Gordailuan dauden tesiak

Tesia ikusi nahi duten doktoreek posta bidali beharko dute hurrengo helbidera: doctorado@ehu.eus

  • Ikaslea: SERGIO VEGAS SUÁREZ
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Luisa Ugedo Urruela eta Cristina Miguelez Palomo
    Gordailuan utzitako data: 2020-03-27
    Amaierako data: 2020-04-13

  • Ikaslea: ILARIA CALLONI
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Jesús Jiménez Barbero eta Niels-Christian Reichardt
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-20
    Amaierako data: 2020-05-06

  • Ikaslea: DAVID PAVO CUADRADO
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura
    Zuzendariak: Ana María Pilar Arnaiz Gómez eta Isisko Vivas Ciarrusta
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-20
    Amaierako data: 2020-05-06

  • Ikaslea: UNAI XABIER AZCÁRATE JIMÉNEZ
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Asier Los Arcos Larumbe eta Javier Yanci Irigoyen
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-20
    Amaierako data: 2020-05-06

  • Ikaslea: ALEJANDRO PULIDO AZPIROZ
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendariak: Santiago De Pablo Contreras eta Leire Arrieta Alberdi
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-21
    Amaierako data: 2020-05-07

  • Ikaslea: AZOR CARRERAS ALCARAZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendaria: Francisco Santaolalla Montoya
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-21
    Amaierako data: 2020-05-07

  • Ikaslea: JULEN URRA IBAÑEZ DE SENDADIANO
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendaria: Carlos Garbisu Crespo eta Iker Mijangos Amézaga.
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-21
    Amaierako data: 2020-05-07

  • Ikaslea: JESÚS LUIS ALSASUA LÓPEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendaria: Javier Bilbao Ubillos
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-21
    Amaierako data: 2020-05-07

  • Ikaslea: JOSÉ RAMÓN RODRÍGUEZ GÓMEZ
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendaria: Francisco Juaristi Larrínaga
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-21
    Amaierako data: 2020-05-07

  • Ikaslea: RAQUEL ALVÁREZ ALONSO
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendaria: Ana L. García Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-21
    Amaierako data: 2020-05-07

  • Ikaslea: JOSUNE RODRÍGUEZ NEGRO
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendaria: Javier Yanci Irigoyen
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-23
    Amaierako data: 2020-05-11

  • Ikaslea: FRANCISCO JAVIER MARTÍN ARREGUI
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendariak: Francisco Santaolalla Montoya eta Javier Aitor Zabala López de Maturana
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-27
    Amaierako data: 2020-05-13

  • Ikaslea: KRISHNA REDDY PULAGAM
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendaria: Jordi Llop Roig
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-27
    Amaierako data: 2020-05-13

  • Ikaslea: MARÍA DOSIL SANTAMARÍA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Elena Bernaras Iturrioz eta Joana Jaureguizar Alboniga-Mayor
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-27
    Amaierako data: 2020-05-13

  • Ikaslea: MÓNICA ZUFIRIA GARCÍA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Adolfo José López de Munain Arregui
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-27
    Amaierako data: 2020-05-13

  • Ikaslea: VERÓNICA GARCÍA CORTÉS
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: José Tomás San José Lombera eta David Garcia Estevez
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-27
    Amaierako data: 2020-05-13

  • Ikaslea: AMBIKA MANKARDAY
    Doktorego Programa: Ekonomia: Ekonomia Analisirako Tresnak
    Saila: Ekonomia Analisiaren Oinarriak I
    Zuzendariak: Ibon Galarraga Gallastegui eta Anil Markandya
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-28
    Amaierako data: 2020-05-14

  • Ikaslea: INÉS IBARRA LECUE
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Luis Felipe Callado Hernando eta Leyre Uriguen Echeverria
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-28
    Amaierako data: 2020-05-14

  • Ikaslea: CARMEN GIL ROBLES
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Oinarrizko Psikologia Prozesuak eta haien Garapena
    Zuzendariak: María Magdalena Migueles Seco eta Alaitz Aizpurua Sanz
    Amaierako data: 2020-04-30
    Fecha Salida de Depósito: 2020-05-18

