Estatutu batzordeak

Batzorde Iraunkorra

Burua

  • Teresa Serrano

Idazkaria

  • Aitor Payros

Irakasle eta Ikertzaile Doktoreak

  • Idoia García de Gurtubay
  • Mª Jesús Irabien
  • Leyre Ormaetxea        
  • Irantzu Martinez
  • María Pilar González
  • Eugenio Jesús Gómez
  • Alicia Alonso
  • Aitor Rementeria
  • Josu Jugo

Gainontzeko Irakasle eta Ikertzaileak

  • Aitor Larrañaga

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Urtzi Akesolo
  • Antonia Vaz

Ikasleak

  • Asier Cabodevilla

Gai Ekonomikoen Batzordea

Burua

  • Gabriel Alejandro López

Administratzailea

  • Maike Adame

Irakasleak

  • Maite Orruño (Biologia)
  • Alicia Alonso (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Fernando Hernando (Bioteknologia)
  • Irene Urcelay (Fisika)
  • Néstor Vegas (Geologia)
  • Mª Victoria Martínez (Ingeniaritza Electronikoa)
  • Mª Pilar González Marcos (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Francisco de la Hoz (Matematika)
  • Mª Isabel Moreno (Kimika)

Ikasleak

  • Idoia Marauri

Elkartruke akademikoaren Batzordea

Koordinatzaile nagusia

  • Maren Ortiz 

Elkartruke koordinatzaileak

  • Beñat Zaldibar (Biologia)
  • Miren Josu Omaetxebarria (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Sonia Alvarez (Bioteknologia)
  • Luis Ortega (Geologia)
  • Jon Urrestilla (Fisika)
  • Raquel Justo (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Jose Luis Ayastuy (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Naiara Arrizabalaga (Matematika)
  • Rosa Alonso (Kimika)

Euskara Batzordea

Burua

  • Maren Ortiz

Irakasleak

  • Joxerra Aihartza (Biologia)
  • Jesus Mª Arizmendi (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Miren Josu Omaetxebarria (Bioteknologia)
  • Asier Eiguren (Fisika)
  • Arturo Apraiz (Geologia)
  • Mikel Peñagaritano (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Haritz Altzibar (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Leire Legarreta (Matematika)
  • Irantzu Martinez (Kimika)

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Urtzi Akesolo

Ikasleak

  • Martin Aranburu

Antolakuntza Akademikoa eta Ikasketen Konbalidaziorako Batzordea

Buruak

  • Ibon Sagastabeitia Buruaga
  • Olatz Zuloaga

Irakasleak

  • Usue Pérez (Biologia)
  • Miren Josu Omaetxebarria (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Nerea Huarte (Bioteknologia)
  • Mª Jesús Irabien (Geologia)
  • Idoia García Gurtubay (Fisika)
  • Luis Javier Rodríguez (Ingeniaritza Electronikoa)
  • Federico Mijangos (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Iraide Mardones (Matematika)
  • Isabel Moreno (Kimika)

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Aurelia Álvarez

Ikasleak

  • Markel Lizar Jimenez
  • Garazi Garitonaindia

Kalitate Batzordea

Burua

  • Fernando Plazaola Muguruza (Dekanoa)

Idazkaria

  • María Asunción García

Titulazioko koordinatzaileak

  • Mª Inés Arana Basabe (Biologia)
  • Mercedes Martínez Bilbao (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Begoña González Moro (Bioteknologia)
  • Aritz Leonardo (Fisika)
  • Arantxa Bodego Aldasoro (Geología)
  • Inés del Campo (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Javier Ereña Loizaga (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Luis Ángel Fernández Cuadrado (Kimika)
  • Ana Mª Valle Martín (Matematika)

Sailetako ordezkariak

  • Miren Karmele Urtiaga
  • Victor Etxebarria

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Maike Adame

Ikasleak

  • Mikel Bilbao

Doktoradutzako ikaslea

  • Oihane Elena Alboniga 

Ikerkuntza Batzordea

Burua

  • Gabriel Alejandro López

Batzorkideak

  • Alberto Muñoz Rueda (Biologia)
  • Helena Ostolaza (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Alicia Muela (Bioteknologia) 
  • José Julián Esteban (Geologia)
  • Ruth Lazcoz (Fisika)
  • Víctor Etxebarria (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Gorka Elordi (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Francisco Basterretxea (Kimika)
  • Carlos Gorria (Matematika)

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Mª Isabel Collado

Berdintasun Batzordea

Burua

  • Monika Ortueta

Batzorkideak

  • Ana I. Puente (Biologia)
  • Oihana Terrones (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Ruth Lazkoz (Fisika)
  • Ainhoa Alonso (Geologia)
  • Arantza Casillas (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Beatriz de Rivas (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Efrain Reyes (Kimika)
  • Marta Macho (Matematika)

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Isabel Collado

Ikasleak

  • Leire Cabodevilla

Berdintasun Batzordearen jarduerari buruzko informazio gehiago.

Hauteskunde Batzordea

Burua

  • Monika Ortueta

Idazkaria

  • Aitor Payros

IIP Iraunkorra

  • Leyre Ormaetxea

Gainontzeko Irakasle eta Ikertzaileak

  • Aitor Larrañaga

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • María Asunción López

Ikasleak

  • Garazi Garitaonaindia