Lehenengo eskuhartzeko taldea

Saila Langileak e-maila Luzapena Eraikina
Landareen Biologia eta Ekologia Isabel Salcedo isabel.salcedo@ehu.es 2613 F2P0, F2S1
Biokimika eta Biologia Molekularra Elena Ostolaza Echabe elenaamaya.ostolaza@ehu.es 5538 CD3P0, CD4P0
Atezaintza José Ramón Alonso Vivián joseramon.alonso@ehu.es 5490 A3P1
Atezaintza Pedro Ugarte Jayo pedro.ugartejayo@ehu.es 3314 A3P010
Atezaintza Jon Joseba Erauzkin jonjoseba.erauzkin@ehu.es 3314 A3P010
Atezaintza José Ramón García joseramon.garcia@ehu.es 5490 A3P1
Atezaintza Antonia Vaz antonia.vaz@ehu.es 5490 A3P1
Atezaintza Eugenio Blanco eugenio.blanco@ehu.es 5490 A3P1
Atezaintza María Luisa Santa María marialuisa.santamaria@ehu.es 5490 A3P1
Elektrizitatea eta Elektronika Javier Etxanove franciscojavier.echanove@ehu.es 5308 CD3P1, CD4P1
Estratigrafia eta Paleontologia Ana Pascual ana.pascual@ehu.es 2627 CD5P2
Industria-Nabea Javier Izquierdo javier.izquierdo@ehu.eus 8158 FEDER
Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Igone Zabala igone.zabala@ehu.es 2699 EP1
Fisika Aplikatua Jon Sáenz jon.saenz@ehu.es 2445 CD3P2, CD4P2, CD5P2
Materia Kondentsatuaren Fisika Gabriel A. López gabrielalejandro.lopez@ehu.eus 8028 CD3P2, CD4P2, CD5P2
Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia Ruth Lazcoz ruth.lazkoz@ehu.es 2588 F3S2
Genetika, Antropologia eta Animalien Fisiologia Adrian Odriozola adrian.odriozola@ehu.eus 2698 F1P0, F1S1
Geodinamika Pablo Puelles pablo.puelles@ehu.es 5377 F3P0
Ingeniaritza Kimikoa Rubén López ruben.lopez@ehu.es 5985 B1P0, B1P1, B1P2
Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia Marian Unanue marian.unanue@ehu.es 2610 CD5P0, CD5S1
Matematika Aplikatua eta Estatistika eta IO Silvia Marcaida silvia.marcaida@ehu.es 2646 EP1, EP0, ES1
Matematikak Josu Sangróniz josu.sangroniz@ehu.es 5460 EP1, EP0, ES1
Mineralogia y Petrologia Mari Cruz Zuluaga mcruz.zuluaga@ehu.es 2484 F3S1
Multimedia Celia Gómez Pérez celia.gomez@ehu.es 5486 A3P1
Kimika Analitikoa Luis Ángel Fernández Cuadrado luis-angel.fernandez@ehu.es 2723 CD1P0, CD2P0
Kimika Fisikoa Teresa Arbeloa teresa.arbeloa@ehu.es 5970 CD1P2, CD1P0, CD1S1
Kimika Ezorganikoa Luis Lezama luis.lezama@ehu.es 2703 CD1P1, CD2P1
Kimika Organikoa Imanol Tellitu imanol.tellitu@ehu.es 5438 CD2P1, CD2P2
Idazkaritza Luis Javier Villameriel luisjavier.villameriel@ehu.es 2678 A3P1
SGIKER Iñaki Orue orko@we.lc.ehu.es 5941 CD2S1, CD3S1, CD4S1
Zentroko Teknikaria Iñaki Ortego joseignacio.ortego@ehu.es 8402 A3P1
Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Carlos Prieto carlos.prieto@ehu.es 5544 F1PS2, F2S2

Atzera joan