Bizkaiko Campuseko Udazkeneko Txapelketak 2018/2019

GRADUKO HAUTAZKO KREDITUAK eskuratzeko aukera
KIROLA Izena emateko Txapelketaren egunak Kiroldegia
Saskibaloia
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,31 Kb)
Gizonezkoa 9/18tik 10/7ra (Beste leiho bat zabalduko du)Emaitzak (pdf ,38 Kb) 
Finala: Azakoak 8
Etxebarriko  Kiroldegia
(Etxebarri) 
Emakumezkoa (Beste leiho bat zabalduko du)Egutegia (pdf ,38 Kb)
Eskubaloia
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,35 Kb)
Gizonezkoa 9/18tik 11/4ra Emaitzak (pdf ,37 Kb)
Azaroak 15
Unibertsitateko Kiroldegia
(Leioa-Erandio)
Emakumezkoa
11ko Futbola Gizonezkoa Ez da 11ko futboleko lehiaketa egongo. 11ko futboleko txapelduna 7ko futboleko irabazlea izango da.
7ko Futbola
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,31 Kb)
Gizonezkoa 9/18tik 10/10ra (Beste leiho bat zabalduko du)Emaitzak-Finala (pdf ,61 Kb)  Futbol Zelaia
Claret Askartza
Ikastetxea (Leioa)
Emakumezkoa (Beste leiho bat zabalduko du)Emaitzak (pdf ,40 Kb)
Areto Futbola
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,33 Kb)
Gizonezkoa 9/18tik 10/10ra (Beste leiho bat zabalduko du)Emaitzak (pdf ,56 Kb) 

Finala: Urriak 20

Etxebarriko  Kiroldegia
(Etxebarri) 
Emakumezkoa Azaroak 22 Unibertsitateko Kiroldegia
(Leioa-Erandio)
7ko Errugbia
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,29 Kb)
Gizonezkoa 9/18tik 10/31ra   (Beste leiho bat zabalduko du)Rugby zelaia
Ikastola Altzaga
(Erandio)
Emakumezkoa  
Boleibola
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,303 Kb)
Gizonezkoa 9/18tik 10/31ra   La Benedicta Kiroldegia
(Sestao)
Emakumezkoa (Beste leiho bat zabalduko du)Emaitzak (pdf ,33 Kb)
Xakea
Gizonezkoa eta Emakumezkoa
9/24tik 11/18ra Azaroak 30 Sothokan Eskola
Cyber-xakea
Gizonezkoa eta Emakumezkoa
Azaroaren 1etik 12/1tik 4/1ra Internet
Zesta-punta
Gizonezkoa eta Emakumezkoa
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,43 Kb)
9/24tik 10/31ra   Etxebarri Pilotalekua
(Etxebarri)
Badmintona
Gizonezkoa eta Emakumezkoa
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,42 Kb)
Banaka 9/24tik 11/11ra Azaroak 22 Unibertsitateko Kiroldegia
(Leioa-Erandio)
Binaka
Binakako Frontenisa
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,45 Kb)
Gizonezkoa 9/24tik 11/18ra (Beste leiho bat zabalduko du)Emaitzak (pdf ,48 Kb) 
Finala: Azaroak 28
Etxebarri Pilotalekua
(Etxebarri) 
Emakumezkoa  
Padela
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,76 Kb)
Gizonezkoa 9/24tik 10/31ra (Beste leiho bat zabalduko du)Emaitzak (pdf ,86 Kb)
Finala:  Azaroak 21
Etxebarriko  Kiroldegia
(Etxebarri) 
Emakumezkoa Arazoak 21
Pala gomaz
Gizonezkoa eta Emakumezkoa
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,43 Kb)
9/24tik 10/31ra   Etxebarri Pilotalekua
(Etxebarri)
Esku pilota
Gizonezkoa eta Emakumezkoa
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,43 Kb)
Banaka 9/24tik 10/31ra   Etxebarri Pilotalekua
(Etxebarri)
Binaka (Beste leiho bat zabalduko du)Binaka-Gizonezko emaitzak (pdf ,51 Kb)
Mahi-tenisa
Gizonezkoa eta Emakumezkoa
(Beste leiho bat zabalduko du)Arauak (pdf ,193 Kb)
Banaka 9/24tik 10/31ra (Beste leiho bat zabalduko du)Gizonezko emaitzak (pdf ,49 Kb)
(Beste leiho bat zabalduko du)Emakumezko egutegia (pdf ,63 Kb)
Unibertsitateko Kiroldegia
(Leioa-Erandio)
Binaka Binaka-Gizonezko emaitzak (pdf ,42 Kb)
Binaka-Emakumezko egutegia (pdf ,59 Kb)