Saileko karguak

Zuzendaria

  • Clara Asua González

    Tel. 943 018115
    clara.asua@ehu.eus

Idazkari akademikoa

  • Gorka Galicia Aizpurua

    Tel. 943 015236
    gorka.galicia@ehu.eus

Administrazio-idazkaria

Saileko Kontseiluko kideak (2010/01/21az geroztik)

  • ALKORTA IDIAKEZ, Itziar Zuzenbide F - II funtzionarioa
  • ALONSO CAMINA, Germán Zuzenbide F - egonkortasunik gabeko IIren ordezkaria
  • ASUA GONZÁLEZ, Clara Zuzenbide F - II funtzionarioa
  • ATXUTEGI GUTIERREZ, Jon Zuzenbide F - II egonkorra
  • BERIAIN FLORES, Irantzu Zuzenbide F - II doktorea
  • CARDENAL CARRO, Rafael Ekonomi Zientzien F - II doktorea
  • DÍAZ-AGUADO JALÓN, Carlos Enpresa Ikasketen UE - II funtzionarioa
  • FERNÁNDEZ-SANCHO TAHOCES, Suyapa Zuzenbide F - II egonkorra
  • GALICIA AIZPURUA, Gorka Zuzenbide F - II funtzionarioa
  • GIL RODRÍGUEZ, Jacinto Zuzenbide F - II funtzionarioa
  • GOIRIA MONTOYA, Maddalen Lan Harremanen UE - II funtzionarioa
  • HERNANDO COLLAZOS, Isabel Zuzenbide F - II funtzionarioa
  • IMAZ ZUBIAUR, Leire Zuzenbide F - II doktorea
  • KARRERA EGIALDE, Mikel Zuzenbide F - II funtzionarioa
  • RODRIGUEZ ELORRIETA, Naiara Duzenbide F - II doktorea
  • NEIRA GARCÍA, Maite AZPkoen ordezkaria
  • CASTELLANOS CÁMARA, Sandra -  Doktoregotzako ikasleen ordezkaria
  • Graduko ikasleen ordezkaria (izendatzeke 2018.03.05az geroztik)

 

Tribunalak: 5. eta 6. deialdia eta  salbuespenezko deialdia (2019/2020)

  • Gipuzkoa (Zuzenbide Fakultatea): Clara Asua (presidenta), Isabel Hernando (vocal) eta Ana Suyapa Fernández-Sancho (secretaria)
  • Gipuzkoa (Enpresaritzako UE): Carlos Díaz-Aguado (presidente),  Gorka Galicia (vocal) eta Mikel Karrera (secretario)
  • Bizkaia: Clara Asua (presidenta), Rafael Cardenal (vocal) eta Leire Imaz (secretaria)
  • Araba: Carlos Díaz-Aguado (presidente), Mikel Karrera (vocal) eta Maitena Arakistain Arriola (secretaria)

 

Azterketen Erreklamazioak aztertzeko Batzordea (2019/2020)

Kide titularrak

  • Clara Asua González
  • Isabel Hernando Collazos
  • Ana Suyapa Fernández-Sancho Tahoces

Ordezko kideak

  • Mikel Karrera Egialde
  • Carlos Diaz-Aguado Jalon

 

Gradu-Amaierako Lanen Epaimahaiak (2019/2020)

 

Donostia

Gaztelania

Euskera
  • Jainto Gil - Mahaiburua

  • Mª Ángeles Fernández

  • Carlos Díaz-Aguado - Idazkaria

Ordezkoak:

  • Gorka Galicia
  • Isabel Hernando
  • Mikel Karrera
  • Itziar Alkorta - Mahaiburua 

  • Santi Goñi

  • Mikel Karrera - Idazkaria

Ordezkoak:

  • Maider López
  • Irantzu Beriain
  • Leire Imaz

 

Leioa

Gaztelania Euskera
  • Clara Asua - Mahaiburua
  • Naiara Rodríguez
  • Rafael Cardenal - Idazkaria

Ordezkoak:

  • Jacinto Gil
  • Isabel Hernando
  • Carlos Díaz-Aguado
  • Itziar Alkorta - Mahaiburua
  • Madalen Goiria
  • Leire Imaz - Idazkaria

Ordezkoak:

  • Irantzu Beriain
  • Izaro Briones
  • Naiara Rodríguez
  • Mikel Karrera

Master-Amaierako Lanen Epaimahaiak (2019/2020)

Donostia - Gaztelania

  • Jacinto Gil - Mahaiburua
  • Gorka Galicia
  • Mikel Karrera - Idazkaria

Ordezkoak:

  • Isabel Hernando
  • Carlos Díaz-Aguado

 

Leioa - Gaztelania

  • Jacinto Gil
  • Rafael Cardenal
  • Iñaki Sagarzazu

Suplentes

  • Gorka Galicia
  • Naiara Rodríguez
  • Isabel Hernando
  • Carlos Díaz-Aguado

Euskera

  • Itziar Alkorta - Mahaiburua
  • Naiara Rodríguez
  • Santi Goñi - Idazkaria

Ordezkoak:

  • Mikel Karrera
  • Leire Imaz
  • Irantzu Beriain
  • Izaro Brionez

 

Konbalidazioen eta Homologazioen arduraduna

Itziar Alkorta