Errektoreordetzako langileak

 

Kargua Izen-abizenak Telefonoa
e-posta
Administratzailea Beatriz Santamaría 945 01 33 38
beatriz.santamaria@ehu.eus
Administrari laguntzailea

Aitor Ahedo

945 01 43 45
aitor.ahedo@ehu.eus

Administrari laguntzailea

Iratxe Angulo

945 01 33 59
iratxe.angulo@ehu.eus

Administrari laguntzailea

Guillermo Ibeas

945 01 33 49
guillermo.ibeas@ehu.eus

Administrari laguntzailea

Pilar Arregui Ruiz

945 01 43 03
mariadelpilar.arregui@ehu.eus

Administrari laguntzailea

Yolanda Marcos

945 01 33 48
yolanda.marcos@ehu.eus

Arkitektura eta lanen zerbitzua Leticia Diéguez 945 01 43 26
leticia.dieguez@ehu.eus
Arkitektura eta lanen zerbitzua Iñaki Albizu 945 01 33 57
i.albizu@ehu.eus
Atezaintza Juan Luis Pérez de Carrasco

945 01 33 46
 juanluis.perezde@ehu.eus

Atezaintza

Leonor López

Blanca Herrera

945 01 43 65
leonor.lopez@ehu.eus

mariablanca.herrera@ehu.eus

Bulegoko burua Luis Angel Frías

945 01 43 01

luisangel.frias@ehu.eus

Campuseko teknikaria

Alberto Carrera

945 01 42 17

alberto.carrera@ehu.eus

Campuseko teknikaria Juana Mª Granillo 945 01 42 90
 juanamaria.granillo@ehu.eus
Campuseko teknikaria Áneli Almazán 945 01 34 36
alicia.almazan@ehu.eus
Errektoreordearen idazkaria Marian Vigo

945 01 33 33
 marian.vigo@ehu.eus

Ezgaitasunak dituzten Pertsonentzako Zerbitzua Natalia Ortiz

945 01 43 43
natalia.ortiz@ehu.eus

Gerenteordearen idazkaria Aurora Cheza 945 01 33 30
aurora.cheza@ehu.eus
Ikasleentzako Argibide Zerbitzua Ione Vallés 945 01 33 94
 ione.valles@ehu.eus
Itzulpen zerbitzua Agustin Otsoa Eribeko 945 01 33 51
agustin.otsoaeribeko@ehu.eus
Itzulpen zerbitzua Iñaki Aldako 945 01 42 76
inaki.aldako@ehu.eus
Kirol zerbitzua Gorka González Fernández

945 01 33 47

gorka.gonzalezf@ehu.eus

Komunikazio bulegoa Pedro Lasaga 945 01 33 28 / 3353
pedromaria.lasaga@ehu.eus
Multimedia teknikaria Gorka Aguado 945 01 36 00
gorka.aguado@ehu.eus
Eleaniztasun teknikaria Jone Ordoño

945 01 34 37

pluriling@ehu.eus

Prebentzio eta Lan Osasunerako Zerbitzua (laneko medikua) Marina Aguayo 945 01 43 09
marina.aguayo@ehu.eus
Prebentzio eta Lan Osasunerako Zerbitzua (EUD) Agustín García 945 01 42 26
agustin.garcia@ehu.eus
Prebentzio eta Lan Osasunerako Zerbitzua (prebentzio teknikaria) Alfonso Moreno 945 01 43 14
alfonso.moreno@ehu.eus
Zerbitzuburua Maria Jesus Artetxe 945 01 33 50
mariajesus.artetxe@ehu.eus
Ikasle Bisitarientzako hizkuntza ikastaroen bulegoa  Maria Carpintero

945-0133 56

maria.carpintero@ehu.eus

Ikasle Bisitarientzako hizkuntza ikastaroen bulegoa  Blanca Zorrilla    

  945-01 41 07

blanca zorrilla@ehu.eus
 

Help Centre  

945-014334

helpcentre1.internacional@ehu.eus