Zuzendaritza Taldeko Kideak
    • Campuseko Garapenerako Zuzendaria: Arantza Beitia  Ruiz de Mendarozqueta
    • Campuseko Euskarako eta Ikasketa Plangintzako Zuzendaria: Itziar Txurruka Ortega
    • Campuseko Unibertsitate Zabalkuntzako Zuzendaria: Kepa Sojo Gil
  • Dekanoak eta Zuzendariak:
    • Ekonomia eta Enpresa Fakultatea: Miren Artaraz Miñón
    • Ingeniaritzako U.E.: Javier Sancho Sáiz
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea: Elena Agirre Basurko
    • Lan Harreman eta Gitzarte Langintza Fakultatea : Rosario Ovejas Lara
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea , Jarduera Fisiko eta Kiroleko Ataleko koordinatzailea : Maite Fuentes Azpiroz
    • Farmazia Fakultatea: Mailo Virto Lekuona
    • Letren Fakultatea: Iñaki Bazán Díaz
    • Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea, Arabako Atalaren Koordinazioko dekanordea : Miguel Gutiérrez Fraile
    • Giza Zientziak: María Puy Fernández Oses
  • Ikastegi bakoitzeko Irakasleen Ordezkariak:
    • Ekonomia eta Enpresa Fakultatea : Olga Fotinopoulou Basurko
    • Ingeniaritzako U.E.: Vanessa García Marina
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea, Irakasle Ikasketen Atala: Maria Teresa Vizcarra Morales 
    • Lan Harreman eta Gitzarte Langintza Fakultatea , Arabako Atala :Saioa Telletxea Artzamendi
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea , Jarduera Fisiko eta Kiroleko Atala: Ez dago 
    • Farmazia Fakultatea: Enrique Echevarria Orella
    • Letren Fakultatea: Mª Belén Bengoetxea Rementería
    • Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea, Arabako Atala : Ana González Pinto
  • Sailetako zuzendarien eta ataletako koordinatzaileen ordezkariak:
    • Hispaniar Filologia, Filologia Erromanikoa eta Literaturaren Teoria: Isabel Muguruza Roca
  • Ikerketa Institutoetako zuzendarien ordezkaria:
    • Aintzinako Zientzien Institutua : Estibaliz Ortiz de Urbina -Álava
  • Administrazio eta Zerbitzuetako Pertsonalaren ordezkariak (AZP):

     

    • Jacinto Gómez  Ramos
    • Aritz Santxo Zabala
    • Javier Ibarra Solloa
  • Ikastegi bakoitzeko Ikasleen Ordezkariak:
    • Ekonomia eta Enpresa Fakultatea, Gasteizko Atala.:  Gorka Estíbalez Gibello
    • Gasteizko Ingeniaritzako U.E.: Jorge Aarón Morán Holguin
    • Letren Fakultatea: Jon Bellido Leiceaga
    • Esperientzia Gelak : Angel Benito Bercero
Nodoa: liferay2.lgp.ehu.es