Ezgaitasunak dituzten Pertsonentzako Zerbitzuko Pertsonala

 

Langilez zerrenda
Kargua Izena Posta elektronikoa Telefonoa

Ikasle Zuzendaria

Montserrat Maritxalar Anglada

ikasle-zuzendaritza@ehu.eus 943 015 376
ARABA

Orientazio Teknikaria

Natalia Ortiz Blasco

natalia.ortiz@ehu.eus

945 014 343

Hezkuntzarako Laguntza Teknikari Espezialista Eduardo Garcia German eduardo.garcia@ehu.eus 945 014283

Zeinu Hizkuntzako Interpretazio Teknikaria

Miren Koldobike de la Torre

mirenkoldobike.delatorre@ehu.eus

945 013537

BIZKAIA  

 

Orientazio Teknikaria

Kepa González Antona

kepa.gonzalez@ehu.eus

946 012 258

Zeinu Hizkuntzako Interpretazio Teknikaria

Rosa Zalama Tena

rosa.zalama@ehu.eus

946 017 923

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

Pilar Acha Urquijo

mariapilar.acha@ehu.eus

946 018 041

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

María Merino Múgica

maria.merinom@ehu.eus

946 013 643

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

Garbiñe Vilar Elosu

mirengarbine.vilar@ehu.eus

946 017 111

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

Jon Andoni Artetxe

jonandoni.artetxe@ehu.eus 

946 013 082

GIPUZKOA  

 

Ezgaitasun Teknikari Arduraduna

Ane Amondarain Rodriguez

ane.amondarain@ehu.eus

943 018 137

Orientazio Teknikaria

Mamen López Lizarralde

mamen.lopez@ehu.eus

943 015 184

Administrazio Laguntzailea

Beatriz Espada Bandera

beatriz.espada@ehu.eus

943 015 183

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

Edurne Nieto Bombin

mirenedurne.nieto@ehu.eus

943 018 138

Zeinu Hizkuntzako Interpretazio Teknikaria

Maitane Galbete Martínez de Albeniz

maitane.galbete@ehu.eus

943 015 683