  • Ikaslea: MARÍA CALLEJA FELIPE
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Dina Shira Knafo Farhi eta Miguel Morales Fuciños
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-30
    Amaierako data: 2020-05-18

  • Ikaslea: TOMÁS CORDERO LANZAC
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Javier Bilbao Elorriaga eta Andrés Tomás Aguayo Urquijo
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-30
    Amaierako data: 2020-05-18

  • Ikaslea: MARKEL RICO GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Asier Los Arcos Larumbe eta José Pino Ortega.
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-30
    Amaierako data: 2020-05-18

  • Ikaslea: OLATZ GOÑI BALENTZIAGA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Departamento: Oinarrizko Psikologia Prozesuak eta Garapena
    Zuzendariak: Larraitz Garmendia Rezola eta Oscar Vegas Moreno
    Gordailuan utzitako data: 2020-04-30
    Amaierako data: 2020-05-18

  • Ikaslea: FELIPE LIVERT AQUINO
    Doktorego Programa: Garapenari buruzko Ikasketak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendariak: Elena M. Martínez Tola eta Xabier Gainza Barrencua
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: GRACIELA PONCE ANTÓN
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Mineralogia eta Petrologia
    Zuzendariak: Luis Angel Ortega Cuesta eta María Cruz Zuluaga Ibargallartu
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: IRENE FEINER
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendaria: Jordi LLop Roig
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: KEMAL PINARBASI
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Ibon Galparsoro Iza eta Angel Borja
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: MARINA ORTEGA ANDRÉS
    Doktorego Programa: Filosofia, Zientzia eta Balioak
    Saila: Logika eta Zientziaren Filosofia
    Zuzendaria: Agustín Vicente Benito
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: MARTA PALOMO IRIGOYEN
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: José María Mato de la Paz eta Ashwin Woodhoo
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: NEKARI DE LUIS CABEZÓN
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendariak: Francisco Santaolalla Montoya eta Javier Aitor Zabala López de Maturana
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: PAULA GABRIELA ALMIRÓN CHAMADOIRA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: María Carmen Peñafiel Saiz
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: TERESA ESPERANZA CAMPANO GARCÍA
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendariak: Claudio Palomo Nicolau eta María Antonia Mielgo Vicente
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-07
    Amaierako data: 2020-05-25

  • Ikaslea: JON ECHEVARRÍA COCO
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Ekonomia Analisiaren Oinarriak II
    Zuzendaria: Francisco Javier Gardeazabal Matías
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-12
    Amaierako data: 2020-05-28

  • Ikaslea: SANDEEP KUMAR
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika Aplikatua eta Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa
    Zuzendariak: Luis Vega González eta Francisco de la Hoz Méndez
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-12
    Amaierako data: 2020-05-28

  • Ikaslea: LORENA DELGADO ZABALZA
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendaria: Cristina MIguelez Palomo
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-14
    Amaierako data: 2020-06-01

  • Ikaslea: IÑIGO GONZÁLEZ DE ARRIETA MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua II
    Zuzendariak: Raquel Fuente Dacal eta Gabriel Alejandro López
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-14
    Amaierako data: 2020-06-01

  • Ikaslea: LUIS CANDAUDAP GUINEA
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: Iñaki Imaz Urruticoechea eta Jesús Melendez Arranz
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-14
    Amaierako data: 2020-06-01

  • Ikaslea: MARÍA BORRAGÁN SALCINES
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila
    Zuzendariak: Jon Andoni Duñabeitia Landaburu eta Angela de Bruin
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-14
    Amaierako data: 2020-06-01

  • Ikaslea: AITOR SAENZ AGUIRRE
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Ingeniaritza Nuklearra eta Jariakinen Mekanika
    Zuzendaria: Ekaitz Zulueta Guerrero
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-19
    Amaierako data: 2020-06-04

