2019-2020 TXAPELKETAK

Arabako Campuseko kirol txapelketen eskaintza

ARABAKO CAMPUSEKO fasea, 2019ko urritik abendura bitartean

MODALITATEA IZEN EMATEA TXAPELKETA INSTALAZIOA

HERRI KIROLAK

Abenduak 8 arte

SOKATIRA 4
IZENEMATEA HEMEN

LOKOTX BILKETA banakakoa
IZENEMATEA HEMEN

ABENDUAK 10, 12:00etan Hezkuntza eta Kirol Fakultatea KIROLA, Pabiloian
Xakea

IZENEMATEAK ITXITA

Partaide maximoa izena emanda

Azaroak 20

EGUN BATEAN

Unibertsitate pabiloia
Saskibaloia

2019ko Ira/9tik Urr/28

IZENEMATEA HEMEN

Azar/4tik Abend/4ra arte

ASTELEHEN ETA ASTEAZKENETAN

Hegoalde GE
Eskubaloia

2019ko Ira/9tik Azaro/25era

IZENEMATEA HEMEN

Abenduak 3

EGUN BATEAN

Hegoalde GE
BINAKAKO Frontenisa

2019ko Ira/9tik Urr/8ra

IZENEMATEA HEMEN

Urriak 15 edo 16

EGUN BATEAN

Finala Urriak 23

Lakua frontoia
7ko futbola

IZENEMATEAK ITXITA

Talde maximoa izena emanda

Urriak 14tik azaroak 21era

ASTELEHEN ETA OSTEGUNETAN
Hezkuntza eta Kirol Fakultatea KIROLA
Areto futbola

GIZONEZKO kategoria

2019ko Ira/9tik Urr/28ra

EMAKUMEZKO kategoria

2019ko Ira/9tik Azar/18ra

IZENEMATEA HEMEN

GIZONEZKOA

Azaroak 5 edo 12

EMAKUKEZKOA

Azaroak 26

EGUN BATEAN

Hegoalde GE
Padela

2019ko Ira/9tik Azar/5era

IZENEMATEA HEMEN

Azaroak 13 edo 14

EGUN BATEAN

Finala Azaroak 20

Mendizorrotza KE

Larruz- Goma- Argentina Paleta

2019ko Ira/9tik Urr/15ra

IZENEMATEA HEMEN

Urriak 23

EGUN BATEAN

Astronomos trinketea
Eskupilota

BINAKAKOA

2019ko Ira/9tik Urr/22ra

IZENEMATEA HEMEN

BANAKAKOA

2019ko Ira/9tik Urr/31ra

IZENEMATEA HEMEN

BINAKAKOA

Urriak 30

BANAKAKOA

Azaroak 6

EGUN BATEAN

Lakua frontoia

Banakako Mahai Tenisa

 

IZENEMATEAK ITXITA

Partaide maximoa izena emanda

Azaroak 19

EGUN BATEAN

Hegoalde GE
Boleibola

2019ko Ira/9tik Azar/26ra

IZENEMATEA HEMEN

Abenduak 4

EGUN BATEAN

Aranalade kiroldegia
Hondartzako Boleia

2019ko Ira/9tik Mart/30era

IZENEMATEA HEMEN

2020ko apirilak 7

EGUN BATEAN

Mendizorrotza KE
Errugbi eskola

Abzt/27tik- irail/17ra edo plazak bete arte

IZENEMATEA HEMEN

Asteazkenetan

19:30tatik 20:30tara

Lakua GE

 

 

2020ko urtarriletik aurrera izango diren ESTATU MAILAKO TXAPELKETAK

 

Online bidezko izen emateak 2019ko urriaren 1etik 2019ko urtarrilaren 31ra bitartean:

IZENA HEMAN HEMEN, kirol hauetarako: ARKU TIROA, ATLETISMOA, BADMINTONA, BELA, BORROKA, ESKALADA, ESKRIMA, GOLFA, HALTEROFILIA, HIPIKA, IGERIKETA, JUDOA, KARATEA, KROSA, ORIENTAZIOA, TAEKWONDOA.

Izena eman duten pertsonei bakarrik bidaliko zaie informazioa kasuan kasuko jarduera antolatu eta garatu bitartean. Hortaz, informatuta egon nahi baduzu, IZENA EMAN zuk nahi dituzun modalitateetan.