Batzordeak
Ikastegiko Batzarraren Batzorde Iraunkorra
- Zuzendaria: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Idazkaria: Azcona Uribe, Leire
- Irakasleak:
- Arrizabalaga Echeverria, Juan José
- Begiristain Mitxelena, Iñaki
- Etxepare Iñiguez, Lauren
- Mugica Urteaga, Marte
- Puldain Huarte, Javier
- Sesé Madrazo, Luis
- Bestelako irakasle eta ikertzaileak:
- Grijalba Aseguinolaza, Olatz
- Ikasleak:
- Goikoetxea Valderrama, Oier
- Salvoch Goya, Irene
- AZP:
- Diez Merino, Mª Beatriz
- Prior Merelles, Mª Cristina
Hauteskunde Batzordea
- Batzordeburua: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Idazkaria: Azcona Uribe, Leire
- Irakasleak:
- Aseguinolaza Braga, Izaskun
- Sesé Madrazo, Luis Ramón
- Ikasleak:
- Echeverria Echeverria, Uxue
- Moñux García, Jone (ordezkoa)
- AZP:
- Ortega Resano, Gema
Akademia Antolakuntzako Batzordea
- Batzordeburua: Barrena Etxebarria, Ramón
- Idazkaria: Azcona Uribe, Leire
- Irakasleak:
- Arakistain Jauregi, Edurne
- Aseguinolaza Braga, Izaskun
- Azpiri Albistegui, Ana
- Casado Rezola, Amaia
- Gomez Genua, Enkarni
- Izkeaga Zinkunegi, Jose Ramón
- Rodríguez Vidal, Iñigo
- Ruiz Mugica, Carlos Gabriel
- Ikasleak:
- Berganza Orcajada, Sara
- Iturgaiz Martinez, Saioa (ordezkoa)
Ikasketa Planaren Batzordea
- Batzordeburua: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Idazkaria: Azcona Uribe, Leire
- Irakasleak:
- Begiristain Mitxelena, Iñaki
- Casado Rezola, Amaia
- Collantes Gabella, Ezekiel
- Gomez Genua, Enkarni
- Lizundia Uranga, Iñigo
- Roca Ceberio, Mireia
- Rodriguez Vidal, Iñigo
- Ruiz Múgica, Carlos Gabriel
- Seijo Hernandorena, Edurne
- Telleria Andueza, Koldo
- Ikasleak:
- Salvoch Goya, Irene
- Zuzuaga González, Unai (ordezkoa)
Euskara Batzordea
- Batzordeburua: Collantes Gabella, Ezekiel
- Irakasleak:
- Aseguinolaza Braga, Izaskun
- Azcona Uribe, Leire
- Díez Oronoz, Aritz
- Mugica Urteaga, Marte
- Roca Ceberio, Mireia
- Ikasleak:
- Goikoetxea Valderrama, Oier
- Iturgaiz Martinez, Saioa
- AZP:
- Etxebeste Etxabe, Izar
Kalitate Batzordea
- Batzordeburua: Rodriguez Vidal, Iñigo
- Gradu eta Graduondoko Zuzendariordea: Collantes Gabella, Ezequiel
- Gradu Koordinatzailea: Rodriguez Vidal, Iñigo
- Arkitektura Master Koordinatzailea: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Eraikitako Ondarearen eta Eraikinaren Bigaitza, Zaharberritze eta Kudeaketa Master Koordinatzailea: Etxepare Igiñiz, Lauren
- Administratzailea: Lana Huici, Mª Rosa
- Irakasleak:
- Araquistain Jauregui, Miren Edurne (Matematika Aplikatua Saila)
- Aseguinolaza Braga, Izaskun (Arkitektura Saila)
- Ortega Conejero, Enrique (Fisika Aplikatua Saila)
- Rico Martínez, José Miguel (Arkitektura Saila)
- AZP:
- Diez Merino, Mª Beatriz
- Ikasleak:
- Iturgaiz Martinez, Saioa
Gradu Batzordea
- Batzordeburua (Titulazio Arduraduna): Rodriguez Vidal, Iñigo
- Kurtso Arduradunak:
- 1. ikasturtea: Roca Ceberio, Mireia
- 2. ikasturtea: Sádaba Fernandez, Juan Antonio
