Campuseko Taldea

Errektoreordetzako Zuzendari Taldea

Errektoreordea

Patxi Juaristi 
Telefonoa: 94.601.2196
E-maila: patxi.juaristi@ehu.eus

Campuseko Gerenteordea

Maria Arias 
Telefonoa: 94.601.2198

E-maila: bi-geord.gerenteordea@ehu.eus

Campusaren Garapenerako Zuzendaritza

Joseba Albizuri 
Telefonoa: 94.601.2004
E-maila: joseba.albizuri@ehu.eus

Campuseko Idazkaritza

Amaia Bacigalupe
Telefonoa: 94.601.2044
E-maila: bi-erreorde.akademia-idazkaria@ehu.eus

Unibertsitate Zabalkuntzako Zuzendaria

Nerea San Martin 
Telefonoak: 94.601.2275 - 94.601.2177-94.601.7110
E-maila: nerea.sanmartin@ehu.eus

Euskara, Eleaniztasun eta Ikaslegorako Zuzendaria

Aitor Aranguren 
Telefonoa: 94.601.8142
E-maila: aitor.aranguren@ehu.eus

Kanpo Harremanetarako Zuzendaria

Noemí Peña 
Telefonoa: 94.601.8142
E-maila: noemi.pena@ehu.eus

Bizkaia Aretoko Zuzendaria

Hector Hernando
Telefonoa: 94.601.8116
E-maila:  hector.hernando@ehu.eus

Miguel de Unamuno Ikastetxe Nagusia

Xabier Murelaga
Telefonoa: 94.601.7486
E-maila:  xabier.murelaga@ehu.eus

Esperientzia Gelen Zuzendaria

Alfonso Unceta
Telefonoa: 94.601.7851
E-maila: alfonso.unceta@ehu.eus

Errektoreordetzako Administrazio eta Zerbitzuetako Pertsonala

Campuseko Errektoreordetzako Idazkaria

Belen Barinagarrementeria
Telefonoa: 94.601.2041
E-maila: bi-erreorde.idazkaria@ehu.eus

Campuseko Gerenteordetzako Idazkaria

Marta Eugenia Garcia
Telefonoa: 94.601.2199
E-maila: martaeugenia.garcia@ehu.eus

Zerbitzu Burua

Amaya Sagarminaga Zabala
Telefonoa: 94.601.8021
E-mail: amaia.sagarminaga@ehu.eus

Campuseko Administratzailea

María Jesús Alonso
Telefonoa: 94.601.2135
E-maila: bi-erreorde.administratzailea@ehu.eus

Campuseko Gestio Teknikoa

Jon Ugutz Zubizarreta
Telefonoa: 94.601.2133
E-maila: bi-geord.kudeaketa.teknikaria@ehu.eus

Campuseko Gestio Teknikoa

María Mercedes Arto 
Telefonoa: 94.601.2292
E-maila: mariamercedes.arto@ehu.eus

Campuseko Juridiko Teknikoa

Paula Ugarte
Telefonoa: 94.601.2174
E-maila: paula.ugarte@ehu.eus

Campuseko Ekonomiko Teknikoa

Mª Eugenia López 
Telefonoa: 94.601.2086
E-maila: bi-geord.ekonomia.teknikaria@ehu.eus

Adminitrazaile Languntzailea

María José Sánchez
Telefonoa: 94.601.2179
E-maila: mariajose.sanchez@ehu.eus

Campuseko Arkitektoa

Carmen Gómez
Telefonoa: 94.601.2955
E-maila: carmen.gomez@ehu.eus

Campuseko Ingeniaritza

Ander Arcelus
Telefonoa: 94.601.2147
E-maila: ander.arcelus@ehu.eus