Ingeniaritza Elektronikoko Graduko irakasgaietako koordinatzaileak - 2019/20 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Aljebra Lineala eta Geometria I (Kod. 26645): Matematika Saila, Leire Legarreta Solaguren
  • Fisika Orokorra (Kod. 26637): Fisika Aplikatua II Saila, Gabriel Alejandro López
  • Kalkulu Diferentziala eta Integrala I (Kod. 26644): Matematika Saila, Naiara Arrizabalaga Uriarte
  • Kimika I (Kod. 25226): Kimika Ezorganikoa Saila, Verónica Palomares Durán
  • Konputaziorako Sarrera (Kod. 26628): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Amparo Varona Fernández
  • Programazioaren Oinarriak (Kod. 26662): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Luis Javier Rodríguez Fuentes
  • Teknika Esperimentalak I (Kod. 26638): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Hegoi Manzano Moro

2. kurtsoa

  • Analisi Bektoriala eta Konplexua (Kod. 26651): Matematika Saila, Aingeru Fernández
  • Elektromagnetismoa I (Kod. 26640): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Iñigo Eguskiza
  • Elektronika (Kod. 26633): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Aitziber Anakabe Iturriaga
  • Fisika Modernoa (Kod. 26642): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Aitor Bergara Jauregi
  • Mekanika eta Uhinak (Kod. 26639): Fisika Aplikatua II Saila, Josu Ortega Aperribay
  • Metodo Matematikoak (Kod. 26852): Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Saila, Jesús Ibáñez Medrano
  • Teknika Esperimentalak II (Kod. 26641): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Miren Nerea Zabala Unzalu

3. kurtsoa

  • Egungo Programazio Teknikak (Kod. 26843): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Germán Bordel garcía
  • Elektromagnetismoa II (Kod. 26643): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Jon Gutierrez Echevarria
  • Elektronika Analogikoa (Kod. 25992): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Nerea Otegi Urdanpilleta
  • Elektronika Digitala (Kod. 25993): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Inés del Campo Hagelstrom
  • Gailu Elektronikoak eta Optoelektronikoak (Kod. 26841): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Mª Victoria Martínez González
  • Konputagailuen Arkitektura (Kod. 26018): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, José María Alcaide Salinas
  • Kontrol Automatikoa I (Kod. 26629): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Ibone Lizarraga Mallo
  • Seinaleak eta Sistemak (Kod. 26630): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Santiago Alonso Quesada
  • Tresneria I (Kod. 26631): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Nerea Otegi Urdanpilleta
  • Zirkuitu Linealak eta Ez-linealak (Kod. 26842): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Francisco Javier Echanove Arias

4. kurtsoa

  • Datu Komunikazioa eta Sareak (Kod. 26851): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, José María Alcaide Salinas
  • Enpresa eta Proiektuak (Kod. 26844): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Estíbaliz Asua Uriarte
  • Euskararen Arauak eta Erabilerak (Kod. 25039): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Julio Garcia Garcia de los Salmones
  • Fisica Kuantikoa (Kod. 26635): Materia Kondentsatuaren Fisika Saila, Jesús Etxebarria Ecenarro
  • Goi Maiztasuneko Sistemak (Kod. 26850): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Joaquín Portilla Rubin
  • Gradu Amaierako Lana (Kod. 26853): Estíbaliz Asua Uriarte
  • Komunikazioa Euskaraz: Zientzia eta Teknologia (Kod. 25138): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Komunikazioen Elektronika (Kod. 26849): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Juan María Collantes Metola
  • Kontrol Automatiko II (Kod. 26840): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Victor Etxebarria Ecenarro.

  • Mikroelektronika eta Mikrosistemak (Kod. 26848): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Mª Victoria Martínez González
  • Optika (Kop. 26634): Fisika Aplikatua II Saila, José Angel García Martínez
  • Potentzia Elektronika (Kod. 25994): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Javier Echanove Arias
  • Sentsoreak eta Eragingailuak (Kod. 26632): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Alfredo García Arribas
  • Sistema Digitalen Diseinua (Kod. 26847): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Inés del Campo Hagelstrom
  • Termodinamika eta Fisika Estatistikoa (Kod. 26636): Fisika Aplikatua II, Josu Mirena Igartua Aldamiz
  • Tresneria II (Kod. 26845): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Ibone Lizarraga Mallo