EUSKADIKO XVIII. UNIBERTSITATE TXAPELKETA

Antolatzailea: Mondragon Unibertsitatea

Aretxabaleta (Gipuzkoa), 2018ko otsailaren 22a osteguna

Mondragon Unibertsitatea, Deustuko Unibertsitatea eta UPV/EHU
Egutegia eta emaitzak
KIROLAK TALDEAK EMAITZAK ORDUA TXAPELKETA SISTEMA LEKUA
Saskibaloia
Gizonezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  10:00
10:35
11:10
Triangularra
25’ko zati bateko partiduak
Denbora jarraia
Ibarrako kiroldegia
Markole, z/g
20550 Aretxabaleta
Saskibaloia
Emakumezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  12:00
12:35
13:10
Triangularra
25’ko zati bateko partiduak
Denbora jarraia
Ibarrako kiroldegia
Markole, z/g
20550 Aretxabaleta
Boleibola
Emakumezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  10:00
10:40
11:20
Triangularra
15 tantutako 3 sets
Ibarrako kiroldegia
Markole, z/g
20550 Aretxabaleta
Eskubaloia
Gizonezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  10:00
10:40
11:20
Triangularra
30’ko zati bateko partiduak
Iturripeko kiroldegia
Uribarri auzoa, 9
20500 Arrasate
Eskubaloia
Emakumezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  12:00
12:40
13:20
Triangularra
30’ko zati bateko partiduak
Iturripeko kiroldegia
Uribarri auzoa, 9
20500 Arrasate
Futbol 11
Gizonezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  10:30
11:30
12:30
Triangularra
45’ko zati bateko partiduak
Mojategi futbol zelaia
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Areto Futbola
Emakumezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  10:00
10:40
11:20
Triangularra
25’ko zati bateko partiduak
Erlojua jarraia
Musakolako kantxa
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Areto Futbola
Gizonezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  12:00
12:40
13:20
Triangularra
25’ko zati bateko partiduak
Erlojua jarraia
Musakolako kantxa
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Futbol 7
Gizonezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  11:30
12:15
13:00
Triangularra
30’ko zati bateko partiduak
Mojategi errugbi zelaia
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Futbol 7
Emakumezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  11:30
12:15
13:00
Triangularra
30’ko zati bateko partiduak
Mojategi errugbi zelaia
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Errugbia 7 UPV/EHU-UD   10:30 Final zuzena
10’ko bi zatiko partiduak
Erlojua etenda
Mojategi errugbi zelaia
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Tenisa
Banakazkoa
Gizonezkoa
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  11:00
11:30
12:00
Triangularra
9 tantu tie‐breakarekin
Musakolako tenis kantxa
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Tenisa
Banakazkoa
Emakumezkoa
UPV/EHU-UD   11:00 Final zuzena
9 tantu tie‐breakarekin
Musakolako tenis kantxa
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Frontenisa
Binaka
Gizonezkoa
 
MU-UPV/EHU
UD-Galtzailea
Irabazlea-UD
  10:00
10:30
11:00
Triangularra
22 tantutara
Musakolako frontoietan
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Xakea UPV/EHU-UD   10:00 Final zuzena
60´
Ibarrako kiroldegia
Markole, z/g
20550 Aretxabaleta
Padela
Gizonezkoa
UPV/EHU-UD   10:00 Final zuzena
3 set tie‐breakarekin
Musakolako tenis kantxa
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Padela
Emakumezkoa
UPV/EHU-UD   11:00 Final zuzena
3 set tie‐breakarekin
Musakolako tenis kantxa
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola, z/g
20500 Arrasate
Pala
Gizonezkoa
MU-UPV/EHU   12:30 Final zuzena
30 tantutara
Musakolako frontoietan
Musakola Kiroldegia
Plaza Musakola z/g
20500 Arrasate