Campuseko Taldea

Errektoreordetzako Zuzendari Taldea

Errektoreordea

Patxi Juaristi 
Tfno.: 94.601.2196
E-maila: patxi.juaristi@ehu.eus

Campuseko Gerenteordea

Miren Goitia 
Tfno.: 94.601.2198
E-maila: miren.goitia@ehu.eus

Campusaren Garapenerako Zuzendaritza

Joseba Albizuri 
Tfno.: 94.601.2004
E-maila: joseba.albizuri@ehu.eus

Campuseko Idazkaritza

Jone Martinez
Tfno.: 94.601.2044
E-maila: jone.martinez@ehu.eus

Unibertsitate Zabalkuntzako Zuzendaria

Nerea San Martin 
Tfno..: 94.601.2275 - 94.601.2177-94.601.7110
E-maila: nerea.sanmartin@ehu.eus

Euskara, Eleaniztasun eta Ikaslegorako Zuzendaria

Aitor Aranguren 
Tfno.: 94.601.8142
E-maila: aitor.aranguren@ehu.eus

Kanpo Harremanetarako Zuzendaria

Aitzol Lamikiz 
Tfno.: 94.601.8142
E-maila: aitzol.lamikiz@ehu.eus

Bizkaia Aretoko Zuzendaria

Hector Hernando
Tfno.: 94.601.8116
E-maila:  hector.hernando@ehu.eus

Miguel de Unamuno Ikastetxe Nagusia

Xabier Murelaga
Tfno.: 94.601.7486
E-maila:  xabier.murelaga@ehu.eus

Esperientzia Gelen Zuzendaria

Alfonso Unceta
Tfno.: 94.601.7851
E-maila: alfonso.unceta@ehu.eus

Errektoreordetzako Administrazio eta Zerbitzuetako Pertsonala

 

Campuseko Errektoreordetzako Idazkaria

Belen Barinagarrementeria
  Tfno.. 94.601.2041
E-maila: belen.barinagarrementeria@ehu.eus

Campuseko Gerenteordetzako Idazkaria

Marta Eugenia Garcia
Tfno.: 94.601.2199
E-maila: martaeugenia.garcia@ehu.eus

Zerbitzu Burua

María Arias
Tfno.: 94.601.8021
E-maila: maria.arias@ehu.eus

Campuseko Administratzailea

María Jesús Alonso
Tfno.: 94.601.2135
E-maila: mariajesus.alonso@ehu.eus

Campuseko Gestio Teknikoa

Jon Ugutz Zubizarreta
Tfno.: 94.601.2133
E-maila: jonugutz.zubizarreta@ehu.eus

Campuseko Gestio Teknikoa

Beatriz Urrutia 
Tfno.: 94.601.2292
E-maila: beatriz.urrutia@ehu.eus

Campuseko Juridiko Teknikoa

Paula Ugarte
Tfno.: 94.601.2174
E-maila: paula.ugarte@ehu.eus

Campuseko Ekonomiko Teknikoa

Mª Eugenia López 
Tfno.: 94.601.2086
E-maila: meugenia.lopez@ehu.eus

Adminitrazaile Languntzailea

María José Sánchez
Tfno.: 94.601.2179
E-maila: mariajose.sanchez@ehu.eus

Campuseko Arkitektoa

Carmen Gómez
Tfno.: 94.601.2955
E-maila: carmen.gomez@ehu.eus

Campuseko Arkitektoa

Xabier Aparicio
Tfno.: 94.601.2296
E-maila: xabier.aparicio@ehu.eus

Campuseko Arkitekto Teknikoa

Juan Carlos Cítores
Tfno.: 94.601.2213
E-maila: juancarlos.citores@ehu.eus

Nodoa: liferay2.lgp.ehu.es