Bilboko Ingeniaritza Eskolako Zuzendaritza taldea

Zuzendaria

Enrique Amézua San Martín

Tel.: 94 601 4011
enrique.amezua@ehu.eus

Idazkari Akademikoa

Carolina Rebollar Echevarría

Tel.: 94 601 4032
carolina.rebollar@ehu.eus

Ikasleen arloko zuzendariordea

María Asunción Illarramendi Leturia

Tel.: 94 601 4445
ma.illarramendi@ehu.eus

Kalitatearen arloko zuzendariordea

Inés Pellón González

Tel.: 94 601 4442
ines.pellon@ehu.eus

Itsas Ikasketen arloko zuzendariordea

José Ignacio Uriarte Aretxabala

Tel.: 94 601 4793 / 4893
joseignacio.uriarte@ehu.eus

Antolakuntza Akademikoaren arloko zuzendariordea (Graduak)

Itziar Martija López

Tel.: 94 601 4444
itziar.martija@ehu.eus

Antolakuntza Akademikoaren arloko zuzendariordea (graduondokoa)

Susana Uriarte del Río

Tel.: 94 601 4020
susana.uriarte@ehu.eus

Informazio eta Komunikazioaren arloko zuzendariordea

María Victoria Higuero Aperribay

Tel.: 94 601 4206
marivi.higuero@ehu.eus

Azpiegitura eta Ekipamenduaren arloko zuzendariordea

Jokin Gorozika Bidaurratzaga

Tel.: 94 601 4015
jokin.gorozika@ehu.eus

Azpiegitura eta Ekipamenduaren arloko zuzendariordea

Mikel Alberdi Goitia

Tel.: 94 601 4440
mikel.alberdi@ehu.eus

Ikasketa Planen arloko zuzendariordea

Federico Pérez González

Tel.: 94 601 4013
federico.perez@ehu.eus

Irakats Plangintzaren arloko zuzendariordea

Gilen Bernaola Bilbao

Tel.: 94 601 4987
gilen.bernaola@ehu.eus

Enpresekiko Harremanen arloko zuzendariordea

Itziar Aranguiz Basterrechea

Tel.: 94 601 4016
itziar.aranguiz@ehu.eus

Nazioarteko Harremanen arloko zuzendariordea

Charles Pinto Cámara

Tel.: 94 601 4014
charles.pinto@ehu.eus

Administrazio burua

Mª Begoña Gutiérrez García

Tel.: 94 601 4011
mariabegona.gutierrez@ehu.eus