Irakaskuntza ez-presentzialerako harremanetarako pertsonak

Lehenengo argitaratze data: 2020/03/18

GRADU Koordinatzaileak

-       Artea:  Fito Ramírez Escudero adolfo.ramirezescudero@ehu.eus

-       Sorkuntza eta Diseinua: Pello Mitxelena pello.mitxelena@ehu.eus

-       Kultura Ondareen Kontserbazioa eta Zaharberritzea: Itxaso Maguregui itxaso.maguregui@ehu.eus

 

MASTER Koordinatzaileak

-       INCREARTE. Fito Ramírez Escudero adolfo.ramirezescudero@ehu.eus

-       CYXAC: Ismael Manterola ismael.manterola@ehu.eus

-       ACTP: Josu Rekalde josu.rekalde@ehu.eus

-       Pintura: Jesus Melendez jesus.melendez@ehu.eus

-       Zeramika: Artea eta Funtzioa: Carmen Marín mariacarmen.marin@ehu.eus

 

SAIL Zuzendaritza

-       Pintura: Iñaki Imaz inaki.imaz@ehu.eus

-       Irudigintza: David Arteagoitia david.arteagoitia@ehu.eus

-       Eskultura: Isusko Vivas isusko.vivas@ehu.eus

-       Artea eta Teknologia: Inaki Billelabeitia inaki.billelabeitia@ehu.eus

-       Artearen Historia eta Musika: Miren Eukene Martinez de Lagos mariaeugenia.martinezf@ehu.eus