Albisteak

null

Takdeko ordezkarien hauteskundeak 2013/14

Lehenengo argitaratze data: 2013/10/01

Urriaren 7tik 13ra arteko astean Ingeniaritzako Unibertsitate Eskolan taldeko ordezkarien hauteskundeak izango dira

TALDEKO ORDEZKARIEN HAUTESKUNDEAK 2013/2014 IKASTAROA

Titulazioa(k):  
Maila:
Taldea:
 
Eguna eta ordua:  
Hautagaiak
1.
2.
3.
4.
5.
Botoen kopurua
Hautagaia 1:
Hautagaia 2:
Hautagaia 3:
Hautagaia 4:
Hautagaia 5:
Boto zuriak:
Abstentzioak:
 
Taldeko ordezkaria:

 

Sinadura:

 

Taldeko ordezkariordea:

 

Sinadura:

 

Irakaslea:

 

Sinadura:

 

Ordezkaria izango da boto gehiago lortu duen laguna eta botoen kopuruaren arabera bigarrena ordezkariordea izango da.

TALDEKO ORDEZKARIEN HAUTESKUNDEAK 2013/2014 IKASTAROA

Urriaren 7tik 13ra arteko astean Ingeniaritzako Unibertsitate Eskolan taldeko ordezkarien hauteskundeak izango dira, talde bakoitzean hurrengo taulan agertzen diren datan, orduan eta irakasgaian.

Taldeko ordezkaria izateko talde honetakoa, non hauteskundea egiten ari den, izan behar da, izan ere, maila handikoa. Iraupena ikasturte batekoa da, eta beraren funtzioak bukatuko dira hautatuta izan den ikastaroan bukatzean. Ordezkaria izango da boto gehiago lortu duen laguna eta botoen kopuruaren arabera bigarrena azpiordezkaria izango da.

Taldeko ordezkariek Unibertsitate ikaslearen estatutuan agertzen diren eskubideak eta betebeharrak dituzte; eta Kredituen errekonozitzeko eta transferitzeko arauan agertzen den moduan hautazko kredituak errekonozitzeko aukera dute, askoz jota 3 kreditu. Kreditu horiek errekonozitzeko Akademia Antolakuntzako Zuzendariordetzan egindako ekintzei buruzko txostena entregatu beharko dute

Taldeko ordezkariaren funtzioak: taldean eragina edo interesa orokorra duen edozer taldekideei komunikatzea, taldeko bozeramailea izatea eta dagokion organori taldeko kexak eta arazoak komunikatzea.

Titulación Curso-grupo Día y hora Asignatura Aula
I. Geomática y Topografía 1º-01 lunes 7 a las 11:00 Cartografía Lab. Cart. experimental
1º-31 Jueves 10 a las 10:00 Cartografía A.S.2
2º-01 miércoles 9 a las 8:00 Métodos Topográficos A. 213
2º-31 jueves 10 a las 8:00 Métodos Topográficos A. 214
3º-01 miércoles 9 a las 9:00 Infraestructura de datos espaciales A.206
3º-31 martes 8 a las 15:00 Infraestructura de datos espaciales A.207
lunes 7 a las 15:00 Aplicaciones geomáticas A.206
       
I. Informática 1º-01 lunes 7 a las 11:00 Principios de diseño de sistemas digitales A.217
1º-31 Lunes 7 a las 9:00 Algebra A.S.2
lunes 7 a las 10:00 Arquitectura de computadores A. 215
jueves 10 a las 12:00 Análisis de y Diseño de sistemas de información A.211
miércoles 9 a las 16:00 Programación de autómatas A. 211
       
I. Mecánica, electrónica y química 1º-01 lunes 7 a las 10:00 Expresión gráfica A 101
1º-02 lunes 7 a las 8:00 Expresión gráfica A.102
1º-31 viernes 11 a las 9:00 Expresión gráfica A.S.2
2º-01 martes 8 a las 9:00 Ingeniería térmica A.103
2º-02 lunes 7 a las 12:00 Ingeniería térmica A.104
2º-31 lunes 7 a las 11:00 Ingeniería térmica A.212
viernes 11 a las 12:00 Organización de la producción A.217
I. Electricidad jueves 10 a las 9:00 Instalaciones de Baja y media tensión A.106
I. Mecánica 3º-01 lunes 7 a las 10:00 Elasticidad y resistencia de materiales A.211
3º-31 lunes 7 a las 11:00 Elasticidad y resistencia de materiales A.210
I. Química lunes 7 a las 9:00 Química analítica A.2.1
I. Electrónica lunes 7 a las 8:00 Electrónica analógica A.107

 

Ekitaldiak