ORGANIGRAMA

Errektoretza Taldearen Organigrama

Errektoretza Taldea
Kargua Izena
  • Errektorea
Nekane Balluerka Lasa

Pedro Maria Iriondo Bengoa

Iván Igartua Ugarte
Agustín Erkizia Olaizola
Patxi Juaristi Larrinaga
Araceli Garín Martín
Jose Luis Martín González
Marta Barandiaran Landín
Arturo Muga Villate
Idoia Fernández Fernández
Jon Zarate Sesma
Inmaculada Gerrikagoitia Marina
Txelo Ruiz Vázquez
Miren Lorea Bilbao Artetxe

 

Arabako Campuseko errektoreordetzaren organigrama

Arabako Campuseko errektoreordetza
Kargua Izena
Arabako Campuseko Errektoreordea Iván Igartua Ugarte
Arabako Campuseko Idazkaritza Miren Elixabete Arrese ArratibelI
Arabako Campusaren Garapenerako eta Kanpo Harremanetarako zuzendaritza Arantza Beitia Ruiz de Mendarozqueta
Arabako Campuseko Euskararen, Eleaniztasunarekin eta Ikasleen zuzendaritza Itziar Txurruka Ortega
Arabako Campuseko Unibertsitate Hedakuntzarako zuzendaritza Kepa Inazio Sojo Gil
Arabako Campuseko Giza Zientzietako Unibertsitate Tituluaren zuzendaritza akademikoa Maria Puy Fernández Osésre

 

Gipuzkoako Campuseko errektoreordetzaren organigrama

Bizkaiko Campuseko errektoreordetzaren organigrama

Bizkaiko Campuseko errektoreordetza
Kargua Izena
Bizkaiko Campuseko errektoreordea Patxi Juaristi Larrinaga
Bizkaiko Campuseko idazkaritza  Jone Martinez Palacios
Bizkaiko Campusaren Garapenerako zuzendaritza Joseba Albizuri Irigoyen
Bizkaiko Campuseko Kanpo Harremanetarako zuzendaritza Aitzol Lamikiz Mentxaka
Bizkaiko Campuseko Euskararen, Eleaniztasunaren eta Ikasleen zuzendaritza Aitor Aranguren Iriarte
Bizkaiko Campuseko Unibertsitate Hedakuntzarako zuzendaritza Nerea San Martín Albizuri
Bizkaiko Campuseko Giza Zientzietako Unibertsitate Tituluaren zuzendaritza akademikoa Alafonso Unceta Satrustegui
Arboretumeko zuzendaritza zientifikoa Javier Loidi Arregui

 

Graduko eta Graduondoko ikasketen arloko errektoreordetzaren organigrama

Graduko eta Graduondoko ikasketen arloko errektoreordetza
Kargua Izena
Graduko eta Graduondoko ikasketen arloko errektoreordea Araceli Garín Martín
Unibertsitatera sartzeko probetako zuzendaritza Osane Oruetxebarria Fernández de la Peña
Odontologia-Klinikako zerbitzuaren arduraduna Maria Jose Lartitegui Sebastian
Graduko ikasketen zuzendaritza Ainhoa Zarraga Alonso
Graduondoko ikasketen zuzendaritza Josu Sangroniz Gomez
Graduondoko sare Latinoamerikarreko zuzendaritza Vicente Camino Beldarrain

 

Ikerketaren arloko errektoreordetzaren organigrama

Ikerketaren arloko errektoreordetza
Kargua Izena
Ikerketaren arloko errektoreordea Jose Luis Martín González
Ikerkuntzako eta Irakaskuntzako unibertsitate etikaren zuzendaritza Maria Isabel Marijuan Angulo
Animalien Osasunerako aholkularia Soledad Vicente Martín
Ikerkuntzarako Zerbitzu Orokorretako zuzendaritza Maria Isabel Arriortua Markaida
Nazioarteko Proiektuen zuzendaritza Sofia Arana Landín
Ikerketarako Laguntzako zuzendaritza Alvaro Arrizabalaga Valvuena

 

Koordinazioaren eta Nazioarteko Harremanen arloko errektoreordetzaren organigrama

 

Koordinazioaren eta Nazioarteko Harreman arloko errektoreordetza
Kargua Izena
Koordinazioaren eta Nazioarteko Harreman arloko errektoreordea Marta Barandiaran Landín
Nazioarteko Mugikortsauneko zuzendaritza Gorka Orueta Estivariz
Hizkuntza Plangintzako eta Nazioartekotzeko zuzendaritza Ainhoa Goméz Pintado

 

