Direktorioa

ARABAKO CAMPUSA

Telefonoa: 94 501 + Luzapena

Abizenak, Izena Kategoria Bulegoa Luzapena E-mail
IIL
Beitia Gómez de Segura,
Javier Ignacio
UIT 02D19  3089

javier.beitia@ehu.es

Fidalgo Mayo,
María Luz
LKB 02D19  3089

marialuz.fidalgo@ehu.es

AZP
De Bergareche Fernandez de Aranguiz Lab. Tek.    3898 alberto.debergareche@ehu.eus

 

BIZKAIKO CAMPUSA - LEIOA

Telefonoa: 94 601 + Luzapena

Abizenak, Izena Kategoria Bulegoa Luzapena E-mail
IIL
Artetxe Arretxe,
Beñat
LKB CD1.P1.12  5522 benat.artetxe@ehu.es
Beobide Pacheco,
Garikoitz
UIT CD2.P1.18  2702 garikoitz.beobide@ehu.es
Castellanos Rubio, Idoia LKB CD2.P1.23   idoia.castellanos@ehu.eus
Castillo García,
Oscar
UIT CD2.P1.17  5991 oscar.castillo@ehu.es
Fidalgo Mayo,
María Luz
LKB CD1.P1.7  2703 marialuz.fidalgo@ehu.es
Gil del Muro Zabala,
Izaskun
UIT CD2.P1.19  5990 izaskun.gildemuro@ehu.es
Saileiko Idazkaria CD2.P1.19  5990 izaskun.gildemuro@ehu.es
Goikolea Nuñez, Eider IAT CD1.P1.6 5955 eider.goikolea@ehu.eus
Goñi Zunzarren,
Aintzane
UIT CD2.P1.21  5521 aintzane.goni@ehu.es

 

Gutiérrez-Zorrilla López,
Juan Manuel

Katetraduna

CD1.P1.12  5522 juanma.zorrilla@ehu.es
Saileko Zuzendaria

 

CD1.P1.12
 

5522 juanma.zorrilla@ehu.es
Insausti Peña,
Maite
UIT CD1.P1.8  2703 maite.insausti@ehu.es
Iturrondobeitia Ellacuría,
Amaia
IK CD2.P1.21  5349 amaia.iturrondobeitia@ehu.es
Lago Arenas,
Jorge
IAT CD2.P1.20  3530 jorge.lago@ehu.es
Lezama Diago,
Luis
Katetraduna CD1.P1.8  2703 luis.lezama@ehu.es
Luque Arrebola,
Antonio
Katetraduna CD1.P1.11  2701 antonio.luque@ehu.es
Palomares Durán,
Verónica
IAT CD2.P1.22  5995 veronica.palomares@ehu.es
Peña Zorrilla,
Alazne
UIT CD2.P1.22  5995 alazne.pena@ehu.es
Pérez Yáñez,
Sonia
IK CD2.P1.17  5991 sonia.perez@ehu.es
Rojo Aparicio,
José María
IA CD1.P1.9  2458 josemaria.rojo@ehu.es
Rojo Aparicio,
Teófilo
Katetraduna CD1.P1.9  2458 teo.rojo@ehu.es
Román Polo,
Pascual
Katetraduna CD1.P1.13  2579 pascual.roman@ehu.es
Ruiz de Larramandi, Idoia UIT

CD1.P1.6

2705 idoia.ruizdelarramendi@ehu.eus
AZP

 

Ana Belén  Negro Chamosa

Lab. Teknikaria  / Lab B4.P1.5  5506 anabelen.negro@ehu.eus
Lab. Teknikaria  / Bul CD1.P1.16  5520 anabelen.negro@ehu.eus
Almaraz Larrañaga, Miren Idazkaria
Administratiboa
CD1.P1.16  2700 miren.almaraz@ehu.eus
IF

Pascual Colino,

Jon

IF CD1.P1.1 3172 jon.pascual@ehu.eus

Perfecto Irigaray,

Maite

IF CD1.P1.1 3172  

Ruiz Bilbao,

Estibaliz

IF CD1.P1.2 2047 estibaliz.ruiz@ehu.eus
UIT: Unibertsitateko Irakasle Titularra
LKB: Lan Kontratudun Bitarteko Irakaslea
IAG: Irakasle agregatua 
IAT: Irakasle Atxekia
IK: Ikerlari kontratatua
IF: Ikerlaria formazioan  

 

Kimika Ez-organikoa Saila
Zientzia eta Teknologia Fakultatea
UPV/EHU. Apdo. 644. 48080 Bilbao
Telf.: 94 601 2700
Fax.: 94 601 3500
E-mail: miren.almaraz@ehu.eus