Nor gara

Campuseko errektoreordea errektorearen ordezkari iraunkorra da, eta, beraz, agintari gorena campus bakoitzean. Campusaren gobernu, ordezkaritza eta administrazioa dira bere zereginak; guztientzako zerbitzuak kudeatzen ditu, eta unibertsitate osoarentzako jarraibide orokorrak eta Campuseko Batzarrak onetsitakoak garatzen ditu campusean.

Campuseko errektoreordeari campuseko taldeak eta bere menpe dauden lau eraikinetan dagoen administrazio eta zerbitzuetako pertsonalak laguntzen diote beren zereginetan

CAMPUSEKO ZUZENDARITZA TALDEA

KARGUA

PERTSONA

TELEFONOA

E-MAIL

Campuseko errektoreordea

Agustin Erkizia Olaizola

943 01 8508

agustin.erkizia@ehu.eus 

Campuseko gerenteordea Edurne Basoa González 943018515 edurne.basoa@ehu.eus

Campuseko idazkari akademikoa

Itziar Zubia Olaskoaga

943 01 8506

itziar.zubia@ehu.eus

Campusaren garapenerako eta Kanpo harremanetarako zuzendaria 

Fernando Tapia Alberdi

943 01 5955

fernando.tapia@ehu.eus

Euskara, elaniztasuna eta ikaslegorako zuzendaria

Errapel Ibarloza Arrizabalaga

943 01 8504

errapel.ibarloza@ehu.eus

Unibertsitate hedakuntzako zuzendaria

Antonio Casado Da Rocha

943 01 8509

antonio.casado@ehu.eus

 

Gipuzkoako Campuseko Errektoreordetza
Julianategi
Arriola pasalekua, 2 - Donostia
Tel. 943 018500.