  • Ikaslea: ITZIAR OTAEGI TENA
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia Saila
    Zuzendariak: Gonzalo María Guerrica Echevarria Estanga eta Nora Aramburu Ocáriz
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-19
    Amaierako data: 2020-06-04

  • Ikaslea: JON EGAÑA HUGUET
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Pedro Grandes Moreno eta Izaskun Elezgarai Gabantxo
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-19
    Amaierako data: 2020-06-04

  • Ikaslea: LAURA YNDRIAGO ACHA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendaria: Ander Izeta Permisán
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-19
    Amaierako data: 2020-06-04

  • Ikaslea: SHAHROUZI PARASTOO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra Saila
    Zuzendaria: Arkaitz Carracedo Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-19
    Amaierako data: 2020-06-04

  • Ikaslea: ANDER GÓMEZ MIRANDA
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: Juan Daniel Tamayo Pozueta eta Jesús Melendez Arranz
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-21
    Amaierako data: 2020-06-08

  • Ikaslea: DANIEL ECEIZABARRENA PÉREZ
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendaria: Luis Vega González
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-21
    Amaierako data: 2020-06-08

  • Ikaslea: ERLANTZ OTAOLA SANTACOLOMA
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Aitor Garrido Hernández eta Izaskun Garrido Hernández
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-21
    Amaierako data: 2020-06-08

  • Ikaslea: IMANOL MARTÍN LAZA
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Concepción de La Rúa Vaca eta Montserrat Hervella Afonso
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-21
    Amaierako data: 2020-06-08

  • Ikaslea: MARÍA ARRIZABALAGA LÓPEZ
    Doktorego Programa: Nutrigenomika eta Nutrizio Pertsonalizatua
    Saila: Farmazia eta Elkagaien Zientziak
    Zuzendaria: Víctor Manuel Rodríguez Rivera
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-21
    Amaierako data: 2020-06-08

  • Ikaslea: MARTA HARO LARRODE
    Doktorego Programa: Energia Elektrikoko Sistemak
    Saila: Ingeniaritza Elektrikoa
    Zuzendariak: Pablo Eguía López eta Maider Santos Múgica
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-21
    Amaierako data: 2020-06-08

  • Ikaslea: NATALIA DÍAZ ARCE
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Naiara Rodríguez Ezpeleta eta Aritz Arrizabalaga de Mingo
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-22
    Amaierako data: 2020-06-08

  • Ikaslea: ITXASO RUIZ URIARTE
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Estratigrafia eta Paleontologia
    Zuzendariak: María José Sanz Sánchez eta Sergio Faria
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-26
    Amaierako data: 2020-06-11

  • Ikaslea: ANA LOIZAGA IRIARTE
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Arkaitz Carracedo Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: HUMBERTO SERRANO GARCÍA
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Mineralogia eta Petrologia
    Zuzendariak: Alejandro Cearreta Bilbao eta María Jesús Irabien Gulias
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: IBAI ROMÁN TXOPITEA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Alexander Mendiburu Arberro eta Roberto Santana Hermida
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: IGOR IBARGUREN ARRIETA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputagailuen Arkitektura eta Teknologia
    Zuzendariak: Javier Francisco Muguerza Rivero eta Jesús María Pérez de la Fuente
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: VANESSA ESCOLAR PÉREZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendariak: José Miguel Ormaetxe Merodio eta Nekane Larburu Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: EZHILMATHI KRISHNASAMY
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendaria: Johan Olof Jansson
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: MIKEL ORTIZ EDESA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Norberto López de La Calle eta María Luz Penalva Oscoz
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: NAGORE EMBEITA IZAGUIRRE
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Enpresa Zuzenbidea
    Zuzendaria: Juan José Alvárez Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: PETER JAMES BODDY
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Pedro M. Paz Alonso eta Eiling Yee
    Gordailuan utzitako data: 2020-05-27
    Amaierako data: 2020-06-12

