Irakasle eta ikertzaile doktoreak

Luis Ángel Fernández Cuadrado

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Katedratikoa
Zientzia eta Teknologia Fakultea - Plentziako Itsas Estazioa (PiE)
94 601 2723
luis-angel.fernandez@ehu.eus
Research Gate: L.A. Fernandez

Nestor Etxebarria Loizate

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle katedratikoa
Zientzia eta Teknologia Fakultea - Plentziako Itsas Estazioa (PiE)
94 601 5530 / 8469
nestor.etxebarria@ehu.eus
Research Gate: N. Etxebarria

 

Marian Olazabal

Marian Olazabal Dueñas

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Titularra
Zientzia eta Teknologia Fakultea
94 601 5531
marian.olazabal@ehu.eus

Gorka Arana Momoitio

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Titularra
Zientzia eta Teknologia Fakultea
94 601 5316
gorka.arana@ehu.eus
Research Gate: G. Arana

Alberto de Diego Rodriguez

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Titularra
Zientzia eta Teknologia Fakultea - Plentziako Itsas Estazioa (PiE)
94 601 5550
alberto.dediego@ehu.eus
 

Olatz Zuloaga Zubieta

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Titularra
Zientzia eta Teknologia Fakultea
94 601 3269
olatz.zuloaga@@ehu.eus
Research Gate: O. Zuloaga

Aresatz Usobiaga Epelde

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Titularra
Zientzia eta Teknologia Fakultatea - Plentziako Itsas Estazioa (PiE)
94 601 3293
aresatz.usobiaga@ehu.eus

Irantzu Martinez Arkarazo

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Titularra
Zientzia eta Teknologia Fakultatea
94 601 3291
irantzu.martinez@ehu.eus

 

Kepa Castro Ortiz de Pinedo

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Kontratatua
Zientzia eta Teknologia Fakultea
94 601 5895
kepa.castro@ehu.eus
Research Gate: K. Castro

Ailette Prieto Sobrino

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Ikertzailea
Zientzia eta Teknologia Fakultatea - Plentziako Itsas Estazioa (PiE)
94 601 2439
ailette.prieto@ehu.eus
Research Gate: A. Prieto

Maitane

Maitane Olivares Zabalandikoetxea

Kimikan Doktorea (UPV/EHU) . Irakasle Laguntzailea
Zientzia eta Teknologia Fakultatea
94 601 3857
maitane.olivares@ehu.eus
Research gate: M. Olivares

Maite

Maite Maguregui Hernando

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Laguntzailea
Farmazioa Fakultatea
94 501 3058
maite.maguregui@ehu.eus
Research Gate: M. Maguregui

Ainara

Ainara Gredilla Altonaga

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Laguntzailea
Kimika Aplikatua Saila
Kimika Fakultatea - Donostia
943 01 8211
ainara.gredi@ehu.eus
Research Gate: A. Gredilla

Nagore Prieto Taboada

Kimikan Doktorea (UPV/EHU). Irakasle Laguntzailea
Kimika Aplikatua Saila
Kimika Fakultatea - Donostia
943 01 5419
nagore.prieto@ehu.eus
Research Gate: N. Prieto