Gradu Ikasketen Batzordeak

Biologiako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Mª Inés Arana Basabe
  • 1. mailako eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Ana Isabel Puente Martínez
  • 2. mailako koordinatzailea: Ainhoa Iglesias Ara
  • 3. mailako koordinatzailea: Ana Basaguren del Campo
  • 4. mailako koordinatzailea: Mikel Iriondo Orensanz (BE)
  • Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Iñaki Urrutxurtu Gutiérrez
  • Praktiketako koordinatzailea: Maite Orruño Beltrán

Biokimika eta Biologia Molekularreko Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Mercedes Martínez Bilbao
  • 1. mailako koordinatzailea: Maier Lorizate Nogales
  • 2. mailako koordinatzailea: Jesús M. Arizmendi Bastarrika
  • 3. mailako koordinatzailea: Adelina Prado Ruíz
  • 4. mailako koordinatzailea: Alicia Alonso Izquierdo
  • Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Mª Ángeles Urbaneja
  • Tutoretza Planeko koordinatzailea: Juan Manuel González Mañas
  • Laborategiko Praktiketako koordinatzailea: César Martín

Bioteknologiako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Aitor Rementeria Ruiz
  • 1. mailako koordinatzailea: Miren Josu Omaetxebarria Ibarra
  • 2. mailako koordinatzailea: Andoni Ramírez García
  • 3. mailako koordinatzailea: Begoña González Moro
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Sonia Bañuelos

Fisikako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea:  izendapenaren zain
  • 1. mailako koordinatzailea: izendapenaren zain 
  • 2. mailako koordinatzailea: izendapenaren zain 
  • 3. mailako koordinatzailea: izendapenaren zain 
  • 4. mailako koordinatzailea: izendapenaren zain

Geologiako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Arantxa Bodego Aldasoro
  • 1. mailako eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Mª Jesús Irabien Gulias
  • 2. mailako koordinatzailea: Luis Miguel Agirrezabala Mundiñano
  • 3. mailako koordinatzailea: Luis Ángel Ortega Cuesta
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: José Julián Esteban Guzmán

Ingeniaritza Elektronikoko Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Inés del Campo
  • 1. mailako koordinatzailea: Amparo Varona Fernández
  • 2. mailako koordinatzailea: Nerea Otegi Urdanpilleta
  • 3. mailako koordinatzailea: María Victoria Martínez González
  • 4. mailako koordinatzailea: Iñigo Arredondo
  • Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Josu Jugo García
  • Tutoretza Planeko koordinatzailea: Aitziber Anakabe
  • Laborategiko Praktiketako koordinatzailea: Luis Javier Rodríguez Fuentes

Ingeniaritza Kimikoko Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Javier Ereña Loizaga
  • 1. mailako koordinatzailea: Pedro Castaño Sánchez
  • 2. mailako eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Asier Aranzabal Maiztegui
  • 3. mailako eta Laborategiko Praktiketako koordinatzailea: Gorka Elordi Foruria
  • 4. mailako eta  Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Juan Ramón González Velasco

Matematikako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Ana María Valle Martín
  • 1. mailako koordinatzailea: Judith Rivas Ulloa
  • 2. mailako koordinatzailea: Irantzu Barrio Beraza
  • 3. mailako koordinatzailea: María José de Velasco Cámara
  • 4. mailako koordinatzailea: Larraitz Aranburu Laka
  • Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Larraitz Aranburu Laka

Kimikako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Luis Ángel Fernández Cuadrado
  • 1. mailako koordinatzailea: Imanol Tellitu Cortazar
  • 2. mailako koordinatzailea: Garikoitz Beobide
  • 3. mailako koordinatzailea: Mª Teresa Arbeloa López
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Maitane Olivares Zabalandicoechea

Fisika eta Ingeniaritza Elektronikoko Gradu Bikoitzako Akademia Batzordea

  • Burua: Joaquín Portilla Rubín
  • Koordinatzailea: Jesús Ibáñez Medrano
  • Materia Kondentsatuaren Fisika Saileko ordezkaria: Javier Zúñiga Lagares
  • Fisika Aplikatua II Saileko ordezkaria: Mª Rosario de la Fuente Lavín
  • Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saileko ordezkaria: David Brizuela Cieza
  • Elektrizitatea eta Elektronika Saileko ordezkaria: Juan María Collantes Metola