Ingeniaritza Kimikoko Graduko irakasgaietako koordinatzaileak - 2019/20 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Biologia (Kod. 25139): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Leire Herboso
  • Fisika (Kod. 26136): Fisika Aplikatua II Saila, Aritz Leonardo Liceranzu
  • Ingeniaritza Kimikoaren eta Bioteknologikoaren Oinarriak (Kod. 26747): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Miriam Arabiourrutia Gallastegui
  • Kimika Orokorra I (Kod. 26111): Kimika Ezorganikoa Saila, Idoia Ruiz de Larramendi Villanueva
  • Kimika Orokorra II (Kod. 26135): Kimika Fisikoa Saila, Teresa Arbeloa López
  • Konputaziorako Sarrera (Kod. 26628): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Amparo Varona Fernández
  • Laborategiko Oinarrizko Eragiketak (Kod. 26695): Kimika Organikoa II Saila, Sonia Arrasate Gil
  • Matematika I (Kod. 25824): Matematika Saila, José Antonio Santisteban Elorriaga
  • Matematika II (Kod. 25829): Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa Saila, Francisco de la Hoz Méndez

2. kurtsoa

  • Adierazpen Grafikoa eta Ordenagailuz Lagundutako Diseinua (Kod. 26749): Adierazpen Grafikoa eta Ingeniaritzako Proiektuak Saila, Nestor Goikoetxea Larrakoetxea
  • Bero Transmisioa (Kod. 26753): Ingeniaritza Kimikoa Saila, José Ignacio Gutiérrez Ortiz
  • Ekonomia Orokorra eta Enpresen Antolakuntza (Kod. 26734):Ekonomia Aplikatua I, Garikoitz Otazua Garmendia
  • Esperimentazioa Ingeniaritza Kimikoan I (Kod. 26752): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Maite Artetxe Uria
  • Estatistika Aplikatua (Kod. 26751): Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa Saila, Agurtzane Amparan Larrabaster
  • Fluiduen Mekanika (Kod. 25979): Ingeniaritza Kimikoa Saila, José Ignacio Lombraña Alonso
  • Ingeniaritza Kimikorako Zenbakizko Kalkulua (Kod. 26750): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Asier Aranzabal Maiztegui
  • Prozesu Kimikoen Zinetika (Kod. 26755): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Juan Ramón González Velasco
  • Termodinamika Aplikatua (Kod. 26754): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Javier Ereña Loizaga

3. kurtsoa

  • Bereizketa Prozesuak (Kod. 23762): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Andrés Tomás Aguayo Urquijo
  • Erreaktoreen Diseinua (Kod. 26736): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Javier Bilbao Elorriaga
  • Esperimentazioa Ingeniaritza Kimikoan II (Kod. 26759): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Gorka Elordi Foruria
  • Ingeniaritza Elektrikoaren eta Elektronikoaren Oinarriak (Kod. 26758): Elektrizitatea eta Elektronika Saila, Manuel de la Sen Parte
  • Materia Transferentzia (Kod. 26735): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Miguel Ángel Gutiérrez Ortiz
  • Materialen Erresistentzia (Kod. 26756): Fisika Aplikatua II Saila, José Javier Saiz Garitaonandia
  • Materialen Ingeniaritza (Kod. 26760): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Luis María Lezama Diago
  • Prozesu Kimikoetako Tresneria eta Kontrola (Kod. 26761): Ingeniaritza Kimikoa Saila, José María Arandes Esteban
  • Prozesuen eta Produktuen Ingeniaritza (Kod. 26757): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Asier Aranzabal Maiztegui

4. kurtsoa

  • Ekipoen Diseinu Mekanikoa (Kod. 26763): Ingeniaritza Kimikoa Saila, María José San José Álvarez
  • Energiaren Ingeniaritza (Kod. 26767): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Beñat Pereda Ayo
  • Euskararen Arauak eta Erabilerak (Kod. 25039): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Julio Garcia Garcia de los Salmones
  • Gradu Amaierako Lana (Kod. 26771): Beñat Pereda Ayo
  • Industria Instalazioetako Arriskuen Analisia eta Segurtasuna (Kod. 26738): Ingeniaritza Kimikoa Saila, José María Castresana Pelayo
  • Ingeniaritza Kimikoa eta Jasangarritasuna (Kod. 26770):  Ingeniaritza Kimikoa Saila, Beatriz de Rivas Martín
  • Ingurumenaren Arloko Bioteknologia (Kod. 26741): Biokimika eta Biologia Molekularra, Iker Arajuelo Michelena
  • Ingurumenaren Ingeniaritza (Kod. 26764):  Ingeniaritza Kimikoa Saila, Federico Mijangos Antón
  • Kalitatearen Kudeaketa (Kod. 26737): Ingeniaritza Kimikoa Saila, José María Castresana Pelayo
  • Kanpo-praktikak (Kod. 26772):  Ingeniaritza Kimikoa Saila, Eva Epelde Bejerano
  • Komunikazioa Euskaraz: Zientzia eta Teknologia (25138): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Petrolioa eta Petrokimika (Kod. 26765):  Ingeniaritza Kimikoa Saila, Eva Epelde Bejerano
  • Proiektuen Antolakuntza eta Kudeaketa (Kod. 26769):  Ingeniaritza Kimikoa Saila, Ruben López Fonseca
  • Prozesu Bioteknologikoen Ingeniaritza (Kod. 26768):  Ingeniaritza Kimikoa Saila, Federico Mijangos Antón
  • Prozesu kimikoen ekonomia analisia (Kod. 26766): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Juan Ramón González Velasco