Sailetako karguak

SAILA ZUZENDARIA IDAZKARIA
Landare Biologia eta Ekologia Javier Loidi Arregui
ext 2451
javier.loidi@ehu.eus
Juan Antonio Campos
ext 2570
juanan.campos@ehu.eus
Biokimika eta Biologia Molekularra César Martín Plágaro
ext 8053
cesar.martin@ehu.eus
Miren Josu Omaetxebarria
ext 3383
mirenjosu.omaetxebarria@ehu.eus
Elektrizitatea eta Elektronika Juan Mª Collantes Metola
ext 2464
juanmari.collantes@ehu.eus
Amparo Varona Fernández
ext 5540
amparo.varona@ehu.eus
Estratigrafia eta Paleontologia Miguel Ángel López Horgue
ext 2608
mikel.lopezhorgue@ehu.eus
Francisco Javier Pereda Suberbiola
ext 5953
xabier.pereda@ehu.eus
Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
(Saileko Atala)
Igone Zabala Unzalu 
ext 2699 - 2912
igone.zabala@ehu.eus

Ines García Azkoaga
ext 3535
ines.garciaazkoaga@ehu.eus

Fisika Aplikatua II Iñigo Etxebarria Altzaga
ext 3367
inigo.etxebarria@ehu.eus
Josu Ortega Aperribay
ext 5325
josu.ortega@ehu.eus
Materia Kondentsatuaren Fisika Gotzon Madariaga Menéndez
ext 5487
gotzon.madariaga@ehu.eus
Cesar Luis Folcia Basa
ext 2468
cesar.folcia@ehu.eus
Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Alexander Feinstein Gotlinsky
ext 2596
a.feinstein@ehu.eus
Raül Vera Jiménez
ext 5398
raul.vera@ehu.eus
Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Ana Aguirre Escobal
ext. 2604, 5516
ana.aguirre@ehu.eus
Mikel Iriondo Orensanz
ext. 5298
m.iriondo@ehu.eus
Geodinamika Julia Cuevas Urionabarrenechea
ext 2638
julia.cuevas@ehu.eus

Vicente Iribar Sorazu
ext 2640
vicente.iribar@ehu.eus

Ingenieritza Kimikoa Roberto Aguado Zarraga
ext 5394
iks.zuzendaria@ehu.eus
Rubén López Fonseca
ext 5985
iks.idazkaria@ehu.eus
Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
(Saileko Atala)
Maite Orruño Beltrán
ext 2688
maite.orruno@ehu.eus

María Begoña Ayo Millán
ext 5397, 5511
begona.ayo@ehu.eus

Matematika

Antonio Vera Lopez
ext 2520
antonio.vera@ehu.eus

Txomin Ramírez Alzola
ext 5463
txomin.ramirez@ehu.eus

Matematika Aplikatua, Estadistika eta Ikerkuntza Operatiboa Virginia Muto Foresi
ext 5458
virginia.muto@ehu.eus
Silvia Marcaida Bengoechea
ext 2646
silvia.marcaida@ehu.eus
Mineralogia eta Petrologia José Miguel Herrero Rubio
ext 2642
josemiguel.herrero@ehu.eus
José Francisco Santos Zalduegui
ext 5976
josefrancisco.santos@ehu.eus
Kimika Analitikoa

Olatz Zuloaga Zubieta
ext 3269
olatz.zuloaga@ehu.eus

Irantzu Martinez Arkarazo
ext 3291
irantzu.martinez@ehu.eus

Kimika Fisikoa José Luis Vilas Vilela
ext 5967
joseluis.vilas@ehu.eus
Leyre Pérez Álvarez
ext 2709
leyre.perez@ehu.eus
Kimika Ezorganikoa Juan Manuel Gutiérrez Zorrilla López
ext 2579
juanma.zorrilla@ehu.eus
Izaskun Gil de Muro Zabala
ext 5990
Izaskun.gildemuro@ehu.eus
Kimika Organikoa II María Isabel Moreno
ext 5983

mariaisabel.moreno@ehu.eus

Imanol Tellitu Cortazar
ext 5438
imanol.tellitu@ehu.eus

Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Ana Isabel Puente Martínez
ext 5993
ana.puente@ehu.eus
Amaia Orbea del Rey
ext 2735
amaia.orbea@ehu.eus