Geologiako Graduko irakasgaietako koordinatzaileak - 2019/20 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Biologia (Kod. 25139): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Iñaki Urrutxurtu Gutiérrez
  • Fisika (Kod. 27806): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, David Brizuela Cieza
  • Geologia (Kod. 26838): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Ane García Artola
  • Geologiako Osagarriak (Kod. 26805): Mineralogia eta Petrologia Saila, Martin Arriolabengoa Zubizarreta
  • Kimika I (Kod. 25226): Kimika Ezorganikoa Saila, Verónica Palomares Durán
  • Kimika II (Kod. 25228): Kimika Analitikoa Saila, Alberto de Diego Rodríguez
  • Konputaziorako Sarrera (Kod. 26628): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Amparo Varona Fernández
  • Matematika I (Kod. 25824): Matematika Saila, José Antonio Santisteban Elorriaga
  • Matematika II eta Estatistika (Kod. 26137): Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa Saila, Josu Doncel Vicente

2. kurtsoa

  • Estratigrafia (Kod. 26790): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Luis Miguel Agirrezabala Mundiñano
  • Geologia Estrukturala (Kod. 26785): Geodinamika Saila, Pablo Puelles Olarte
  • Geomorfologia (Kod. 25540):Geodinamika Saila, Vicente Iribar Sorazu
  • Kartografia Geologikoa (Kod. 26788): Geodinamika Saila, Arturo Apraiz Atucha
  • Kristalografia (Kod. 26782): Mineralogia eta Petrologia Saila, Miren karmele Urtiaga Greaves
  • Mineralogia (Kod. 26783): Mineralogia eta Petrologia Saila, María Jesús Irabien Gulias
  • Paleontologia (Kod. 26787): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Humberto Astibia Ayerra
  • Sedimentologia (Kod. 26786): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Aitor Payros Agirre
  • Tektonika (Kod. 26789): Geodinamika Saila, Julia Cuevas Urionabarrenechea

3. kurtsoa

  • Bioestratigrafia eta Paleoekologia (Kod. 26794): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Julio Manuel Rodríguez Lázaro
  • Diziplina Anitzeko Kanpamentua (Kod. 26796): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Juan Ignacio Baceta Caballero
  • Geokimika (Kod. 26792): Mineralogia eta Petrologia Saila, Ainhoa Alonso Olazabal
  • Geoteknia (Kod. 26774): Geodinamika Saila, Jesús Ángel Uriarte Goti
  • Hidrogeologia (Kod. 26776): Geodinamika Saila, Iñaki Antigüedad Auzmendi
  • Mineral Hobiak eta Industria Arrokak (Kod. 26777): Mineralogia eta Petrologia Saila, Encarnación Roda Robles
  • Petrologia Igneoa (Kod. 26791): Mineralogia eta Petrologia Saila, José Francisco Santos Zalduegui
  • Petrologia Metamorfikoa (Kod. 26795): Mineralogia eta Petrologia Saila, Sonia Garcia de Medinabeitia Martínez de Lizarduy
  • Petrologia Sedimentarioa (Kod. 26793): Mineralogia eta Petrologia Saila, Arantza Aranburu Artano

4. kurtsoa

  • Arroen Analisia eta Geologia Historikoa (Kod. 26803): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Miguel Ángel López Horgue
  • Energia Baliabidea (Kod. 26779): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Pedro Ángel Fernández Mendiola
  • Euskararen Arauak eta Erabilerak (Kod. 25039): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila,  Julio Garcia Garcia de los Salmones
  • Geofisika (Kod. 26802): Geodinamika Saila, José María Tubia Martínez
  • Geologia Isotopikoa (Kod. 26798): Mineralogia eta Petrologia Saila, Luis Ángel Ortega Cuesta
  • Gradu Amaierako Lana (Kod. 26806): José Julián Esteban Guzmán
  • Ingeniaritza Geologikoa (Kod. 26775): Geodinamika Saila, Tomás Morales Juberias
  • Ingurumen Geologia eta Arrisku Geologikoak (Kod. 26778): Mineralogia eta Petrologia Saila, Martin Arriolabengoa Zubizarreta
  • Ingurune Sedimentarioak (Kod. 26800): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Arantxa Bodego Aldasoro
  • Komunikazioa Euskaraz: Zientzia eta Teknologia (Kod. 25138): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Meatze Geologia (Kod. 26780): Mineralogia eta Petrologia Saila, Pedro Pablo Gil Crespo
  • Mikropaleontologia (Kod. 26797): Estratigrafia eta Paleontologia Saila, Alejandro Cearreta Bilbao
  • Mineralogia Analitikoa (Kod. 26784): Mineralogia eta Petrologia Saila, María Cruz Zuluaga Ibargallartu
  • Tektonika Konparatua (Kod. 26799): Geodinamika Saila, Benito Ábalos Villaro