Arabako Campuseko Batzarkideak

  • Campuseko Errektoreordea:
     Iván Igartua Ugarte
  • Campuseko Gerenteordea:
    Miren Mateo Aierza
  • Campuseko Idazkaria:
    Elisabete Arrese Arratibel
  • Campuseko Zuzendaritza Taldeko Kideak
    • Campuseko Garapenerako Zuzendaria: Arantza Beitia  Ruiz de Mendarozqueta
    • Campuseko Euskarako eta Ikasketa Plangintzako Zuzendaria: Itziar Txurruka Ortega
    • Campuseko Unibertsitate Zabalkuntzako Zuzendaria: Raúl Montero Gilete
  •  Dekanoak eta Zuzendariak:
    • Ekonomia eta Enpresa Fakultatea: Miguel Angel Peña Cerezo
    • Ingeniaritzako Eskola: Zuriñe Gómez de Balugera López de Alda
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea: Igor Camino Ortíz de Barrón
    • Lan Harreman eta Gitzarte Langintza Fakultatea : Amaia Inza Bartolomé
    • Farmazia Fakultatea: Manoli Igartua Olaechea
    • Letren Fakultatea: Iñaki Bazán Díaz
    • Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea, Arabako Atalaren Koordinazioko dekanordea : Ana Mª González-Pinto Arrillaga
    • Giza Zientziak: María Puy Fernández Oses
  • Ikastegi bakoitzeko Irakasleen Ordezkariak:
    • Ekonomia eta Enpresa Fakultatea : Jorge Tejedor Nuñez
    • Ingeniaritzako Eskola: Manuel Ramírez Pascual
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea: Javier Ruiz de Arcaute Graciano
    • Lan Harreman eta Gitzarte Langintza Fakultatea:Saioa Telletxea Artzamendi
    • Farmazia Fakultatea: Oscar Casis Saenz
    • Letren Fakultatea: Mª Belén Bengoetxea Rementería
    • Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea: Iñaki Zorilla Martínez
  • Sailetako zuzendarien eta ataletako koordinatzaileen ordezkariak:
    • Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia: Askoa Ibisate González de Matauco
    • Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia: Idoia Postigo Resa
  • Ikerketa Institutoetako zuzendarien ordezkaria:
    • Valentín de Foronda Aintzinako Zientzien Institutua : José Mª Ortíz de Orruño Legarda
  • Administrazio eta Zerbitzuetako Pertsonalaren ordezkariak (AZP):
    • Jacinto Gómez Ramos
    • Aritz Santxo Zabala
    • Mª Inmaculada Orella Azcona
  • Ikastegi bakoitzeko Ikasleen Ordezkariak:
    • Ekonomia eta Enpresa Fakultatea, Gasteizko Atala.:  Gorka Estíbalez Gibello
    • Gasteizko Ingeniaritzako Eskola: Jorge Aarón Morán Holguin
    • Letren Fakultatea: Jon Bellido Leiceaga
    • Esperientzia Gelak : Angel Benito Bercero