Eskola-Batzordeak

Batzordeak

Akademiko Antolaketa Batzordea

  • Burua: José Manuel López Guede
  • Idazkaria: Ruperta Delgado Tercero
  • Irakasle Titularra:Gonzalo Carlos Gonzalo Alonso
  • Irakasle Titularra: Manuel Ramírez Pascual
  • Irakasle Titularra: Jesús Sánchez Etchegaray
  • Irakasle Titularra: Zuriñe Gómez de Balugera López de Alda
  • Irakasle Titularra: Pablo Gonzalez Nalda
  • Irakasle Titularra: Beñat García Gracianteparaluceta
  • ikaslea:Jessica Dos Santos Antunes

Kalitate Batzordea

  • Zuzendaria: Javier Sancho Saiz
  • Kalitate eta Ingurumeneko zuzendariordea: Inmaculada Tazo Herrán
  • Akademia Antolakuntzako zuzendariordea: José Manuel López Guede

Titulazioen Koordinatzaileak

  • Industria Elektronikoren eta Automatikaren Ingeniaritzako Gradua:

Koordinatzailea: José Migue, Gil-García Leiva

IIP Ordezkaria: José Ramón, Hernández González

  • Ingeniaritza Mekanikoko Gradua

Koordinatzailea: Ana Isabel Boyano Murillo

IIP Ordezkaria: Aitor, Bastarrica Izaguirre

  • Industria Kimikaren Ingeniaritzako Gradua

Koordinatzailea: Zuriñe, Gómez de Balugera López de Alda

IIP Ordezkaria: Mª Nieves, Durana Jimeno

  • Kudeaketaren eta Informazio Sistemen Informatikaren Ingeniaritzako Gradua

Koordinatzailea: Mikel, Larrañaga Olagaray

IIP Ordezkaria: Rosa Mª, Río Belver

  • Geomatikaren eta Topografiaren Ingeniaritzako Gradua:

Koordinatzailea: Miren Karmele Artano Pérez

IIP Ordezkaria: Bete gabe

  • Automobilgintzaren Ingeniaritzako Gradua

Koordinatzailea: Ekaitz Zulueta Guerrero

IIP Ordezkaria:  Álvaro, Rodríguez Miranda

  • AZP : Alexander Maiz Trojaola
  •  Ikasleak: Aitor Merino Amenabar,/ Jorge Aarón Morán Holguín

Hauteskunde Batzordea

      (2017/09/29ko batzarrean onartua)

  • Burua: Javier Sancho Saiz
  • Idazkaria: Ruperta Delgado Tercero
  • Irakaslea: Angel García Adeva
  • Irakaslea: Amaia Calleja Ochoa
  • AZP: Itziar Aranegui Bartolomé
  • Ikaslea: Aitor Sánchez Luque

Euskara Batzordea

         (12.07.2018ko batzarrean onartua)

  • Burua: Estibaliz, Apiñaniz Fernández de Larrinoa
  • PDI: Mª Pilar, Martínez Blanco
  • PDI: Pablo, Fernández Bustamante
  • PAS: Mª Ángeles, Santamaría Salazar
  • Ikaslea: Yaiza, Cristóbal Fernández

 

Berdintasun-Batzordea

      (2017/04/07ko batzarrean onartua)

  • Burua: Inmaculada Tazo Herrán
  • IIP:  Miren Karmele Artano Pérez
  • IIP: Luis Mª Berrio-Ochoa Ochoa de Anguiozar
  • IIP: Ana Isabel Boyano Murillo
  • AZP: Montse López de Arcaute Bengoechea
  • Ikaslea: Nerea Bermejo Losada

Epaimahai berezia

      (2018/11/12ko batzarrean onartua)

  • Burua: Javier Sancho Saiz
  • Idazkaria: Ruperta Delgado Tercero
  • IIP: Teodoro Rico Pastrana
  • IIP: Natalia Villota Salazar
  • IIP: Francisco Javier García de Amézaga Monte
  • IIP: Mª Luisa Palanques Salmerón
  • IIP: Manuel Ramírez Pascual
  • IIP: Pablo González Nalda
  • Ikaslea: Jorge Aarón Morán Holguín