Kimikako Graduko irakasgaietako koordinatzaileak - 2019/20 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Biologia (Kod. 25139): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Leire Herboso
  • Fisika (Kod. 26136): Fisika Aplikatua II Saila, Aritz Leonardo Liceranzu
  • Geologia (Kod. 25227): Mineralogia eta Petrologia Saila, Javier Arostegi García
  • Kimika Orokorra I (Kod. 26111): Kimika Ezorganikoa Saila, Idoia Ruiz de Larramendi Villanueva
  • Kimika Orokorra II (Kod. 26135): Kimika Fisikoa Saila, Teresa Arbeloa López
  • Laborategiko Oinarrizko Eragiketak (Kod. 26695): Kimika Organikoa II Saila, Sonia Arrasate Gil
  • Matematika I (Kod. 25824): Matematika Saila, José Antonio Santisteban Elorriaga
  • Matematika II eta Estatistika (Kod. 26137): Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa Saila, Josu Doncel Vicente
  • Metodologia Esperimentala Kimikan (Kod. 26134): Kimika Analitikoa Saila, Oscar Gonzalez Mendia

2. kurtsoa

  • Biokimika (Kod. 25194): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Aida Marino Sánchez
  • Esperimentazioa Kimika Ezorganikoan (Kod. 26125): Kimika Ezorganikoa Saila, Garikoitz Beobide Pacheco
  • Esperimentazioa Kimika Fisikoan (Kod. 26122): Kimika Fisikoa Saila, Jorge Bañuelos Prieto
  • Esperimentazioa Kimika Organikoan (Kod. 26115): Kimika Organikoa II Saila, Uxue Uria Pujana
  • Kimika Analitikoa I (Kod. 26127): Kimika Analitikoa Saila, Gorka Arana Momoitio
  • Kimika Ezorganikoa I (Kod. 26124): Kimika Ezorganikoa Saila, Izaskun Gil de Muro Zabala
  • Kimika Fisikoa I (Kod. 26117): Kimika Fisikoa Saila, Leyre Pérez Alvarez
  • Kimika Organikoa I (Kod. 26113): Kimika Organikoa II Saila, Mª Luisa Carrillo Fernández

3. kurtsoa

  • Dokumentazioa eta Komunikazioa Kimikan (Kod. 26702): Kimika ezorganikoa Saila, Alazne Peña Zorrilla
  • Esperimentazioa Kimika Analitikoan (Kod. 26129): Kimika Analitikoa Saila, Aresatz Usobiaga Epelde
  • Farmaziaren Intereseko Produktu Organikoak (Kod. 26705): Kimika Organikoa II Saila, Efraim Reyes
  • Ingeniaritza Kimikoa (Kod. 25115): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Haritz Altzibar Manterola
  • Ingurumenaren Kimika (Kod. 26700): Kimika Fisikoa Saila, Fernando López Arbeloa
  • Kimika Analitikoa II (Kod. 26128): Kimika Analitikoa Saila, María Ángeles Olazabal Dueñas
  • Kimika Ez-organikoa II (Kod. 26126): Kimika ezorganikoa Saila, Antonio Luque Arrebola
  • Kimika Fisikoa II (Kod. 23123): Kimika Fisikoa Saila, Fernando López Arbeloa
  • Kimika Organikoa II (Kod. 26114): Kimika Organikoa II Saila, Raul San Martin Faces
  • Laborategiko Kalitatea eta Kudeaketa (Kod. 26696): Kimika Analitikoa Saila, Gorka Arana Momitio

4. kurtsoa

  • Egitura Organikoak Zehaztea (Kod. 26706): Kimika Organikoa II, Mª Teresa Herrero Corral
  • Euskararen Arauak eta Erabilerak (Kod. 25039): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Julio Garcia Garcia de los Salmones
  • Gradu Amaierako Lana (Kod. 26708): Maitane Olivares Zabalandicoechea
  • Industria Kimika Analitikoa (Kod.26698): Kimika Analitikoa Saila, Nestor Etxebarria Loizate
  • Industria Kimikako Proiektuak (Kod 26131): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Haritz Altzibar Manterola
  • Ingurumen eta Auzitegiko Kimika Analitikoa (Kod.26697): Kimika Analitikoa Saila, Maitane Olivares Zabalandicoechea
  • Interfaseak eta Koloideak (Kod. 26699): Kimika Fisika Saila, Leyre Pérez Alvarez
  • Kimika Organometalikoa (Kod. 26703): Kimika Ezorganikoa Saila, Aintzane Goñi Zunzarren
  • Komunikazioa Euskaraz: Zientzia eta Teknologia (Kod. 25138): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Kutsatzaile Kimikoak eta Erradioaktibitatea (Kod.26704): Kimika Ezorganikoa Saila, Oscar Castillo García
  • Materialen Zientzia (Kod. 25983): Kimika Ezorganikoa Saila, Maria Teresa Insausti Peña
  • Polimeroen Kimika (Kod. 26701): Kimika Fisika Saila, Leire Ruiz Rubio
  • Sintesi Organikoa (Kod. 26707): Kimika Organikoa II, Jose Miguel Aurrecoechea Fernández