Barkatu, ez dituzu behar diren baimenak.

Itsaskideak

Id Hizkuntzak Fakultatea Saila/Ikasketak Estamentua Beste oharrak
Pablo González Nalda E,C Gasteizko Ingeniaritza UE Hizkuntza eta Sistema Informatikoak Irakaslea

Mi sitio oficial

Mi diario (blog) en EHUsfera

Mikel Larrañaga Olagaray E,C Gasteizko Ingeniaritza UE Hizkuntza eta Sistema Informatikoak Irakaslea Mi sitio oficial
José Manuel Valle Melón C Gasteizko Ingeniaritza UE Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia Irakaslea Mi sitio oficial
José Domingo (Txomin) E,C Gasteizko Irakasleen UE Matematika eta zientzia esperimentalen didaktika Irakaslea Nire txokoa
Ainhoa Ezeiza E,C Gasteizko Irakasleen UE Hizkuntza eta Literaturaren didaktika Irakaslea iKide Taldea, ikaskuntza plataformetan irakasleak formatzeko lan-taldea
Angel Conde Manjón C Gasteizko Ingeniaritza UE Hizkuntza eta Sistema Informatikoak Ikaslea Mi sitio oficial
Jon Esteban Lopez C Autodidacta Web programazioa Ikaslea Propuesta
Nestor Martinez C Ciudad Jardin Sistemen kudeatzailea eta aplikazioen garatzailea Emprendedor Propuesta
Aitor Cuartango E,C CIDIR   PAS  
Iñigo Aldazabal C MATERIALEN FISIKA ZENTROA   Zerbitzu  arduraduna  
Yosu Tamayo E,C CIDIR   PAS  
Jon Ander Hernández (JonAn) E,C Informatika Fak Sistemen Ingeniaritza Teknikoa Ikaslea  
Oier Mees E,C Informatika Fak Ingeniaritza Informatikoa Ikaslea  
Ander Martínez E,C Informatika Fak Ingeniaritza informatikoa Ikaslea  
Florencio Fernández Marzo C CIDIR Ingeniaritza kimikoa eta Ingurugiroa Irakaslea iKide Taldea, ikaskuntza plataformetan irakasleak formatzeko lan-taldea
Iñaki Silanes E,C DIPC   Post-Doc  
Ion Zabaleta E,C CIDIR   PAS  
Dani Gutiérrez E,C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Irakaslea danitxu.com
Iñaki Baz Castillo (ibc) C Bilboko IGET   Ikaslea nire kde-ri buruzko webgunea
Oscar Rodriguez (Finx) E,C Bilboko IITUE Gestioaren Informatikan Ingeniari Teknikoa Ikaslea  
David Martinez (kender) E,C Bilboko IITUE Gestioaren Informatikan Ingeniari Teknikoa Ikaslea  
Oscar Díaz (dargor) C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Ikaslea  
Jon de Andrés (nefertum) C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Ikaslea  
Javier Ortega Conde (Malkavian) C Elkano (Bilbo) Enpresa Zientziak Ikalea MalkavianWiki
Ignacio Díaz-Emparanza (williams) C Ekonomia eta Enpresa Zientzien F. Ekonomia Aplikatua III Irakaslea  
Naroa Gonzalez (sycorax) C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Irakaslea  
Iñigo Alonso C Bilboko IGET Ingeniaritza Industriala Ikaslea Orrialde pertsonala
Jon Matias C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Irakaslea  
Pablo Vitoria (Zamu) C Zientzia eta Teknologia Kimika Ezorganikoa Irakaslea  
José Mª Alcaide C Zientzia eta Teknologia Elektrizitate eta Elektronika Irakaslea  
Jon Agirre (Propeller) C Biofisika Unitatea Biokimika eta Biologia Molekularra Doktoretza-aurreko Ikerlaria Makromolekulen kristalografiari buruzko bloga
Eneko Sánchez E,C Zientzia eta Teknologia Fisika Ikaslea  
Alfredo Beaumont E,C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Ikerlari eta Irakaslea Blog
Francisco Soria (patxitek) C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Ikaslea  
Fernando Tusell (ft) C Ekonomia eta Enpresa Zientzien F. Ekonomia Aplikatua III Irakaslea  
Iker Castaños Chavarri (Hackercasta) E,C Bilboko IITUE Gestioaren Informatikan Ingeniari Teknikoa Ikasle eta Irakaslea  
Luis Javier Rodríguez Fuentes (luisja) C Zientzia eta Teknologia Elektrizitatea eta Elektronika Irakaslea  
Digna González Otero C Bilboko IGET Telekomunikazioetan Ingeniaria Ikaslea  
Mikel Iturbe Urretxa E,C Zientzia eta Teknologia Fisika Ikaslea Nire bloga
Daniel Masides Monzón (Beltsassar) C Gizarte eta Komunikzaio Zientziak Kazetaritza Ikaslea  
Marta Salas Cerezo E,C Arte Ederrak Arte Ederrak Ikaslea  
Imanol Gorosabel Fernández (JaCkFlAsH) E,C Bilboko IGET
Telekomunikazioetan ingeniari teknikoa. Espezialitatea: Telematika
Ikaslea  
Natxo Rodriguez E,C Arte Ederrak Arte Ederrak Ikaslea  
Pablo Fernández E,C Bilboko IITUE Elektronika eta Telekomunikazioak Ikaslea  
José Luis Pizarro C Zientzia eta Teknologia Mineralogia eta Petrologia Irakaslea CiberCristal
David Basoko (krck) C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Ikaslea  
Ibai Raigoso E,C Bilboko IITUE Gestioaren Informatikan Ingeniari Teknikoa Ikaslea I-Gestión
Jorge Virto (jv) C Ekonomia eta Enpresa Zientzien F. Ekonomia Aplikatua III Irakaslea  
Iván Mosquera (ktulur) C Bilboko IITUE Gestioaren Informatikan Ingeniari Teknikoa Ikaslea Blog
Igor Lopez Orbe E,C Bilboko IGET Telekomunikazioetan ingeniari teknikoa. Espezialitatea: Telematika Ikaslea  
Unai Martinez (Opositivo) E,C Bilboko IITUE Industria Ingeniari Teknikoa, Industria Elektronika Espezialitatea Ikaslea  
Urko Guinea (Dreamer) C Bilboko IITUE Gestioaren Informatikan Ingeniari Teknikoa Ikaslea  
Javier Portillo C Bilboko IGET Sistemen Ingeniaritza eta Automatika Irakaslea  
Gorka Prieto C Bilboko IGET Elektronika eta Telekomunikazioak Irakaslea  
Esti Lata Randez C Bilboko IGET Telekomunikazioetan Ingeniaria Ikaslea  
Aloña Otaegi E,C Bilboko IITUE Elektronika eta Telekomunikazioak Irakaslea  
Mikel Gutierrez (mikelium) E,C Bilboko IGET Automatika eta Elektronika Industrialean Ingeniaria Ikaslea  
Unai Ugalde E,C,I Bilboko IITUE Elektronika eta Telekomunikazioak Irakaslea  web orria (estatiko samarra)