Practicum

Practicum I, II eta III.ko KOORDINATZAILEAK

  I II III

Gizarte Hezkuntza

Maite Muñoz de Morales

maite.munozdemorales@ehu.eus  946 01 4614

Maitane Picaza maitane.picaza@ehu.eus 946 01 4638

Esther Zarandona esther.zarandona@ehu.eus 946 01 4600

Haur Hezkuntza

Lehen Hezkuntza

Eider Alkorta eider.alcorta@ehu.eus 945 01 4281 / 946 01 4586

Jon Anasagasti jon.anasagasti@ehu.eus  946 01 4567

Jurgi Kintana  jurgi.kintana@ehu.eus  946 01 7543

Ion Yarritu   ion.yarritu@ehu.eus   946 01 4594

Irene Balza irene.balza@ehu.eus 946 01 7574

Miren Josu Arriolabengoa mirenjosu.arriolabengoa@ehu.eus 946 01 7550

Dekanordea

Monike Gezuraga

bhf.practicum.dekanordea@ehu.eus

monike.gezuraga@ehu.eus

94 601 46 40

Kudeaketa ataleko arduraduna

Monica Arostegui

bhf.practicum@ehu.eus

94 601 46 31

Adingabeekin lan egiteko sexu-izaera Delitu Ziurtagiria

Pantaila bat prestatu da GAUR aplikazioan, matrikulatzerakoan, zuek UPV/EHUri baimena emateko sexu deliturik egin ez izana egiaztatzeko agiria eska dezan. Baimenik ematen ez baduzue, zeuek aurkeztu beharko duzue agiri hori fakultatean.

 

Practicum I-eko ikasleak, ADI EGON!