Ogi apurrak

IGET direktorioa

Kontsulta

Gida Telefonikoa

Admnistrazio eta Zerbitzuetako Langileak

ZERBITZU OROKORRAK

Jende-aurreko Arreta Zerbitzua  94 601 4024 Fax: 94 601 4296 sec-centro.etsi@ehu.eus

Administrazio Burua

Begoña Gutierrez 94 601 4017 mariabegona.gutierrez@ehu.eus

Koordinatzailea  (Gelen kudeaketa, Ekoscan)

Ana Macho Yáñez  94 601 4010 ana.macho@ehu.eus

Ekonomia eta Zerbitzu Orokorretako Arduraduna

Begoña Morales Martín  94 601 8226 bego.morales@ehu.eus

Enpreseetako Harremanak  Fax: 94 601 4296 

Elena Goikoetxea Rúiz 94 601 4027 elena.goikoetxea@ehu.eus

Nazio arteko Harremanak ingenieria.internacional@ehu.eus

Cecilia Fernández Corral  94 601 8228  mariacecilia.fernandez@ehu.eus

Itxaso Sáenz del Burgo San Miguel  94 601 7250 itxaso.saenzdelburgo@ehu.eus

ATEZAINTZAK

D eraikina:

Marian García (Goizez) 94 601 4288 marian.garcia@ehu.eus

Roberto Molero Mendivil  94 601 7214 roberto.molero@ehu.eus

Jesús Miguel Santamaría (Arratsaldez) 94 601 4288 jesusmiguel.santamaria@ehu.eus

B eraikina:

Enrique Olascoaga (Goizez) 94 601 7213 enrique.olascoaga@ehu.eus

Maria Carbayo (Arratsaldez) 94 601 7213 mariajuana.carbayo@ehu.eus

G eraikina:

Itziar Mallona (Goizez)  94 601 7212 itziar.mallona@ehu.eus

Sara Villaverde (Arratsaldez) 94 601 7212 sara.villaverde@ehu.eus

Zuzendaritzako atezaintza:

Mari Paz Piñeiro  94 601 7377 paz.pineiro@ehu.eus

Artxiboa:

Isabel Marroquín  94 601 4002 misabel.marroquin@ehu.eus

SAILAK

Expresión gráfica y proyectos de ingeniería

Belen Izurieta Corral  94 601 4038 belen.izurieta@ehu.eus

Fisika aplikatua I

Carmen Ordeñana Vicandi  94 601 4042 carmen.ordenana@ehu.eus

Komunikazioen Ingeniaritza

Mila Hermida Carames  94 601 4036 milagros.hermida@ehu.eus

Sistemen eta automatika Ingeniaritza

Francisco González Rodríguez 94 601 4048 josefrancisco.gonzalez@ehu.eus

Ingeniaritza elektrikoa

Jose Luis Mugarza Calvo  94 601 4026 joseluis.mugarza@ehu.eus

Ingeniaritza mekanikoa

Maria Jose Maestu López  94 601 4039 mariajose.maestu@ehu.eus

María Fernández Romero  94 601 4002 maria.fernandez@ehu.eus

Ingeniaritza minero-metalúrgica eta Materialen Z.

PDI: Ester Zuza  94 601 4271 ester.zuza@ehu.eus

Ingeniería nuclear y mecánica de fluidos

Jesús Angel Miguel Mínguez  94 601 4043 jesusangel.miguel@ehu.eus

Ingeniaritza kimikoa eta ingurumena

German Sáenz Plaza  94 601 4034 german.saenz@ehu.eus

Marije Sáinz Gómez  94 601 4103 marije.sainz@ehu.eus

Makinak eta motore termikoak

Joaqui Rodriguez Rodriguez  94 601 4028 joa.rodriguez@ehu.eus

Matematika aplikatua

Lourdes Ganuza Lazpiur  94 6014037 lourdes.ganuza@ehu.eus

Yolanda Luzuriaga Martínez  94 601 4202 yolanda.luzuriaga@ehu.eus

Enpresen antolakuntza

Marisa Uriarte Piñeiro  94 601 4041 marialuisa.uriarte@ehu.eus

Teknologia elektronikoa

Francisco Javier Bayón Esteban  94 601 7376 franciscojavier.bayon@ehu.eus

Instituto de tecnología microelectrónica

PDI: Juan Carlos Jimeno Cuesta  94 601 8470-4137 jc.jimeno@ehu.eus

LIBURUTEGIA

Arduraduna: Josune Areizaga Arana  94 601 4104 josune.areizaga@ehu.eus

Nodoa: liferay2.lgp.ehu.es