IRAKASLEAK - Derrigorrezko ikasgaiak

2019-2020 ikasturtea: 1. lauhilekoa

IKASTAROA IKASGAIA IRAKASLEA TALDEA EHUko SAILA
Lengua y Literatura I Maite Serna Martínez
maite.serna@ehu.eus
01
02
Hizkuntza eta Literaturaren Didaktika
Historia del Arte I Miren Jaio Atela
mirenterese.jayo@ehu.eus
Julen Zorrozua Santisteban
julen.zorrozua@ehu.eus
01
02
Artearen eta Musikaren Historia
Salud y Actividad Física Luis Casis Sáenz
luis.casis@ehu.eus
Mirian Garrues Irisarri
mirianaranzazu.garrues@ehu.eus
Nerea Subirán Ciudad
nerea.subiran@ehu.eus
01
02
Fisiologia
Historia Universal II Jon Andoni Fernández de Larrea
jonandoni.fernandezdelarrea@ehu.eus
José Mª Zuazo Olozaga
josemeugenio.zuazo@ehu.eus
01
02
Erdi Aroaren, Aro Berriaren eta Amerikaren Historia
Lengua y Literatura II Ander Olalde Bustinza
ander.olalde@ehu.eus
01
02
Hizkuntza eta Literaturaren Didaktika
Nutrición y Salud Ainhoa Fernández Atucha
ainhoa.fernandez@ehu.eus
01
02
Erizaintza
Historia Universal III Pedro Novo López
pedro.novo@ehu.eus
01
02
Historia Garaikidea
Historia del Arte III Eva Díez Patón
eva.diez@ehu.eus
Iñigo Sarriugarte Gómez
inigo.sarriugarte@ehu.eus
01
02
Artearen eta Musikaren Historia
Situaciones sociales y culturales actuales J.M. Fernández Sobrado
josemanuel.fernandez@ehu.eus
01
02
Soziologia II

 

2019-2020 ikasturtea: 2. lauhilekoa

IKASTAROA IKASGAIA IRAKASLEA TALDEA EHUko SAILA
Historia Universal I Ernesto Pastor Diaz de Garayo
ernesto.pastor@ehu.eus
Ana Iriarte Goñi
ana.iriarte@ehu.eus
Mª Pilar Ciprés Torres
pilar.cipres@ehu.eus
Antonio Duplá Ansuategui
antonio.dupla@ehu.eus
Mª Estíbaliz Ortiz de Urbina Álava
estibaliz.ortizdeurbina@ehu.eus
01
02
Ikasketa Klasikoak
Psicología Ziortza Carranza Ramírez
zcarranza002@ikasle.ehu.eus
Miren Agurtzane Ortiz Jauregui
mirenagurtzane.ortiz@ehu.eus
01
02
Neurozientziak
Elementos y Evolución Histórica de la Música Elixabete Arabaolaza Elorza
elixabete.arabaolaza@ehu.eus
01
02
Musika, Plastika eta Gorputz Adierazpidearen Didaktika
Cultura Vasca José Luis de la Granja Sainz
joseluis.delagranja@ehu.eus
01
02
Historia Garaikidea
Historia del Arte II Miren Terese Jaio Atela
mirenterese.jayo@ehu.eus
Fco. Javier Muñoz Fernández
javier.munoz@ehu.eus
Mª Jesús Pacho Fernández
01
02
Artearen eta Musikaren Historia
Sociedad, Ciencia y Tecnología Ruth Lazcoz Saez
ruth.lazkoz@ehu.eus
José A. Erkoreka Barrena
a.erkoreka@ehu.eus
Juan José Blanco Pillado
josejuan.blanco@ehu.eus
Mariam Bouhmadi López
mariam.bouhmadi@ehu.eus
Artiz Ipiña Vidaurrazaga
aritz.ipina@ehu.eus
David Brizuela Cieza
david.brizuela@ehu.eus
Michele Modugno
michele.modugno@ehu.eus
01
02
Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia
Lengua y Literatura III Haritz Monreal Zarraonandia
haritz.monreal@ehu.eus
01
02
Hizkuntza eta Literaturaren Didaktika
Historia del Pensamiento Económico y Político Xabier Barandiarán Fernández
xabiereugenio.barandiaran@ehu.eus
01
02
Filosofia
Conocimiento del Medio: Geografía y Ecología Jose Javier Arostegi García
javier.arostegi@ehu.eus
Alfonso Pesquera Pérez
alfonso.pesquera@ehu.eus
Pedro P. Gil Crespo
pedro.gil@ehu.eus
José Miguel Herrero Rubio
josemiguel.herrero@ehu.eus
Iñaki Yusta Arnal
i.yusta@ehu.eus
Francisco Velasco Roldán
francisco.velasco@ehu.eus
01
02
Mineralogia eta Petrologia