Administrazio eta Zerbitzuetako Pertsonala

Dekanotza

  • Dekanoaren Idazkaria:

Almudena Oribe Moreno
Tfnoa.: 945-013178
Faxa: 945-013201
E-mail: almudena.oribe@ehu.es

Administrazioa

  • Administrazio Burua:

Mari Carmen Aguirre Irisarri
Tfnoa.: 945-013167
Faxa: 945-013201
E-mail: maricarmen.aguirre@ehu.eus

  • Arloko Arduraduna:

Ana Aguinaco Isasmendi
Tfnoa.: 945-013366
Faxa: 945-013201
E-mail: ana.aguinaco@ehu.es

  • Gestio Teknikaria:

Garikoitz Garnica Onandia
Tfnoa.: 945-013319
Faxa: 945-013201
E-mail: garikoitz.garnica@ehu.es

  • Administratzaile Laguntzaileak:

Maite Arrazola Zubia
Tfnoa.: 945-013360
Faxa: 945-013200
E-mail: maite.arrazola@ehu.es

Isabel Peña Pérez
Tfnoa.: 945-013197
Faxa: 945-013201
E-mail: isabel.pena@ehu.eus 

Sailetako Idazkariak

  • Ikasketa Klasikoak:

Miren Lore Aristondo Iciar
Tfnoa.: 945-013184
Faxa: 945-013200
E-mail: miren.aristondo@ehu.es

  • Espainiar Filologia:

María Carmen Díaz Bobadilla
Tfnoa.: 945-013185
Faxa: 945-013200
E-mail: mariacarmen.diaz@ehu.es

  • Frantses Filologia:

Itziar Omaetxebarria Ibarra
Tfnoa.: 945-013186
Faxa: 945-013200
E-mail: itziar.omaechebarria@ehu.eus

  • Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza::

Estibaliz Sáez Jausoro
Tfnoa.: 945-013183
Faxa: 945-013200
E-mail: estibaliz.saez@ehu.es

  • Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia:

José Ramón Calavia Ruiz de Larrinaga
Tfnoa.: 945-013189
Faxa: 945-013200
E-mail: jr.calavia@ehu.es

  • Erdi Aroaren, Aro Berriaren eta Amerikaren Historia:

Toñi Torrente Aznar
Tfnoa.: 945-013188
Faxa: 945-013200
E-mail: antoniamaria.torrente@ehu.eus

  • Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak:

Dora Martínez Pérez
Tfnoa.: 945-013187
Faxa: 945-013200
E-mail: dora.martinez@ehu.es

Ikasleen Bulegoa

  • Arloko arduraduna:

Shanti Zurbano Villate
Tfnoa.: 945-013194
E-maila: shanti.zurbano@ehu.es

  • Administratzaile Laguntzaileak:

Josu Martínez Díez
Tfnoa.: 945-013192
E-mail: josu.martinezd@ehu.eus

Mariana Lera García
Tfnoa.: 945-013193
E-mail: mariana.lera@ehu.es

M. Mar Falcón Gutiérrez
Tfnoa.: 945-01319
E-mail: marimar.falcon@ehu.eus 

Masterreko eta Doktoregoko Idazkaritza

Vanessa del Corral Gobierno
Tfnoa.:945-013410
E-mail: vanesa.delcorral@ehu.eus

Mantentzea

  • Mantentze-Arduraduna:

Mikel Amiama Martin
Tfnoa.: 945-014030
E-mail: mikel.amiama@ehu.eus

 

Juan Carlos Hilera Crespo
Tfnoa.: 945-014030
E-mail: juancarlos.hilera@ehu.es

Teknikariak

  • Multimedia Sistemen Teknikari Espezializatua:

Aitor Mendibil Leturia
Tfnoa.: 945-013411
E-mail: aitor.mendibil@ehu.es

  • Multimedia Sistemen Teknikari Espezializatua:

David Alonso Gasca
Tfnoa.: 945-013411
E-mail: david.alonso@ehu.es

Atezaintza

 
  • Letren Fakultateko Informazioa:

Eraikin Nagusia: Tfnoa. 945-013181

Ondoko Eraikinean : Tfnoa. 945-013958

 
  • Atezain Nagusiak:

Daniel Urbina Urbina

E-mail: dani.urbina@ehu.es

Miren Izaskun Zialtzeta Egaña
E-mail: mirenizaskun.zialtzeta@ehu.eus

  • Menpekoak:

Mª Ángeles Fradejas Rodríguez
E-mail: mangeles.fradejas@ehu.eus

Sara Ruiz de Infante Cortés
E-mail: saraisabel.ruizdeinfante@ehu.es

Egiarte Rodriguez Burguete
E-mail: egiarte.rodriguez@ehu.es

Itsaso Escandon Vega
E-mail: itsaso.escandon@ehu.eus