Errektoreordetzako langileak

 

Kargua Izen-abizenak Telefonoa
e-posta
Administratzailea María Garaikoetxea 945 01 33 38
maria.garaikoetxea@ehu.eus
Administrari laguntzailea Aitor Ahedo 945 01 43 45
aitor.ahedo@ehu.eus
Administrari laguntzailea Ana Tavarez 945 01 33 59
anamaria.tavarez@ehu.eus
Administrari laguntzailea Begoña Oribe 945 01 33 49
mariabegona.oribe@ehu.eus
Administrari laguntzailea Mila Moreno Alegre 945 01 43 03
 mariamilagros.moreno@ehu.eus
Administrari laguntzailea Yolanda Marcos 945 01 33 48
yolanda.marcos@ehu.eus
Arkitektura eta lanen zerbitzua Leticia Diéguez 945 01 43 26
leticia.dieguez@ehu.eus
Arkitektura eta lanen zerbitzua Iñaki Albizu 945 01 33 57
i.albizu@ehu.eus
Atezaintza Juan Luis Perez de Carrasco

945 01 33 46
 juanluis.perezde@ehu.eus

Atezaintza Leonor López 945 01 43 65
leonor.lopez@ehu.eus
Bulegoko burua Beatriz Santamaría

945 01 43 01

beatriz.santamaria@ehu.eus

Campuseko teknikaria

Ana Isabel del Tío

Ainara Martínez de Sabarte

anaisabel.deltio@ehu.eus

945 01 42 17
ainara.martinezdesabarte@ehu.eus

Campuseko teknikaria Jone Perez Mendia 945 01 42 90
 jone.perez@ehu.eus
Campuseko teknikaria Áneli Almazán 945 01 34 36
alicia.almazan@ehu.eus
Errektoreordearen idazkaria Marian Vigo

945 01 33 33
 marian.vigo@ehu.eus

Ezgaitasunak dituzten Pertsonentzako Zerbitzua Natalia Ortiz

945 01 43 43
natalia.ortiz@ehu.eus

Gerenteordearen idazkaria Aurora Cheza 945 01 33 30
aurora.cheza@ehu.eus
Ikasleentzako Argibide Zerbitzua Maria Cruz Quintanilla 945 01 33 94
 mariacruz.quintanilla@ehu.eus
Itzulpen zerbitzua Agustin Otsoa Eribeko 945 01 33 51
agustin.otsoaeribeko@ehu.eus
Itzulpen zerbitzua Iñaki Aldako 945 01 42 76
inaki.aldako@ehu.eus
Kirol zerbitzua Garbiñe Gorospe

945 01 33 47

garbine.gorospe@ehu.eus

Komunikazio bulegoa Pedro Lasaga 945 01 33 28 / 3353
pedromaria.lasaga@ehu.eus
Multimedia teknikaria Gorka Aguado 945 01 36 00
gorka.aguado@ehu.eus
Prebentzio eta Lan Osasunerako Zerbitzua (laneko medikua) Marina Aguayo 945 01 43 09
marina.aguayo@ehu.eus
Prebentzio eta Lan Osasunerako Zerbitzua (EUD) Agustín García 945 01 42 26
agustin.garcia@ehu.eus
Prebentzio eta Lan Osasunerako Zerbitzua (prebentzio teknikaria) Alfonso Moreno 945 01 43 14
alfonso.moreno@ehu.eus
Zerbitzuburua Maria Jesus Artetxe 945 01 33 50
mariajesus.artetxe@ehu.eus
Ikasle Bisitarientzako hizkuntza ikastaroen bulegoa  Maria Carpintero

945-0133 56

maria.carpintero@ehu.eus

Ikasle Bisitarientzako hizkuntza ikastaroen bulegoa  Tamara Laviña     

  945-01 41 07

tamara.lavina@ehu.eus
 

   

  

                                                                                                                                                                                                            

 

 

Nodoa: liferay1.lgp.ehu.es