Sailaren atalak

BIOLOGIA ZELULARRA

IRAKASLEAK    
Angulo Pinedo, Eduardo 2696 eduardo.angulo@ehu.es
Barbero González, Mari Carmen 2695 maricarmen.barbero@ehu.es
Cajaraville Bereziartua, Miren Pilare  2697 mirenp.cajaraville@ehu.es
Cancio Uriarte, Ibon 2734 ibon.cancio@ehu.es
Marigómez Allende, Ionan 2690 ionan.marigomez@ehu.es
Martínez de Pancorbo, Marian 153045  mariam.mdepancorbo@ehu.es
Orbea del Rey, Amaia 2735 amaia.orbea@ehu.es
Ortiz Zarragoitia, Maren 3548 maren.ortiz@ehu.es
Serrano Moreno, Teresa 2733 teresa.serrano@ehu.es
Smith Zubiaga, Isabel 2691 isabel.smith@ehu.es
Soto López, Manu 5512 manu.soto@ehu.es
Zaldibar Aranburu, Beñat 5749 benat.zaldibar@ehu.es
BESTE IKERTZAILE BATZUK    
Asensio Herrero, Vega 5416 gcbashem@lg.ehu.es
Bilbao Castellanos, Eider 5416 eider.bilbao@ehu.es
Castilla Abejón, Ane Miren 5416 anemiren.castilla@ehu.es
De los Ríos Gutiérrez, Ana 5416 ana.delosrios@unican.es
Díaz de Cerio Arruabarrena, Oihane 5416 oihane.diazdecerio@ehu.es
Errasti Aizpurua, Aitzpea 5416 aitzpea.errasti@ehu.es
Garmendia Altuna, Larraitz 5416 l.garmendia@ehu.es
Irizar Loibide, Amaia 5416 amaia_irizar@hotmail.com
Izagirre Aramaiona, Urtzi 3537 urtzi.izaguirre@ehu.es
Jimeno Romero, Alba 5416 ajimeno003@ikasle.ehu.es
Katsumiti, Alberto 5416 alberto_katsumiti@ehu.es
Múgica Fernández, María 5416 maria.mugica@ehu.es
Puy Azurmendi, Eunate 5416 eunate.puy@ehu.es
Rodríguez Ruiz, Amaia 5416 rodrigueza@gaiker.es
Ruiz Rodríguez, Pamela 5416 pruiz005@ikasle.ehu.es
Vicario Parés, Unai 5416 unai.vicario@ehu.es
LAGUNTZAILEAK    
Egiguren Angulo, Gorka 3551 gorka.eguiguren@ehu.es
Mendoza Gómez, Luis Manuel 5416 luismaiturrei@hotmail.com
LOKALAK  
Irudi Analisirako Laborategia 5981
Biologia Zelular eta Histologia Laborategia 5416
Biologia Zelularraren Irakaskuntza Laborategia 2746
FBA Irakaskuntza Laborategia-Biologia Zelularra 3370
Biologiarako Mikroskopia Zerbitzua 3552
Uretako Biologiako Unitate Esperimentala 3537

 

ZOOLOGIA

IRAKASLEAK    
Almenar Gil, David   dalmenar@ono.com
Anton Baranda, Alvaro 5541 alvaro.anton@ehu.es
Aiartza Azurtza, Jose Ramon 2462 joxerra.aihartza@ehu.es
Atzurra Ahumada, Ainara    
Garcia Arberas, Loreto 5541 loreto.garcia@ehu.es
Garin Atorrasagasti, Inazio 5329 inazio.garin@ehu.es
Gomez Moliner, Benjamin 153044 benjamin.gomez@ehu.es
Iturrondobeitia Bilbao, J. Carlos 2461 juancarlos.iturrondobeitia@ehu.es
Goiti Ugarte , Urtzi 3537 urtzigoiti@yahoo.com
Napal Fraile, Maria   maria.napal@ehu.es
Maestre Zuazua, Zuriñe 5303  
Mendez Fernandez, Leire 5303  
Prieto Sierra, Carlos 5544 carlos.prieto@ehu.es
Puente Martinez, Ana Isabel 5993 ana.puente@ehu.es
Rallo Gruss, Ana 2560 ana.rallo@ehu.es
Rodriguez Rodriguez, Pilar 2712 pilar.rodriguez@ehu.es
Saiz Salinas, J. Ignacio 2713 ji.saiz@ehu.es
Saloña Bordas, Marta 5543 m.saloña@ehu.es
Salsamendi Pagola, Egoitz   egoitz.salsamendi@ehu.es
LOKALAK  
Akuarioa, Itsasokoa, botanika 5498
Auzitegiko entomologia 3224
Saguzarrak 5331
Praktikak 5485
Ibaiak 5541
Malakologia 5545
Animalien Ekotoxikotasun Laborategia 5303
SAILEKO IDAZKARIA    
Pazos Del Río, Inmaculada 2486 inmaculada.pazos@ehu.es
BIOLOGIAKO MINTEGIA  
  2561

OHARRA: Mintegiak erreserbatzeko Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalia Fisiologia saileko idazkariari e-mailez egin behar zaio eskaera.

Ruiz, Mari Fe 2506 mari.ruiz@ehu.es

 

Nodoa: liferay2.lgp.ehu.es