Administrazio eta zerbitzuetako pertsonala

 

DEKANOTZA Telefonoa e-maila
Huarte Iturrioz, Mª Teresa 943018171 mariateresa.huarte@ehu.eus
IKASLEEN IDAZKARITZA Telefonoa e-maila
Zafra Astiz, Rosa (negozialekuburua) 943018160 rosa.zafra@ehu.eus
Araquistain Alcain, María Junkal 943018161 juncal.araquistain@ehu.eus
Zabalozuazola Cortés, Irati 943018173 irati.zabalozuazola@ehu.eus
ADMINISTRATZAILEA Telefonoa e-maila
Trespaderne Biain, Joxean 943018163 joxean.trespaderne@ehu.eus
IKASTEGIKO TEKNIKARIA Telefonoa e-maila
Notario Guerra, Mercedes 943018165 mercedes.notario@ehu.eus
Esnaola Aranguren, Nerea Idoia (Masterren idazkaritza) 943018094 nereaidoya.esnaola@ehu.eus
Irureta Azkune, Naiara  (Laguntza lanak) 943018166 naiara.irureta@ehu.eus
SAILETAKO IDAZKARITZAK    
Echeverria Maquirriain, Mª Teresa (Polimeroen Zientzia eta Tek.) 943018187 maite.etxeberria@ehu.eus
Oses Portu, Carmen (Kimika Aplikatua) 943018209 mamen.oses@ehu.eus
Berrondo Calvo, Nagore (Kimika Organikoa I) 943018199 nagore.berrondo@ehu.eus
Loro Moreno, Antxoni (Materialen Fisika) 943018201 antxoni.loro@ehu.eus
LABORATEGIAK Telefonoa e-maila
Lemos Eguia, Jon (Irakaskuntzan eta Ikerketan Laguntzeko Teknikaria) 943015488 jon.lemos@ehu.eus
Alkorta Alberdi, Nere (Laborategiko Teknikari Espezialista) 943015304 nere.alkorta@ehu.eus
Guezala Orive, Sofía (Laborategiko Teknikari Espezialista) 943015311 sofia.guezala@ehu.eus
Leza Fernández, Lourdes (Laborategiko Teknikari Espezialista) 943015394 marialourdes.leza@ehu.eus
Narvarte Portugal, Arantzazu 943015412 arantzazu.narbarte@ehu.eus
Arruti Martínez, Maite (Kimika Laguntzailea) 943015370 maite.arruti@ehu.eus
ATEZAINTZA Telefonoa e-maila
Aguirre Alberdi, Aritz (Atezain Nagusia) 943018168 aritz.aguirre@ehu.eus
Taberna Arruti, Maria Luisa (Atezain Nagusia) 943018168 luisa.taberna@ehu.eus
Aguirrezabala Zubillaga, Josune (Atezaina) 943018168 josune.agirrezabala@ehu.eus
Zabalegui Urrutia, Ainhoa (Atezaina) 943018168 ainhoa.zabalegui@ehu.eus

 

-Administrazio eta Zerbitzuetarako Langileei harrera egiteko agiria. Gida txiki hau Fakultateko pertsonal berriari ikastegian eskuragarri dauden baliabide eta zerbitzuetara hurbiltzen laguntzeko egin da.

-UPV/EHUko AZParen Web Orria. Honetan, informazio desberdina aurki daiteke: araudiak, akordioak, deialdiak, prestakuntza...