Biologiako Graduko irakasgaietako koordinatzaileak - 2019/20 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Bioestatistika (Kod. 26745): Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa Saila, Maria Merino Maestre
  • Biokimika I (Kod. 26710): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Helena Ostolaza Echabe
  • Biokimika II (Kod. 26719): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Mercedes Martínez Bilbao
  • Biologiako Kontzeptuak eta Metodoa (Kod. 26827): Landare-Biologia eta Ekologia Saila, Arturo Elosegi Irurtia
  • Fisika (Kod. 27806): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, David Brizuela Cieza
  • Geologia (Kod. 26838): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Ane García Artola
  • Matematika (Kod. 25141): Matematika Saila, Leire Ormaetxea Butron
  • Kimika (Kod. 26571): Kimika Organikoa II Saila, Eneritz Anakabe
  • Zelulen Biologia (Kod. 26711): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Amaia Orbea Del Rey

2. kurtsoa

  • Botanika (Kod. 26830): Landare-Biologia eta Ekologia Saila, Mª Arantzazu Aldezabal Roteta
  • Ehunen Biologia (Kod. 26828): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Pamela Ruiz
  • Genetika (Kod. 26714): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Ana Aguirre Escobal
  • Genetika Molekularra (Kod. 26833): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Begoña Jugo Orrantia
  • Mikrobiologia (Kod. 26713): Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia Saila, Iñigo Azua Pérez
  • Mikroorganismoen Dibertsitatea (Kod. 26832): Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia Saila, Miren Itxaso Artolazaga Bengoechea
  • Termodinamika eta Fisika Estatistikoa (Kod. 26715): Kimika Fisikoa Saila, Antonio Veloso
  • Zoologia (Kod. 26831): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Ana Puente Martínez

3. kurtsoa

  • Animalien Fisiologiaren Oinarriak (Kod. 26716): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Miren Begoñe Urrutia Barandika
  • Animalien Sistemen Fisiologia (Kod. 26836): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Maite Martínez Madrid
  • Antropologia Fisikoa (Kod. 26834): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Concepción de la Rúa Vaca
  • Ekologia (Kod. 26835): Landare-Biologia eta Ekologia Saila, Ana Luisa Basaguren Del Campo
  • Landareen Fisiologia Aurreratua (Kod. 26837): Landare-Biologia eta Ekologia Saila, Usue Pérez López
  • Landareen Fisiologiaren Oinarriak (Kod. 26717): Landare-Biologia eta Ekologia Saila, Alberto Muñoz Rueda
  • Zuzenbidea eta Etika Biozientzietan (Kod. 26718): Konstituzio Zuzenbidea eta Politika Pentsamenduaren eta Gizarte Mugimenduen Historia Saila, Leire Escajedo San Epifanio

4. kurtsoa

  • Euskararen Arauak eta Erabilerak (Kod. 25039): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Julio Garcia Garcia de los Salmones.
  • Komunikazioa Euskaraz: Zientzia eta Teknologia (Kod. 25138): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Gradu Amaierako Lana (Kod. 26839): Aitor Laza

Zehaztugabeko kurtsoa

  • Animalien Ingurumen Fisiologia (Kod. 26820): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Irrintzi Ibarrola Bellido
  • Antropogenetika (Kod. 26814): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, José Ángel Peña García
  • Baso Ekologia (Kod. 26819): Landare Biologia eta Ekologia, Ibone Ametzaga Arregi
  • Eboluzio Molekularra (Kod. 26813): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Begoña Jugo Orrantia
  • Entomologia (Kod. 26811): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Juan Carlos Iturrondobeitia Bilbao
  • Geobotanika (Kod. 26812): Landare Biologia eta Ekologia Saila, Miren Idoia Biurrun Galarraga
  • Giza Eboluzioa (Kod. 26809): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Neskuts Izagirre Arribalzaga
  • Histologia Konparatua (Kod. 26826): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Urtzi Izagirre Aramayona
  • Ingenieritza Genetikoa eta Analisi Genetiko Molekularra (Kod. 26824): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Ainhoa Iglesias Ara
  • Ingurumen Mikrobiologia (Kod. 26816): Inmunologia eta Mikrobiologia Saila, Maite Orruño Beltran
  • Itsas Ekologia (Kod. 26818): Landare Biologia eta Ekologia Saila, Fernando Villate Guinea
  • Mikrobiologia Aplikatua (Kod. 26825): Inmunologia eta Mikrobiologia Saila, Inés Arana Basabe
  • Mikroorganismoen Fisiologia (Kod. 26709): Inmunologia eta Mikrobiologia Saila, Alicia Muela Blázquez
  • Landare Baskularren Dibertsitatea (Kod. 26808): Landare Biologia eta Ekologia Saila, Itziar García Mijangos
  • Landareen Ekofisiologia (Kod. 26821): Landare Biologia eta Ekologia Saila, Mª Begoña González Moro
  • Limnologia (Kod. 26817): Landare Biologia eta Ekologia Saila, Sergio Seoane Parra
  • Onddoen eta Algen Dibertsitatea (Kod. 26810): Landare Biologia eta Ekologia Saila, Isabel Salcedo Larralde
  • Ornodunak (Kod. 26807): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Inazio Garin Atorrasagasti
  • Zelulen Biologia Molekularra (Kod. 26823): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Beñat Zaldibar Aramburu
  • Zoogeografia (Kod. 26815): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Carlos Prieto Sierra