  • Ikaslea: AITOR ACHÚTEGUI NARBONA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Martín Olázar Aurrecoechea eta Roberto Aguado Zárraga
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: AMAIUR ESNAOLA ILLARRETA
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Arturo Elosegi Irurtia eta José Ramón Aiartza Azurtza
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: ERIZ MORENO ARANGUREN
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura
    Zuzendaria: Xabier Laka Antxustegi
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: ITXASO ALVÁREZ RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Miren Itziar Alkorta Calvo
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: IZASKUN OREGUI BRAVO
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Javier Del Ser Lorente eta Aritz Pérez Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: JORGE ENRIQUE CAYAMA MENDOZA
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendariak: Francisco de la Hoz Méndez eta Carlota M. Cuesta Romero
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: JULIANA ANDREA BOTERO HINCAPIÉ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Eider San Sebastián Larzabal eta Frank Hernández
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: LIA SOTORRÍOS MANRIQUE
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendaria: Enrique Gómez Bengoa
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: NERIAN MARTÍN GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Oidui Usabiaga Arruabarrena eta Daniel Martos García
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: MARINA RUIZ CANO
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Frantses Filologia
    Zuzendaria: María Lidia Vázquez Jiménez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-01
    Amaierako data: 2020-06-17

  • Ikaslea: NAIA GASTELU OTAZUA
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingenieritza Kimikoa eta Ingurugiroa
    Zuzendariak: Isabel De Marco Rodríguez eta Alexander López Urionabarrenechea
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-03
    Amaierako data: 2020-06-19

  • Ikaslea: MIREIA VÍA NADAL
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia
    Zuzendaria: Eduard Matito Gras
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-04
    Amaierako data: 2020-06-22

  • Ikaslea: FRANÇOIS-XABIER FAY
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika Saila
    Zuzendariak: Margarita Marcos Muñoz eta Eider Robles Sestafe
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-09
    Amaierako data: 2020-06-25

  • Ikaslea: IDOIA MARTÍNEZ DE LAPISCINA MARTÍN
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Luis Antonio Castaño González eta José Ramón Bilbao Catalá
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-09
    Amaierako data: 2020-06-25

  • Ikaslea: IRENE ROMAYOR ARREDONDO
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Beatriz Arteta Ruiz eta Elvira Olaso Montero
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-09
    Amaierako data: 2020-06-25

  • Ikaslea: SEBASTIÁN LÓPEZ VALLADARES
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Frantses Filologia
    Zuzendaria: María Lidia Vázquez Jiménez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-09
    Amaierako data: 2020-06-25

  • Ikaslea: LORENA GARCÍA MAESTRE
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II 
    Zuzendariak: María Luisa Carillo Fernández eta Efraim Reyes Martín
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-09
    Amaierako data: 2020-06-25

  • Ikaslea: ANDONI LLAMAZARES MARTÍN
    Doktorego Programa: Antzinate Zientziak
    Saila: Ikasketa Klasikoak
    Zuzendaria: M. Elena Torregaray Pagola
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-09
    Amaierako data: 2020-06-25

  • Ikaslea: SUSANA PÉREZ GIL
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingenieritza Kimikoa eta Ingurugiroa
    Zuzendariak: Laura Barrio Cagigal eta Juan Carlos Múgica Iraola
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-10
    Amaierako data: 2020-06-26

  • Ikaslea: DAVID MÉNDEZ MATEOS
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingenieritza Kimikoa eta Ingurugiroa
    Zuzendariak: Laura Barrio Cagigal eta Jesús M. Requies Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-11
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: ADRIÁN BADIA RODRIGO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: José Ramón Leiza Recondo
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-12
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: BEGOÑA YUGUERO SUSO
    Doktorego Programa: Ondare Arkitektonikoa, Zibila, Urbanistikoa eta Eraikuntzen Birgaitzea
    Saila: Arkitektura
    Zuzendaria: Ana Azpiri Albistegui
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-12
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: JUAN PEDRO MERINO RUSILLO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Maurizio Prato eta Alejandro Criado Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-12
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: MAITE ARRAIZA ZABALEGUI
    Doktorego Programa: Filosofia, Zientzia eta Balioak
    Saila: Logika eta Zientziaren Filosofia
    Zuzendariak: Andoni Ibarra Unzueta eta Elvira Burgos Díaz
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-12
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: MIKEL FIDALGO ASTIGARRAGA
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendariak: José Francisco Etxeberria Guridi eta Isusko Ordeñana Guezuraga
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-12
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: GARAZI LABAYRU ISUSQUIZA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Nortasuna, Balioespena eta Psikologia Tratamendua
    Zuzendaria: Andone Sistiaga Berrondo
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-12
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: ROSA MELLA LÓPEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: César Augusto Martín Plagaro eta Patricia Villace Lozano
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-12
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: NIALL CULLEN
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: Ludger Mees
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-12
    Amaierako data: 2020-06-29