- 3. ikasturtea: Ruiz Múgica, Carlos Gabriel
- 4. ikasturtea: Gonzalez Quintial, Francisco
- 5. ikasturtea: Rico Martinez, Jose Miguel
- Graduko Aipamenen Arduradunak:
- Rico Martínez, José Miguel (Berrikuntza eta Ikerketa Sortzaileak)
- De la Fuente Arana, Ander (Ondarea, Birgaitzea eta Zaintza
- Laurenz Senosiain, Angela (Hirigintza, Paisaia eta Lurraldea)
- Ikasleak:
- Echeverria Echeverria, Uxue
Berdintasunerako Batzordea
- Batzordeburua: Gomez Genua, Enkarni
- Irakasleak:
- Aseguinolaza Braga, Izaskun
- Iruretagoyena Busturia, Ula
- Ocerin Ibañez, Olatz
- Rodriguez Oiarbide, Itziar
- Telleria Andueza, Koldo
- AZP:
- Astigarraga Iñarra, Estibaliz
- Prior Merelles, Mª Cristina
- Ikasleak:
- Moñux Garcia, Jone
Epaimahai Berezia
- Zuzendaria: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Idazkaria: Azcona Uribe, Leire
- Irakasleak:
- Arakistain Jauregi, Edurne (Matematika Aplikatua)
- Azpiri Albistegui, Ana (Arkitektura Konposizioa)
- Casado Rezola, Amaia (Arkitekturako Adierazpen Grafikoa)
- Grijalba Aseguinolaza, Olatz (Hirigintza eta Lurralde Antolakuntza)
- Puldain Huarte, Javier (Arkitektura Proiektuak)
- Rodriguez Vidal, Iñigo (Arkitektura Eraikuntzak)
- Ikasleak:
- Berganza Orcajada, Sara
- Zugazua González, Unai
Erreklamazio Epaimahaia
- Epaimahaiburua: Begiristain Mitxelena, Jon
- Idazkaria: Azcona Uribe, Leire
- Irakasleak:
- Rodríguez Vidal, Iñigo
- Collantes Gabella Ezekiel (ordezkoa)
- García Odiaga, Iñigo (ordezkoa)
- Ikasleak:
- López Arsuaga, Ladis
-
Zugazua González, Unai (ordezkoa)
Atzerriko Tituluak Homologatzeko Epaimahaia
- Irakasleak:
- Etxepare Igiñiz, Lauren (Arkitektura Eraikuntzak)
- Grijalba Aseguinolaza, Olatz (Hirigintza eta Lurralde Antolakuntza)
- Jimenez Ruiz, Mariano (Arkitektura Konposizioa)
- Mugica Urteaga, Marte (Arkitekturako Adierazpen Grafikoa)
- Sesé Madrazo, Luis (Arkitekturako Proiektuak)
Arkitektura Unibertsitate Masterreko akademia-batzordea
- Batzoderburua: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Irakasleak:
- Aseguinolaza Braga, Izaskun
- Rodríguez Vidal, Iñigo
Arkitektura Unibertsitate Masterreko praktika-batzordea
- Batzordeburua: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Batzordekideak:
- Aseguinolaza Braga, Izaskun
- Rodriguez Vidal, Iñigo
Montpellierrekiko titulazio bikoitza. Batzorde mistoko AGEteko ordezkariak
- Zuzendaria: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Zuzendariordea: Sadaba Fernandez, Juan
- Arduraduna: Rodríguez Oyarbide, Itziar
Bordeleko titulazio bikoitza. Batzorde mistoko AGEteko ordezkariak
- Zuzendaria: Begiristain Mitxelena, Jon Andoni
- Zuzendariordea: Rodriguez Vidal, Iñigo
- Arduraduna: Ruiz Múgica, Carlos Gabriel
HABIC ENPRESA-GELAko arduraduna
- Rico Martinez, Jose Miguel
FABLABeko arduraduna
- Gonzalez Quintial, Francisco
Arkitekturako Agiritegian Zentroko arduradunak
- Jimenez Ruiz de Ael, Mariano
- Ocerin Ibañez, Olatz