Arabako Campuseko Batzarkideak

  • Campuseko Errektoreordea:
     Manoli Igartua Olaechea
  • Campuseko Gerenteordea:
    Miren Mateo Aierza
  • Campuseko Idazkaria:
    José María Ezpeleta Arenaza
  • Campuseko Zuzendaritza Taldeko Kideak
    • Campuseko Ekintzailetzako eta Transferentziako Zuzendaria: Amaia Calleja Ochoa
    • Campuseko Euskarako eta Ikasketa Plangintzako Zuzendaria: Eider Goñi Palacios
    • Campuseko Kultura eta Kirolen arloko Zuzendaria: Gorka Iturriaga Madariaga
  •  Dekanoak eta Zuzendariak:
    • Ekonomia eta Enpresa Fakultatea, Arabako Ataleko Koordinatzailea: Francisco Javier Forcada Sainz
    • Gasteizko Ingeniaritzako Eskola: Zuriñe Gómez de Balugera López de Alda
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea: Igor Camino Ortíz de Barrón
    • Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea, Arabako Ataleko Koordinatzailea: Ixone Fernández de Labastida Medina
    • Farmazia Fakultatea: Mirari Ayerbe Díaz
    • Letren Fakultatea: Iñaki Bazán Díaz
    • Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea, Arabako Ataleko Koordinatzailea: Ana Mª González-Pinto Arrillaga
    • Giza Zientzietako Unibertsitate Titulua: Aritz Ruiz González
  • Ikastegi bakoitzeko Irakasleen Ordezkariak:
    • Ekonomia eta Enpresa Fakultatea: Jorge Tejedor Nuñez
    • Gasteizko Ingeniaritzako Eskola: Manuel Ramírez Pascual
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea: Javier Ruiz de Arcaute Graciano
    • Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea:
    • Farmazia Fakultatea: Oscar Casis Saenz
    • Letren Fakultatea: Mª Belén Bengoetxea Rementería
    • Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea: Iñaki Zorilla Martínez
  • Sailetako zuzendarien eta ataletako koordinatzaileen ordezkariak:
    • Ikasketa Klasikoak: Carlos García Castillero
    • Sistemen Ingeniaritza eta Automatika: Isidro Calvo Gordillo
  • Ikerketa Institutoetako zuzendarien ordezkaria:
    • Valentín de Foronda Gizarte Historiarako Institutua: Antonio Rivera Blanco
  • Administrazio eta Zerbitzuetako Pertsonalaren ordezkariak (AZP):
    • Jacinto Gómez Ramos
    • Aritz Santxo Zabala
    • Mª Inmaculada Orella Azcona
  • Ikastegi bakoitzeko Ikasleen Ordezkariak:
    • Farmazia Fakultatea: Oihan Perez
    • Letren Fakultatea: Patxi Muñoz
    • Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea: Enara Aburto
    • Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea: Mario Hernández Agudelo