Ogi apurrak

Ikerketa zerbitzuak

Gipuzkoako campusean Ikerketaren arloko erreketoreordetzako langileak daude eta gehienak Joxe Mari Korta zentroan kokatuta daude. 

 

ARLOA LANPOSTUA PERTSONA TELEFONOA E-MAIL
Enpresekiko harremanetarako teknikaria- IETB  Transferentzia teknikaria Beatriz Fernández Martínez 943 01 8842 beatriz.fernandez@ehu.eus
Europako proiektuak Proiektuetako kudeatzailea  Ione Isasa García 943 01 8951 ione.isasa@ehu.eu
Proiektuetako kudeatzailea  Izaskun Ibarbia Iriondo 943 01 5957 mariaizaskun.ibarbia@ehu.eus
Ikerketarako zerbitzu orokorrak (SGIKER) Polimeroen analisia Maite Miranda Miranda 943 01 8498 teresa.miranda@ehu.eus
Polimeroen analisia Mariano Barrado Meléndez 94301 8498 mariano.barrado@ehu.eus
Neurri magnetikoak Julián González Estévez 943 01 5407 julianmaria.gonzalez@ehu.eus
Ikerketari Aplikatutako Informatikako Teknikaria José Mª Mercero 943 01 5312 jm.mercero@ehu.eus
X izpiak Juan José Del Val 943 01 5867
943 01 5397
juanjose.delval@ehu.eus
Erresonantzia magnetika nuklearra Jesús Mª Aizpurua 943 015383 jesusmaria.aizpurua@ehu.eus
Erresonantzia magnetika nuklearra José Ignacio Miranda 943 01 5257 ji.miranda@ehu.eus
Erresonantzia magnetika nuklearra Iñaki Santos 943 01 5499 joseignacio.santos@ehu.eus
Animaliategiko teknikaria  (Psicologia saila) Hugo Núñez 943 01 8337 hugoalejandro.nunez@ehu.eus
Animaliategia  Gumersinda Alonso 943 01 5740
943 01 5984
g.alonso@ehu.eus
Prestakuntza eta ikerketa unitateak (PIU) PIU teknikaria Lierni Irure Zarauz 943 015503 Lierni.irure@ehu.eus
PIU teknikaria Elena Adarraga Santamaría 943 015180 mariaelena.adarraga@ehu.eus
PIU teknikaria Cristina García Leiva 943 015683 mariacristina.garcia@ehu.eus
PIU teknikaria Nerea Casas Maeso 943 015359 nerea.casas@ehu.eus
PIU teknikaria Amalia Fotinopulos Basurco 943 015974 amalia.fotinopulos@ehu.eus

 

Nodoa: liferay1.lgp.ehu.es