Fisikako eta Ingeniaritza Elektronikoko Gradu Bikoitzako irakasgaietako koordinatzaileak - 2019/20 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Aljebra Lineala eta Geometria I (Kod. 26645): Matematika Saila, Leire Legarreta Solaguren
  • Fisika Orokorra (Kod. 26637): Fisika Aplikatua II Saila, Gabriel Alejandro López
  • Kalkulu Diferentziala eta Integrala I (Kod. 26644): Matematika Saila, Naiara Arrizabalaga Uriarte
  • Kimika I (Kod. 25226): Kimika Ezorganikoa Saila, Verónica Palomares Durán
  • Kimika II (Kod. 25228): Kimika Analitikoa Saila, Alberto de Diego Rodríguez
  • Konputaziorako Sarrera (Kod. 26628): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Amparo Varona Fernández
  • Teknika Esperimentalak I (Kod. 26638): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Hegoi Manzano Moro
  • Programazioaren Oinarriak (Kod. 26662): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Luis Javier Rodríguez Fuentes

2. kurtsoa

  • Analisi Bektoriala eta Konplexua (Kod. 26651): Matematika Saila, Aingeru Fernández
  • Elektromagnetismoa I (Kod. 26640): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Iñigo Eguskiza
  • Elektronika (Kod. 26633): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Aitziber Anakabe Iturriaga
  • Fisika Modernoa (Kod. 26642): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Aitor Bergara Jauregi
  • Mekanika eta Uhinak (Kod. 26639): Fisika Aplikatua II Saila, Josu Ortega Aperribay
  • Metodo Matematikoak (Kod. 26852): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Jesús Ibáñez Medrano
  • Teknika Esperimentalask II (Kod. 26641): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Miren Nerea Zabala Unzalu

3. maila

  • Elektromagnetismoa II (Kod. 26643): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Jon Gutiérrez Echevarria
  • Fisika Kuantikoa (Kod. 26635): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Jesús Etxebarria Ecenarro
  • Metodo Konputazionalak (Kod. 26647): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Asier Eiguren Goyenechea
  • Optika (Kod. 26634): Fisika Aplikatua II Saila, José Ángel García Martínez
  • Teknika Esperimentalak III (Kod. 26646): Fisika Aplikatua II Saila, Ibon Alonso Villanueva
  • Termodinamika eta Fisika Estatistikoa (Kod. 26636): Fisika Aplikatua II Saila, Josu Mirena Igartua Aldamiz
  • Tresneria I (Kod. 26631): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Nerea Otegi Urdanpilleta

4. maila

  • Egoera Solidoaren Fisika I  (Kod. 26648):  Materia Kondentsatuaren Fisika Saila,Luis Ángel Elcoro Cengotitabengoa
  • Egungo Programazio Teknikak (Kod. 26843): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Germán Bordel García
  • Elektronika Analogikoa (Kod. 25992): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Nerea Otegi Urdanpilleta
  • Elektronika Digitala (Kod. 25993): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Inés del Campo Hagelstrom
  • Gailu Elektronikoak eta Optoelektronikoak (Kod. 26841): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Mª Victoria Martínez González
  • Kontrol Automatikoa I (Kod. 26629): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Ibone Lizarraga Mallo
  • Nukleoen eta Partikulen Fisika (Kod. 26659): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Iñigo Eguskiza
  • Ordenagailuen Arkitektura (Kod. 26018): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, José María Alcaide Salinas
  • Seinaleak eta Sistemak (Kod. 26630): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Santiago Alonso Quesada
  • Zirkuitu Linealak eta Ez-linealak (Kod. 26842): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Francisco Javier Echanove Arias

5º Curso

 

  • Astrofisika (Kod. 26655): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Iñaki Garay
  • Egoera Solidoearen Fisika II (Kod. 26649): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Juan Luis Mañes Palacios
  • Elektrodinamica (Kod. 26653): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Alexander Feinstein Gotlinsky
  • Enpresa eta Proiektuak (Kod. 26844): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Estíbaliz Asua Uriarte
  • Fisikako Gaiak (Kod. 26656): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila,Jose Mª Martin Senovilla
  • Goi Maiztasuneko sistemak (Kod. 26850): , Joaquín Portilla Rubin
  • Gradu-amaierako Lana (Fisika) (Kod. 26661).Joanes Lizarraga Olano
  • Gradu-amaierako Lana (Ingenieritza Elekronikoa) (Kod. 26853), Estibaliz Asua Uriarte
  • Grabitazioa eta Kosmologia (Kod. 26654): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Alexander Feinstein Gotlinsky
  • Ingurune Jarraituen Fisika (Kod. 26658): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, José Mª San Juan Nuñez
  • Komunikazioen Elektronika (Kod. 26849): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Juan Maria Collantes Metola
  • Kontrol Automatikoa II (Kod. 26840): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Victor Etxebarria Ecenarro
  • Mekanika Kuantikoa   (Kod. 26652):  Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Jon Urrestilla
  • Mikroelektronika eta Mikrosistemak (Kod. 26848):Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Mª Victoria Martínez González
  • Sentsoreak eta Eragingailuak (Kod. 26632): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Alfredo García Arribas
  • Sistema Digitalen Diseinua (Kod. 26847): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Inés del Campo Hagelstrom
  • Propiedades Estructurales de Sólidos (Kod. 26657): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Javier Zúñiga Lagares
  • Teknika Esperimentalak IV (Kod. 26650):Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Josu Martínez Perdiguero
  • Tresneria II (Kod. 26845): Elektrizitatea eta Elektronika Saila,  Ibone Lizarraga Mallo