Kalitate batzordea

Presidentea

  • Inés Pellón González, Zuzendariaren delegatua izendaturik

Zuzendaritzako Kideak

  • Carolina Rebollar Echevarría
  • Federico Pérez González

Titulazioen Koordinatzaileak

  • José Felix Miñambres Argüelles - Industria Teknologiaren Ingeniaritzako Gradua
  • Francisco Sánchez Fuente - Industria Antolakuntzaren Ingeniaritzako Gradua
  • Mª Carmen Gómez Navazo - Ingurumen Ingeniaritzako Gradua
  • Iñaki Eizmendi Izquierdo - Telekomunikazio Teknologiaren Ingeniaritzako Gradua
  • Jesus Mª Hernández Vázquez - Ingeniaritza Zibileko Gradua
  • Nuria Monasterio Guisasola - Meatzaritza eta Energia Teknologiaren Ingeniaritzako Gradua
  • Ana Mercedes Iraolagoitia Iriondo - Ingeniaritza Elektrikoko Gradua
  • Aitor Josu Garrido Hernández - Industria Elektronikaren eta Automatikaren Ingeniaritzako Gradua
  • Begoña Blanco Jauregui - Kudeaketaren eta Informazio Sistemen Informatikaren Ingeniaritzako Gradua
  • Ignacio Marcos Rodríguez - Ingeniaritza Mekanikoko Gradua
  • Esperanza Díaz Tajada - Itsaketako Gradua
  • Imanol Basterrechea Iribar - Nautika eta Itsas Garraioko Gradua
  • Eduardo Rojí Chandro - Industria Ingeniaritza Unibertsitate Masterra
  • Ana Eva Ibarrola Armendariz - Tlekomunikazio Ingeniaritza Unibertsitate Masterra
  • Imanol Basterrechea Iribar - Nautika eta Itsas Garraioa Unibertsitate Masterra
  • Alberto López Arraiza - Itsasketako Unibertsitate Masterra
  • Agustín María Sánchez Lavega - Zientzia eta Teknologia Espaziala Unibertsitate Masterra
  • José Ramón Otegi Olaso - Proiektuen Zuzendaritzan Unibertsitate Unibertsitate Masterra
  • Luis Alfonso del Portillo Valdés - Hiri eta Komunitate Adimenduak Erasmus Mundus Masterra (SMACCS) Unibertsitate Masterra
  • Jesús María Blanco Ilzarbe - Energia Berriztagarriak Itsas Ingurunean Erasmus Mundus Masterra (REM) Unibertsitate Masterra
  • Ion Agirre Arisketa - Energia Biltegiratzeko eta Eraldatzeko Materialak Erasmus Mundus Masterra (MESC+) Unibertsitate Masterra
  • Itziar Cabanes Axpe - Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotikan Unibertsitateko Masterra 
  • Eduardo Rojí Chandro - Eraikuntzaren Ingeniaritza Unibertsitate Masterra
  • Jesús María Requies Martínez - Material Aurreratuen Ingeniaritzan Unibertsitate Masterra
  • Margarita Eugenia Herranz Soler - Ingeniaritza Energetiko Iraunkorra Unibertsitate Masterra
  • Oscar Altuzarra Maestre - Ingeniaritza Mekanikoan Unibertsitate Masterra
  • José Antonio García Fernández - Ingurumen Ingeniaritza eta Kudeaketan Unibertsitate Masterra
  • Angel Javier Mazón Sainz-Maza - Energia Berriztagarrien Integrazioa Sistema Elektrikoan Unibertsitate Masterra
  • Luis Alfonso Del Portillo Valdés - Energia Eraginkortasun eta Jasangarritasunaren Ikerketa Industrian, Garraioan, Eraikuntzan eta Hirigintzan Unibertsitate Masterra
  • Koldobika Basterrechea Oyarzabal - Sistema Elektroniko Aurreratuak Unibertsitate Masterra

IIP Ordezkariak

  • Egoitz Sierra Uria
  • Erika Macho Stadler
  • Zaloa Azkorra Larrinaga
  • Raquel Idoeta Hernandorena

AZP Ordezkaria

  • Mª Begoña Gozalo Barinaga

Ikasleriaren Ordezkariak

  • Asier Nuñez Domingo
  • Markel Serrano Felipe