Irakasle-Ikertzaileen arloko errektoreordetzaren organigrama

Irakasle-ikertzaileen arloko errektoreordea
Kargua Izena
Irakasle-ikertzaileen arloko errektoreordea Inmaculada Gerrikagoitia Marina
Plangintzarako zuzendaritza Federico Recart Barañano
Plantillako zuzendaritza Juan Luis Mendizabal Zubiaga
Irakasleen zuzendaritza Carmen Ikaran Salegi

 

Garapen Zientifikoaren eta Transferentziaren arloko errektoreordetzaren organigrama

Garapen Zientifikoaren eta Transferentziaren arloko errektoreordetza
Kargua Izena
Garapen Zientifikoaren eta Transferentziaren arloko errektoreordea Arturo Muga Villate
Garapen Zientifikorako zuzendaritza Gorka Pérez-Yarza

 

Berrikuntzaren, Gizarte konpromisoaren eta Kulturgintzaren arloko errektoreordetzaren organigrama

Berrikuntzaren, Gizarte konpromisoaren eta Kulturgintzaren arloko errektoreordea
Kargua Izena
Berrikuntzaren, Gizarte konpromisoaren eta Kulturgintzaren arloko errektoreordea Idoia Fernández Fernández
eCampuseko zuzendaritza Jose Luis Pizarro Sanz
Hezkuntzarako Laguntza Zerbitzuko zuzendaritza Mirari Ayerbe Diaz
Arabako Campuseko Hezkuntzarako Laguntza Zerbitzuaren Koordinazioa Iker Ros Martínez de la Hidalga
Bizkaiko Campuseko Hezkuntzarako Laguntza Zerbitzuaren Koodinazioa Elena Díaz Ereño
Gipuzkoako Camuseko Hezkuntzarako Laguntza Zerbitzuaren Koordinazioa Itziar Rekalde Rodriguez
Metologia Berrikuntzarako zuzendaritza Urtza Garay Ruiz
Irakaslana Ebaluatzeko Zerbitzuko zuzendaritza Susan Orbe Mandaluniz
Kalitate eta Ebaluzio Instituzionaleko Zerbitzuko zuzendaritza Alfonso Davalillo Aurrekoetxea
Kulturgintzako zuzendaritza Ignacio Rodríguez Arcaute
Berdintasuneko zuzendaritza Leire Imaz Zubiaur
Iraunkortasuneko zuzendaritza Estibaliz Séz de Cámara Oleaga

 

Euskararen eta Etengabeko Prestakuntzaren arloko errektoreordetzaren organigrama

Euskararen eta Etengabeko Prestakuntzaren arloko errektoreordetza
Kargua Izena
Euskararen eta Etengabeko Prestakuntzaren arloko errektoreordea Jon Zarate Sesma
Euskararen arloko zuzendaritza Jesus Mari Makazaga Eizagirre
Testugintzaren, Terminologiaren eta Corpusen arduraduna Julio García García de los Salmones
Irakasle-Ikertzaileen Hizkuntza Prestakuntzaren arduraduna Joseba Eceiza Ramos
EHULKUren eta Hizkuntza Baliabide Digitalen arduraduna Jose Manuel López Gaseni
Euskara Proben eta Euskarari buruzko argitalpen arduraduna Kenari Gomez Zubia
Argitalpenen arloko zuzendaritza Teresa Agirreazaldegi Berriozabal
Etengabeko Prestakuntzaren arloko zuzendaritza Sara Urionabarrenetxea Zabalandikoetxea

 

Ikasleen eta Enplegagarritasunaren arloko errektoreordetzaren organigrama

Ikasleen eta Enplegagarritasunaren arloko errektoreordetza
Kargua Izena
Ikasleen eta Enplegagarritasunaren arloko errektoreordea Txelo Ruiz Vazquez
Ikasleen zuzendaritza Montserrat Maritxalar Anglada
Psikologia aplikatuaren zerbitzuko zuzendaritza (SPA/PAZ)

Patricia Insúa Cerretani

Enplegagarritasunaren eta praktiken zuzendaritza Maria  Jose Uranga Iturrioz

 

Gerentziako organigrama

Gerentzia
Kargua Izena
Gerentea Miren Lorea Bilbao Artetxe
Arabako Campuseko gerenteordea Miren Mateo Aierza
Gipuzkoako Campuseko gerenteordea Edurne Basoa González
Bizkaiko Campuseko gerenteordea Miren Goitia Gabiola
Pertsonaleko gerenteordea Maria Begoña Loza Bosque
Aurrekontu eta Kontabilitate gerenteordea Javier Varona Guaras
Ondare eta Kontratazioetarako gerenteordea Josu Aguirre Goitia
Informazioaren eta Komunikazioen Teknologien Zerbitzuen gerenteordea Nekane Zaldua Legorburu