Estatutu Batzordeak

Batzordeak Fakultateko Batzordeari eta Dekanoaren Taldeari doakien betebeharretan, organo batak eta besteak Batzorde ezberdinen aginduzko lankidetza dute. Hauetariko bakoitzak, ofizialtasunari dagokionez, aintzatespen-maila ezberdina dute eta ikasketa-munduko eremu espezifikoak hartzen ditu.

Batzorde iraunkorra

Presidentea:

Barrutia Guenaga, Jon (Dekanoa)

Idazkaria:

Diez Sánchez, Henar

IIP iraunkorra:

Benito Del Valle, Lamberto

Beraza Garmendia, José María (Gipuzkoako Koordinatzailea)

Díaz-Emparanza Herero, Ignacio

García Delgado, María Sonia

Ginestal Gómez, Jaime

Gutierrez Huerta, María Jose

Larrañaga Sarriegi, Mertxe

Matey De Antonio, Jesús

Murua Múgica, Juan Ramón

Bestelako IIP:

López Ruiz, Pedro Juan

AZP:

García Lobato, Benigno

Vega Badiola, Aranzazu

Ikaslegoa:

Da Costa Pereira, Mariana

Garzón Villalba, Maider

Ruiz Sánchez, Daniel

Berezko Kideak:

Gómez Rodríguez, Pedro Manuel (Elkanoko Koordinatzailea)

Peña Cerezo, Miguel Ángel Manuel (Arabako Koordinatzailea)

Antón Mas, Begoña (Administrazio Burua)

Antolakuntza Akademikorako Batzordea

Presidentea:

Barrutia Guenaga, Jon
Dekanoa

Idazkaria:

Diez Sánchez, Henar
Fakultateko Idazkaria

IIP:

Aguirre Pérez, Iñaki

Beraza Garmendia, José María (Gipuzkoa Koordinatzailea)

Barrenetxea Ayesta,  Miren

Betzuen Zalbidegoitia; Amancio

Camino Beldarrain,Vicente Francisco

Escribano Riego, Maria Manuela

García Delgado, María Sonia

Herrera Cabezón, Ana Teresa

Gomez Rodriguez, Pedro Manuel(Elkanoko Koordinatzailea)

Gonzalez Casimiro, Maria Pilar

Iturricastillo Plazaola, Iván

Idigoras Gamboa, Idoia Maria

Peña Cerezo, Miguel Angel (Arabako Koordinatzailea)

AZP:

Antón Más, Maria Begoña

Ikasleak:

Da Costa, Maria

Estíbalez Gibello, Gorka

Peña Martín, Elixabeth

Sanz Ferrero, Andrea

Kalitate Batzordea

Presidentea

Jon Barrutia

Kalitateko Dekanordea (Egoitza)

Iñaki Periáñez

Koordinatzailea (Elkanoko Atala)

Pedro M Gómez

Koordinatzailea (Donostiako Atala)

José María Beraza

Koordinatzailea (Gasteizko Atala)

Miguel Angel Peña

Titulazioko Koordinatzaileak (EAZG)

Leire San José Ruiz de Aguirre

Koordinatzailea (ZAPG)

Alaitz Artabe Echevarria

Koordinatzailea (FAG)

Ana Herrera Cabezón

Koordinatzailea (EG)

Arantzazu Gorostiaga Alonso

Koordinatzailea (MAKG)

Txus Ortells Sasia

Koordinatzailea (EAZG+ Zuzenbidea)

Ignacio Diaz-Emparanza Herrero

Ikastegiko Masterren Koordinatzailea

Izaskun Ipiñazar

Titulazioko Koordinatzailea (NGG)

Marta Barandiaran Galdós

Ekonomia Aplikatua I

Elena Martínez Tola

Ekonomia Aplikatua II

Jaime Ginestal

Ekonomia Aplikatua III

David Hoyos

Ekonomia Aplikatua IV

Txus Ortells Sasia

Ekonomia Aplikatua V

Ana Gonzalez Flores

Finantza Ekonomia I

Antonio Cardona

Finantza Ekonomia II

Unai Tamayo

E. A. Oinarriak I

Marta San Martín Lizarralde

E. A. Oinarriak II

Arantza Ugidos

Ekonomia Historia eta Ekonomia Erakundeak

Elena Catalán Martínez

Enpresa Zuzenbidea

Josu Sagasti Aurrekoetxea

Soziologia eta Gizarte Langintza

Xabier Apellaniz Valle

Enpresen Kudeaketa Eta Berrikuntzaren Balioespena (ELK)

María Jesús Luengo Valderrrey

Industria Ekonomia (ELK)

Teresa Areitio  Bertolín

Administrazio eta Zerbitzuetako Pertsonala

Administrazio burua: Begoña Anton Mas
Ikastegiko Teknicaria: Marian de la Hera

Ikasleak

Adriana María Verdugo Gómez
Mariana Da Costa Pereira

Gonbidatuak: Enplegu-Emaileak

Ekonomista Euskal Elkargoa

Berdintasun Batzordea

Lehendakaria:

Mª Isabel Perea Antillera

Irakasle eta Ikertzaileak:

Elena Martínez Tola

Mª Begoña Basarrate Urizar

Mª Pilar González Casimiro

Amaia De Sarachu Campos

Ferrero Rodríguez, Ana María

Josune Amondarain Arteche

Juan Felix Jauregui Arraburu

Francisco Javier Casado Izaga

Arantza Ugidos Olazabal

Igor Goñi Mendizabal

Blanca Gamboa Uribarren

Josu J. Sagasti Aurrekoetxea

Goizeder Otazua Zabala

Galder Guenaga Garay

Izaskun Larrieta Rubín De Celis

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak:

Pilar Galdeano Ruiz de Larramendi

Irakaslegoa:

Gorka Estíbalez

Euskara Batzordea

Euskara eta Eleaniztasunerako Dekanordea

Xabier Barrutia Etxebarria

Irakasleak

Juan Antonio Barrenetxea Etxebarria

Miren Edurne Aldazabal Etxeberria

Aitziber Lertxundi Lertxundi

Efren Areskurrinaga Mirandona

Alaitz Artabe Echevarria

Jesús Orbe Lizundia

Luis María Zupiria Gorostidi

Miren Ikerne del Valle Erquiaga

Xabier Renteria Uriarte

Josu Sagasti Aurrekoetxea

Ernesto López Losa

María Jesús Luengo Valderrey

Jaione Arieta-Araunabeña Alzaga

Marta San Martin Lizarralde

Vicky Ateca Amestoy

Goizeder Otazua Zabala

Amaia Munarriz Ibarrola

AZP

Miren Rekagorri Villar

Ikasleak

Adriana Verdugo