Graduko ikasleen Ataleko langileak

Matrikula, Tasa eta Espedienteen Ataleko langileak
Kargua Izen-abizenak Telefonoa E-mail
Graduko Ikasketen Zerbitzuko burua Miren Bergareche 94 601 3029 miren.bergareche@ehu.es
Akademia Gestioko Atalaren burua Arantza Irazabal 94 601 3165 arantza.irazabal@ehu.es
Matrikulen Bulegoko burua Amaia Etxebarria 94 601 8026 amaia.etxebarria@ehu.es
Matrikuletarako administrari laguntzaileak Carmen Bordallo 94 601 5809 mariacarmen.bordallo@ehu.es
María Pilar Bueno 94 601 3034 pilar.bueno@ehu.es
María Begoña Chicote 94 601 5812 bego.chicote@ehu.es
José Manuel Gómez 94 601 5810 manu.gomez@ehu.es
Tasen Bulegoko burua Eguz Ugarte 94 601 3028 eguz.ugarte@ehu.es
Tasetarako administrari laguntzaileak María Esther Martínez 94 601 5811 esther.martinez@ehu.es
Esther Moreno 94 601 3027 esther.moreno@ehu.es