Aurkezpena

Unibertsitatera Sartzeko Zuzendaritza arduratzen da, hezkuntzako agintariekin lankidetza estuan, unibertsitatera sartzeko probak antolatzeaz. Eginkizunen artean du autonomia erkidegoko Bigarren Hezkuntzako ikastetxeekiko koordinazioa eta ikastetxe horiei eta berorietako ikasleei UPV/EHUra sartzeko eta onartuak izateko informazioa ematea. Eginkizun horietaz gainera, baditu beste hauek ere haren ardurapean: azterketa egiteko protokoloen prestakuntza ikuskatu, epaimahaien izendapen proposamena aurkeztu eta probak egiteko arauak ezarri. Eginkizun horiek sarbiderako zuzendari duen Antolakuntza Batzordearekin batera egin ohi ditu.

Unibertsitatera Sartzeko Ataleko langileak

Kargua Izen-abizenak Telefonoa E-maila
Unibertsitatera Sartzeko Ataleko zuzendaria Jon Torres Unda 94 601 3527 sarrera.zuzendaria@ehu.eus
Unibertsitatera Sartzeko Ataleko zuzendaritzako idazkaria Iraide Sertutxa 94 601 3046 iraide.sertutxa@ehu.eus
Graduko Ikasketen Zerbitzuko burua Miren Bergareche 94 601 3029 miren.bergareche@ehu.eus
Graduko Ikasleen Ataleko langileak
Kargua Izen-abizenak Telefonoa E-maila
Ikasleen Ataleko burua Gotzon Joseba Isasi 94 601 3036 gotzonjoseba.isasi@ehu.eus
Larrako Etxea-ko bulegoburua Ana María Olabarria 94 601 7119 anamaria.olabarria@ehu.eus
Ikasleen administrari laguntzaileak Estibaliz Carcedo 94 601 3897 estibaliz.carcedo@ehu.eus
Javier Iguaran 94 601 7118 javier.iguaran@ehu.eus
Josune Gorostiaga 94 601 5817 josune.gorostiaga@ehu.eus
Ana Santamaría 94 601 5826 ana.santamaria@ehu.eus
  Rufi Fabián 94 601 5815 rufina.fabian@ehu.eus
Sarbiderako bulegoburua Carmen Sanz Escuredo 94 601 3038 carmen.sanz@ehu.eus
Sarbiderako administrari laguntzaileak Sonia Prada 94 601 5816 sonia.prada@ehu.es
Ascen Francia 94 601 5555 / 3035 ascen.francia@ehu.eus
Beatriz Pérez 94 601 5555 / 5813 beatriz.perez@ehu.eus
Itzíar Sarria 94 601 5555 / 3037 itziar.sarria@ehu.eus
Beken Bulegoko burua Itziar Asla 94 601 3039 itziar.asla@ehu.eus
Beketarako administrari laguntzaileak Jaione San Román 94 601 5818 jaione.sanroman@ehu.eus
Montserrat Fernández Hernando 94 601 5820 mariamontserrat.fernandez@ehu.es
María Nuria Telleria 94 601 5819 marianuria.telleria@ehu.eus
Olatz Alonso 94 601 3040 olatz.alonso@ehu.eus