Unibertsitatera Sartzeko Ataleko langileak

Kargua Izen-abizenak Telefonoa E-maila
Unibertsitatera Sartzeko Ataleko zuzendaria Osane Oruetxebarria 94 601 3527 sarrera.zuzendaria@ehu.eus
Unibertsitatera Sartzeko Ataleko zuzendaritzako idazkaria Iraide Sertutxa 94 601 3046 iraide.sertutxa@ehu.eus
Graduko Ikasketen Zerbitzuko burua Miren Bergareche 94 601 3029 miren.bergareche@ehu.eus
Graduko Ikasleen Ataleko langileak
Kargua Izen-abizenak Telefonoa E-maila
Ikasleen Ataleko burua Gotzon Joseba Isasi 94 601 3036 gotzonjoseba.isasi@ehu.eus
Larrako Etxea-ko bulegoburua Ana María Olabarria 94 601 3897 / 7119 anamaria.olabarria@ehu.eus
Ikasleen administrari laguntzaileak Javier Iguaran 94 601 7118 javier.iguaran@ehu.eus
Avelina Yolanda Montalvo 94 601 5817 avelinayolanda.montalvo@ehu.eus
Iera Bilbao Aretxabaleta 94 601 5815 iera.bilbao@ehu.eus
Sarbiderako bulegoburua Carmen Sanz Escuredo 94 601 3038 carmen.sanz@ehu.eus
Sarbiderako administrari laguntzaileak Patricia Seisdedos 94 601 5555 / 5826 patricia.seisdedos@ehu.eus
María Estíbaliz Carcedo 94 601 3897 estibaliz.carcedo@ehu.eus
María Ascensión Francia 94 601 5555 / 3035 ascen.francia@ehu.eus
Beatriz Pérez 94 601 5555 / 5813 beatriz.perez@ehu.eus
Icíar Sarria 94 601 5555 / 3037 itziar.sarria@ehu.eus
Beken Bulegoko burua Itziar Asla 94 601 3039 itziar.asla@ehu.eus
Beketarako administrari laguntzaileak Leire Balza 94 601 5818 leire.balza@ehu.eus
Isabel Castillero 94 601 5820 isabel.castillero@ehu.eus
Isabel Quintana 94 601 5819 isabel.quintana@ehu.eus
Blanca Torre 94 601 3040 blancamaria.torre@ehu.eus