  • Ikaslea: KEVIN VILLALOBOS RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Lengoaia eta Sistema Informatikoak Saila
    Zuzendariak: José Miguel Blanco Arbe eta María Aránzazu Illarramendi Echave
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-15
    Amaierako data: 2020-07-01

  • Ikaslea: MAIALEN ARAOLAZA ARRIETA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Mirian Aránzazu Garrues Irisarri eta Ana María Bengoechea Arrese
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-15
    Amaierako data: 2020-07-01

  • Ikaslea: ERKUDEN RIOS VELASCO
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Lengoaia eta Sistema Informatikoak
    Zuzendariak: M. Victoria Higuero Aperribay eta Xabier Larrucea Iriarte
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-15
    Amaierako data: 2020-07-01

  • Ikaslea: ANE LENIZ EREÑO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Fisika Aplikatua I
    Zuzendariak: Genaro Guisasola Aranzabal eta Kristina Zuza Elosegi
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-16
    Amaierako data: 2020-07-02

  • Ikaslea: ESTEBAN VIDAL PÉREZ
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura 
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendariak: Iñaki Bárcena Hinojal e Igor Filibi López
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-16
    Amaierako data: 2020-07-02

  • Ikaslea: IÑIGO DÍEZ GARCÍA
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: M. Aránzazu Eceiza Mendiguren eta Agniescka Tercjak
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-18
    Amaierako data: 2020-07-06

  • Ikaslea: LEIRE DUBLANG IRAZABAL
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Arturo Muga Villate eta Fernando Moro Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-18
    Amaierako data: 2020-07-06

  • Ikaslea: MICHAL HARAMATI
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Soziologia II
    Zuzendariak: César Martínez García eta Gerardo Leibner
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-18
    Amaierako data: 2020-07-06

  • Ikaslea: NERE ZORROZUA GAMBOA
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Juan Arizaga Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-18
    Amaierako data: 2020-07-06

  • Ikaslea: RAFAEL GÓMEZ LACALLE
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: José María Becerril Soto eta Carlos Garbisu Crespo
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-18
    Amaierako data: 2020-07-06

  • Ikaslea: JON ALBERDI CEDEÑO
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna 
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: María Dolores Guillén Loren eta María Luisa Ibargoitia Isasi-Isasmendi
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-19
    Amaierako data: 2020-07-06

  • Ikaslea: CHLOE REZOLA PARDO
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Susana Gil Orozko eta Ana Rodríguez Larrad
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-19
    Amaierako data: 2020-07-06

  • Ikaslea: MÓNICA VICENTE PASCUAL
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa. Teknologia Farmazeutikoaren Aplikazioa Terapia Aurreratuen Garapenerako
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: María Angeles Solinis Azpiazu eta Ana del Pozo Rodriguez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-19
    Amaierako data: 2020-07-06

  • Ikaslea: MIKEL ARTETXE ZURUTUZA
    Doktorego Programa: Hizkuntzaren Azterketa eta Prozesamendua
    Saila: Lengoaia eta Sistema Informatikoak
    Zuzendariak: Eneko Agirre Bengoa eta Gorka Labaka Intxauspe
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-22
    Amaierako data: 2020-07-08

  • Ikaslea: EGOITZ POMARES URBINA
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Soziologia II
    Zuzendaria: Alfonso Unceta Satrústegui
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-22
    Amaierako data: 2020-07-08

