Breadcrumb

personal

Unibertsitatera Sartzeko Ataleko langileak

Kargua Izen-abizenak Telefonoa E-maila
Unibertsitatera Sartzeko Ataleko zuzendaria Jon Torres Unda   sarrera.zuzendaria@ehu.eus
Unibertsitatera Sartzeko Ataleko zuzendaritzako idazkaria Iraide Sertutxa 94 601 3046 iraide.sertutxa@ehu.eus
Graduko Ikasketen Zerbitzuko burua Miren Bergareche 94 601 3029 miren.bergareche@ehu.eus
Graduko Ikasleen Ataleko langileak
Kargua Izen-abizenak Telefonoa E-maila
Ikasleen Ataleko burua Gotzon Joseba Isasi 94 601 3036 gotzonjoseba.isasi@ehu.eus
Larrako Etxea-ko bulegoburua Cristina Pujana 94 601 7119 cristina.pujana@ehu.eus
Ikasleen administrari laguntzaileak Nuria Telleria 94 601 3897 marianuria.telleria@ehu.eus
Javier Iguaran 94 601 7118 javier.iguaran@ehu.eus
Josune Gorostiaga 94 601 5817 josune.gorostiaga@ehu.eus
Ana Santamaría 94 601 5826 ana.santamaria@ehu.eus
  Iñaki García Angulo 94 601 5815 inakigarciaa@ehu.eus
Sarbiderako bulegoburua Itziar Asla 94 601 3038 itziar.asla@ehu.es
Sarbiderako administrari laguntzaileak Sonia Prada 94 601 5816 sonia.prada@ehu.es
Ascen Francia 94 601 5555 / 3035 ascen.francia@ehu.eus
Nuria Santiago 94 601 5555 / 5813 nuria.santiago@ehu.eus
Beken Bulegoko burua Begoña Valdivielso 94 601 3039 maribe.valdivielso@ehu.es
Beketarako administrari laguntzaileak Jaione San Román 94 601 5818 jaione.sanroman@ehu.eus
Montserrat Fernández Hernando 94 601 5820 mariamontserrat.fernandez@ehu.es
  94 601 5819  
Olatz Alonso 94 601 3040 olatz.alonso@ehu.eus