Karguak

Ekonomia Aplikatua Saileko Zuzendaritza

Patxi Zabalo Arena | patxi.zabalo@ehu.es
Saileko Zuzendaria
94 601 3790

Efren Areskurrinaga Mirandona | efren.areskurrinaga@ehu.eus
Saileko Idazkaria
94 601 3880

Mercedes Ruiz Peña | mercedes.ruiz@ehu.es
Idazkari Administratiboa
94 601 3889

Sailetako Koordinatzaileak

Maria Luz de la Cal Barredo | luz.cal@ehu.eus
Bizkaiko Ataleko koordinatzailea
94 6015847


Eneko Garmendia | eneko.garmendia@ehu.eus
Arabako Ataleko koordinatzailea
945 013486

Artitzar Erauskin | artitzar.erauskin@ehu.eus
Gipuzkoako Ataleko koordinatzailea
943 018162