Dekanotza taldea

DEKANOTZA
Kargua Izena E-maila Telefonoa
Dekanoa J. Inazio Marko Juanikorena inazio.marko@ehu.es 943 01 8231
Idazkari Akademikoa, Euskara
eta Orientazioa

Cristina Lasa Otxoteko

cristina.lasa@ehu.es 943 01 8238
Dekanorde
Koordinatzailea
Javier Monzon Gonzalez javier.monzon@ehu.eus 943 01 8504
Titulazioen Koordinazioa
eta Hobekuntza
Dekanordea
Lore Erriondo korostola lore.erriondo@ehu.eus 943 01 8247
Practicum Dekanordea Margaret Bullen  maggie.bullen@ehu.eus 943 01 5584
Practicum Dekanordea
Magisteritza arloan
Pilar Gil Molina pilar.gil@ehu.eus 943 01 5520
Mugikortasuna eta Gizarte
Proiekziorako Dekanordea
Nere Amenabar Perurena nere.amenabar@ehu.eus 943 01 5940
Akademi
Antolakuntzarako
eta Ikasleen Dekanordea
Iñigo Galzacorta Muñoz inigo.galzacorta@ehu.eus 943 01 8270
Akademi
Antolakuntzarako
eta Ikasleen Dekanordea
Magisteritza arloan
Jose Mari Etxabe Urbieta josemari.etxabeurbieta@ehu.eus 943 01 8445
Dekanotzako
Idazkari Laguntzailea
Mariaje Parras Sauceda mariaje.parras@ehu.es 943 01 8260
Dekanotzako
Idazkari Laguntzailea
Usue Urruzola Berasategi usue.urruzola@ehu.es 943 01 8446

FACULTAD DE EDUCACIÓN, FILOSOFÍA Y ANTROPOLOGÍA
HEZKUNTZA, FILOSOFIA ETA ANTROPOLOGIA FAKULTATEA

Tolosa etorbidea, 70 - 20018 Donostia - San Sebastián 943.018236 - 943.018235
Oñati Plaza, 3, 20018 Donostia - San Sebastián  943 01 8454 - 943 01 8456