Campuseko Taldea

Errektoreordetzako Zuzendari Taldea

Bizkaiko Campuseko errektoreordea

Gorka Moreno Mázquez
Telefonoa: 946 01 2196
Posta elektronikoa: gorka.moreno@ehu.eus

Bizkaiko Campuseko gerenteordea

Hector Hernando Bocos
Telefonoa: 946 01 2198
Posta elektronikoa: hector.hernando@ehu.eus

Bizkaiko Campuseko idazkaria

Urtza Garay Ruiz
Telefonoa: 946 01 2044
Posta elektronikoa: urtza.garay@ehu.eusbi-erreorde.akademia-idazkaria@ehu.eus

Ekintzailetza eta Transferentziarako Zuzendaritza

Noemí Peña Miguel
Telefonoa: 946 01 8142
Posta elektronikoa: noemi.pena@ehu.eus

Azpiegitura eta Campus Garapenerako Zuzendaritza

Joseba Albizuri Irigoyen
Telefonoa: 946 01 2004
Posta elektronikoa: joseba.albizuri@ehu.eus

Euskera eta Kultarako Zuzendaritza

Beatriz Zabalondo Loidi
Telefonoa: 946 01 2401
Posta elektronikoa: beatriz.zabalondo@ehu.eus

Ikaslego, Mugikortasun eta Kirolerako Zuzendaritza

Sergio Seoane Parra
Telefonoa: 946 01 8142
Posta elektronikoa: sergio.seoane@ehu.eus

Bizkaia Aretoko Zuzendaritza

Ione Arana Echevarria
Telefonoa: 946 01 8116 

Miguel de Unamuno Ikastetxe Nagusiaren Zuzendaritza

Xabier Murelaga Bereicua
Telefonoak: 946 01 7486, 946 01 7499
Posta elektronikoa: xabier.murelaga@ehu.eusunamuno@ehu.eus

Esperientzia Geletako Zuzendaritza

Mikel Bilbao Salsidua
Telefonoa: 946 01 7851
Posta elektronikoa: mikel.bilbao@ehu.eus

Arboretumeko Zuzendaritza Zientifikoa

Javier José Loidi Arregui
Posta elektronikoa: javier.loidi@ehu.eus

Errektoreordetzako Administrazio eta Zerbitzuetako Pertsonala

Campuseko Errektoreordetzako Idazkaria

Belen Barinagarrementeria
Telefonoa: 94.601.2041
E-maila: bi-erreorde.idazkaria@ehu.eus

Campuseko Gerenteordetzako Idazkaria

Marta Eugenia Garcia
Telefonoa: 94.601.2199
E-maila: martaeugenia.garcia@ehu.eus

Zerbitzu Burua

María Arias López de Lacalle
Telefonoa: 94.601.8021
E-mail: maria.arias@ehu.eus

Campuseko Administratzailea

María José Ojembarrena Egurrola
Telefonoa: 94.601.2135
E-maila: bi-erreorde.administratzailea@ehu.eus

Campuseko Gestioko Teknikaria

Jon Ugutz Zubizarreta
Telefonoa: 94.601.2133
E-maila: bi-geord.kudeaketa.teknikaria@ehu.eus

Campuseko Gestioko Teknikaria

María Mercedes Arto 
Telefonoa: 94.601.2292
E-maila: mariamercedes.arto@ehu.eus

Campuseko Lege Teknikaria

Paula Ugarte
Telefonoa: 94.601.2174
E-maila: paula.ugarte@ehu.eus

Campuseko Ekonomiako Teknikaria

Mª Eugenia López 
Telefonoa: 94.601.2086
E-maila: bi-geord.ekonomia.teknikaria@ehu.eus

Adminitrazaile Languntzailea

María José Sánchez
Telefonoa: 94.601.2179
E-maila: mariajose.sanchez@ehu.eus

Campuseko Arkitektoa

Carmen Gómez
Telefonoa: 94.601.2955
E-maila: carmen.gomez@ehu.eus

Campuseko Ingeniaria

Ander Arcelus
Telefonoa: 94.601.2147
E-maila: ander.arcelus@ehu.eus