Ikasturteko koordinatzaileak

2018-19 ikasturtea koordinatzaileak
Gradua Ikasturtea Koordinatzailea
Kasetaritza 1. kurtsoa Ainhoa Fernández de Arroyabe Olaortua | 946 01 5254 |
ainhoa.fernandezdearroyabe@ehu.eus
2. kurtsoa Koldo Meso Aierdi | 946 01 5187 | koldo.meso@ehu.eus
3. kurtsoa María Ganzabal Learreta | 946 01 5197 | maria.ganzabal@ehu.eus

4. kurtsoa

Juan Carlos Pérez Fuentes | 946 01 5198 | carlos.perez@ehu.eus

Publizitatea eta Harreman Publikoak 1. kurtsoa Ainhoa Fernández de Arroyabe Olaortua | 946 01 5254 | ainhoa.fernandezdearroyabe@ehu.eus
2. kurtsoa

Elena Olabarri Fernández | 946 01 2405 | mariaelena.olabarri@ehu.eus

3. kurtsoa Joseba Etxebarria Gangoiti | 946 01 2411 | joseba.etxebarria@ehu.eus

4. kurtsoa

Sandra Usín Enales | 946 01 5255| sandra.usin@ehu.eus

Ikus-entzunezko Komunikazioa 1. kurtsoa Ainhoa Fernández de Arroyabe Olaortua | 946 01 5254 | ainhoa.fernandezdearroyabe@ehu.eus
2. kurtsoa Aida Vallejo| 946 01 5247 | aida.vallejo@ehu.eus
3. kurtsoa Carmen Arocena Vadillos | 946 01 2408 | carmen.arocena@ehu.eus

4. kurtsoa

Gotzon Toral Madariaga | 946 01 2346 | joseangel.toral@ehu.eus

Politika Zientzia eta Kudeaketa Publikoa 1. kurtsoa Igor Ahedo Gurrutxaga | 946 01 8421| igor.ahedo@ehu.eus
2. kurtsoa Juan Mokoroa Arrizkorreta | 946 01 5225 | juanluis.mokoroa@ehu.eus
3. kurtsoa Adela Mesa del Olmo | 946 01 5220 | adela.mesa@ehu.eus

4. kurtsoa

Jaione Mondragón Ruiz de Lezana |  946 01 5221, 945 01 4275 | jaione.mondragon@ehu.eus

Soziologia 1. kurtsoa Igor Ahedo Gurrutxaga | 946 01 8421| igor.ahedo@ehu.eus
2. kurtsoa Marian Ispizua Uribarri |  946 01 5232 | marian.ispizua@ehu.eus
3. kurtsoa P. Manuel Martínez  Monge |  946 01 2385 | pedromanuel.martinez@ehu.eus

4. kurtsoa

Elisa Usategui Basozabal |  946 01 2388 | elisa.usategui@ehu.eus