Bilboko Ingeniaritza Eskolako Zuzendaritza taldea

Zuzendaria

Charles Pinto Cámara

Tel.: 94 601 4011
charles.pìnto@ehu.eus

Idazkari Akademikoa

Carolina Rebollar Echevarría

Tel.: 94 601 4032
carolina.rebollar@ehu.eus

Antolakuntza Akademikoaren arloko zuzendariordea (Graduak)

Itziar Martija López

Tel.: 94 601 4444
itziar.martija@ehu.eus

Antolakuntza Akademikoaren arloko zuzendariordea (Graduondokoa)

Susana Uriarte del Río

Tel.: 94 601 4020
susana.uriarte@ehu.eus

Azpiegitura eta Ekipamenduaren arloko zuzendariordea

Jaime Jiménez Verde

Tel.: 94 601 4015

jaime.jimenez@ehu.eus

Enpresekiko Harremanen arloko zuzendariordea

Alberto Oleaga Páramo

Tel.: 94 601 4016
alberto.oleaga@ehu.eus

Hezkuntza-Plangintzarako zuzendariordea

Ester Zuza Hernández

Tel.: 94 601 
ester.zuza@ehu.eus

Ikasketa Planen arloko zuzendariordea

Asier Zubizarreta Pico

Tel.: 94 601 

asier.zubizarreta@ehu.eus

Ikasleen arloko zuzendariordea

Ion Agirre Arisketa

94 601 

ion.agirre@ehu.eus

IKT-etarako zuzendariordea

Federico Pérez González

Tel.: 94 601 
federico.perez@ehu.eus

Itsas Ikasketetarako zuzendariordea

Javier Sánchez-Beaskoetxea Gómez

Tel.: 94 601

javier.sanchez-beaskoetxea@ehu.eus

Kalitatearen arloko zuzendariordea

Inés Pellón González

Tel.: 94 601 4442
ines.pellon@ehu.eus

Nazioarteko Harremanen arloko zuzendariordea

Saioa Herrero Villalibre

Tel.: 94 601 

saioa.herrero@ehu.eus 

Administrazio burua

Karmele Roldán Gutierrez

Tel.: 94 601 4017
karmele.roldan@ehu.eus