IRAKASLEAK - Hautazko ikasgaiak

2018/2019 ikasturtea - 1. lauhilekoa

  • La Unión Europea: Análisis Político y Económico
    Irakaslea: Joaquín Arriola Palomaresjoaquin.arriola@ehu.eus
    EHUko saila: Ekonomia Aplikatua
  • Correo Electrónico y www
    Irakaslea: Pedro Flores Garcíapedro.flores@ehu.eus
    EHUko saila: Industria Ekonomia
  • Lengua Inglesa I
    Irakaslea: Malcolm Alan Cookmalcolmkosta755@gmail.com
    Hizkuntza Laborategia
  • Problemas de la Comunicación. De la modernidad a las sociedades de la programación
    Irakaslea: Agustín Ramos Irizaragustin.ramos@ehu.eus
    EHUko saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
  • Filosofía Política, Moderna y Contemporánea
    Irakaslea: Agustín Ramos Irizaragustin.ramos@ehu.eus
    EHUko saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
  • Los otros Caminos hacia la Historia
    Irakaslea: José Mª Beascoechea Gangoitijm.beascoechea@ehu.eus
    EHUko saila: Historia Garaikidea
  • Explorando el Cuerpo Humano
    Irakaslea: Ana Isabel Alonso Varonaana.alonsovarona@ehu.eus
                    Elena Vecino Cordenoelena.vecino@ehu.eus
                    Iker Badiola Echaburuiker.badiola@ehu.eus
    EHUko saila: Zelulen Biologia eta Histologia
  • La Vida Cotidiana en Roma
    Irakaslea: Esperanza Osaba Garcíaesperanza.osaba@ehu.eus
    EHUko saila: Estatuaren Eliza-Zuzenbidea eta Erromatar Zuzenbidea
  • Cómo son los materiales que nos rodean: aprender a conocerlos  y distinguirlos
    Irakaslea: Ester Zuza Hernándezester.zuza@ehu.eus
    EHUko saila: Meatza eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
  • Derecho e Interculturalidad
    Irakaslea: Igor Minteguia Arreguiigor.minteguia@ehu.eus
    EHUko saila: Estatuaren Eliza-Zuzenbidea eta Erromatar Zuzenbidea
  • Cuestiones de Actualidad de la Protección Social
    Irakaslea: Ángel Elías Ortegaangel.elias@ehu.eus
    EHUko saila: Enpresa Zuzenbidea
  • Globalización Económica y Desigualdad
    Irakaslea: Francisco Zabalo Arenapatxi.zabalo@ehu.eus
    EHUko saila: Ekonomia Aplikatua I
  • La Evolución Humana desde la Biología  (Grupo 01)
    Irakaslea: Carmen Manzano Basabe, carmen.manzano@ehu.eus
    EHUko saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
  • Procesos Sociales en un Mundo Global
    Irakaslea: Ander Gurrutxaga Abadander.gurrutxaga@ehu.eus
    EHUko saila: Soziologia II
  • El siglo XIX: Una mirada a través de la pintura, la escultura y la música
    Irakaslea: Mikel Bilbao Salsiduamikel.bilbao@ehu.eus
    EHUko saila: Artearen eta Musikaren Historia
  • La Península Ibérica en la Antigüedad
    Irakaslea: Juan Santos Yangúas, juan.santos@ehu.eus
                    Mª Angeles Alonso Alonsomariadelosangeles.alonso@ehu.eus
    EHUko saila: Ikasketa Klasikoak

2018/2019 ikasturtea - 2. lauhilekoa

  • Las Matemáticas en la Vida Cotidiana: Sociedad y Cultura
    Irakaslea: Pedro Alegría Ezquerra, pedro.alegria@ehu.eus
                    Raúl Ibáñez Torres, raul.ibanez@ehu.eus
                    Marta Macho Stadler, marta.macho@ehu.eus
    EHUko saila: Matematika
  • Desarrollo y Cooperación Internacional
    Irakaslea: Xabier Gainza Barrencuaxabier.gainza@ehu.eus
    EHUko saila: Ekonomia Aplikatua I
  • Historia de la integración europea: La Unión Europea
    Irakaslea: Asier García Lupiolaasier.garcialupiola@ehu.eus
    EHUko saila: Enpresen Kudeaketa eta Berrikuntzaren Baliospena
  • Política Vasca
    Irakaslea: Andere Ormazabal Gastónandere.ormazabal@ehu.eus
    EHUko saila: Politika eta Administrazio Zientzia
  • Introducción a la Informática
    Irakaslea: Ángel Aldecoa Arnaiz, angel.aldecoa@ehu.eus
    EHUko saila: Industria Ekonomia
  • Informática práctica: Excell y Power Point
    Irakaslea: Ángel Aldecoa Arnaizangel.aldecoa@ehu.eus
    EHUko saila: Industria Ekonomia
  • La Prensa: su tecnología, su diseño y los nuevos medios electrónicos
    Irakaslea: Jesús Canga Larequi, jesus.canga@ehu.eus
    EHUko saila: Kazetaritza II
  • Lenguas y Escrituras en la Antigüedad
    Irakaslea: José Mª Vallejo Ruizjosemaria.vallejo@ehu.eus
    EHUko saila: Ikasketa Klasikoak
  • La Evolución Humana desde la Biología (Grupo 02)
    Irakaslea: Carmen Manzano Basabecarmen.manzano@ehu.eus
    EHUko saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
  • Lengua Vasca I
    Irakaslea: Eneko Zuloaga San Románeneko.zuloaga@ehu.eus
    EHUko saila: Hizkuntza eta Lieraturaren Didaktika
  • Historia Económica de Euskal Herria
    Irakaslea: Yolanda Jubeto Ruizyolanda.jubeto@ehu.eus
    EHUko saila: Ekonomia Aplikatua I
  • Medicamentos y Sociedad
    Irakaslea: Elena Suárez González, elena.suarez@ehu.eus
    EHUko saila: Farmakologia
  • El nuevo Lenguaje Económico
    Irakaslea: Ana Isabel Fernández Sainzana.fernandez@ehu.eus
    EHUko saila: Ekonomia Aplikatua III. Ekonometria eta Estadistica
  • Cambio Social y Educación. Educación en el País Vasco
    Irakaslea: Alfonso Unceta Satrústeguialfonso.unceta@ehu.eus
    EHUko saila: Soziologia II
  • Salud On-line
    Irakaslea: Ricardo Franco Vicarioricardo.franco@ehu.eus
    EHUko saila: Medikuntza
  • El Nacionalsocialismo Alemán. 1920-1933
    Irakaslea: Jesús Casquete Badallo, jesus.casquete@ehu.eus
    EHUko saila: Konstituzio Zuzenbidea eta Politika Pentsamenduaren eta Gizarte Mugimenduen Historia