  • Ikaslea: BEATRIZ URIBE OÑATE
    Doktorego Programa: Analisi Forontsea
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendaria: Rosa María Alonso Rojas y Karen Gaudin
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-22
    Amaierako data: 2020-07-08

  • Ikaslea: UNAI ASEGUINOLAZA AGUIRRECHE
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Materia Kondentsatuaren Fisika
    Zuzendaria: Aitor Bergara Jáuregui y  Ion Errea Lope
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-23
    Amaierako data: 2020-07-09

  • Ikaslea: PABLO FERNÁNDEZ BELZUNEGUI
    Doktorego Programa: Antzinate Zientziak
    Saila: Estatuaren Eliza Zuzenbidea eta Erromatar Zuzenbidea
    Zuzendariak: María Esperanza Osaba García eta Rosa María Mentxaka Elexpe
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-24
    Amaierako data: 2020-07-10

  • Ikaslea: BEÑAT DOXANDABARATZ OTAEGI
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa 
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: Ramón Zallo Eleguezabal eta Katixa Aguirre Miguelez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-24
    Amaierako data: 2020-07-10

  • Ikaslea: IOSU FERNÁNDEZ DE GAMBOA RUEDA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola   
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Jesús Cámara Tobalina eta Javier Yanci Irigoyen
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-24
    Amaierako data: 2020-07-10

  • Ikaslea: AINHOA OÑATIBIA ASTIBIA
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa. Teknologia Farmazeutikoaren Aplikazioa Terapia Aurreratuen Garapenerako
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: María Begoña Calvo Hernáez eta Estíbaliz Goyenechea Soto
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-24
    Amaierako data: 2020-07-10

  • Ikaslea: IMMACOLATA GIORDANO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza      
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Miguel Angel Trueba Conde eta María Rosa Barrio Olano
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-24
    Amaierako data: 2020-07-10

  • Ikaslea: NAIARA ABAD TRUEBA
    Doktorego Programa: Inmunologia, Microbiologia eta Parasitologia
    Saila: Inmunologia, Microbiologia eta Parasitologia     
    Zuzendariak: María Begoña Ayo Milllán eta María Antonia Unanue Vivanco
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-25
    Amaierako data: 2020-07-13

  • Ikaslea: AITZIBER LUENGO ECHEVESTE
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa      
    Saila: Prebentzio Medikuntza eta Osasun Publikoa
    Zuzendariak: Luis Carlos Abecia Inchaurregui eta Carlos Gustavo Cilla Eguiluz
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-26
    Amaierako data: 2020-07-13

  • Ikaslea: IKER ALEGRÍA LERTXUNDI
    Doktorego Programa: Nutrigenomika eta Nutrizio Pertsonalizatua       
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendaria: Marta Arroyo Izaga
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-26
    Amaierako data: 2020-07-13

  • Ikaslea: ANA ALDEKOA DÍEZ
    Doktorego Programa: Hizkuntzen Eskurapena Testuinguru Eleaniztunetan  
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Itziar Idiazabal Gorrochategui eta Ibon Manterola Gárate
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-26
    Amaierako data: 2020-07-13

  • Ikaslea: INÉS MARTÍN BARROS
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Miren Edurne Berra Ramírez eta Fco. José Blanco Gutierrez
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-26
    Amaierako data: 2020-07-13

  • Ikaslea: NEREA TELLERÍA ARÁMBURU
    Doktorego Programa: Nutrigenomika eta Nutrizio Pertsonalizatua        
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendaria: Marta Arroyo Izaga
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-26
    Amaierako data: 2020-07-13

  • Ikaslea: VALENTÍN LAURENT COGNET
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala     
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Jesús Jiménez Barbero eta María África García Barrientos
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-29
    Amaierako data: 2020-07-15

  • Ikaslea: RUBICELIA VALENCIA ORTIZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak        
    Saila: Hizkuntza eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendariak: Urtza Garay Ruiz eta Julio Cabero Almenara
    Gordailuan utzitako data: 2020-06-29
    Amaierako data: 2020-07-15